Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Olsztyn - sala nr 119 w ratuszu, 12 października 2011 r., godz. 13:00

Zbiórka kibiców Stomilu pod ratuszem

11.10.11 21:21   em   3  

Wszyscy kibice Stomilu Olsztyn, którzy z rożnych przyczyn nie jadą na mecz wyjazdowy spotykają się o godz. 13:00 pod olsztyńskim ratuszem.

Przypominamy, że wtedy w ratuszu rozpocznie się okrągły stół w sprawie finansowania olsztyńskiego sportu. Klub liczy w tych trudnych chwilach na wsparcie wszystkich fanatyków Stomilu Olsztyn.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Olsztyn, ratusz, kibice


Komentarze

  1. 12.10.11 11:20 V.N.A

    KTO MOŻE NIECH JEDZIE NA WYJAZD!

  2. 12.10.11 11:05 F.R.T.

    Kto może niech przychodzi !!

  3. 11.10.11 21:40 chocco

    Dopiero Daliście taki nius ja pier.... panowie to było trzeba taką wiadomość dać o wiele wcześniejsze. Jutro nikt nie przyjdzie Bo tak niektórzy jadą na mecz nie którzy pracują nie którzy mają zajęcia na studiach Albo powiedzą że pada . Ale Dobry pomysł .!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!