Artykuł

Marcel Ziemann, fot. Emil Marecki

Marcel Ziemann, fot. Emil Marecki

Ziemann: Idzie nam coraz lepiej

01.02.17 13:16   em   1  

Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach sparingu z Polonią Warszawa porozmawialiśmy z Marcelem Ziemannem.

Jak się czujesz po tej pierwszej połowie sparingu z nie ma co ukrywać lepszym rywalem, niż w dotychczasowych pojedynkach.
- Na pewno było czuć, że rywal dobrze gra w piłkę i ciężej było nam rozgrywać. Uważam, że idzie nam coraz lepiej w tym nowym systemie. Może plusem też było to, że boisko było większe, niż w Ostródzie. Idziemy w dobrym kierunku.

Jesteście w środku przygotowań, podczas obozu, a nie było widać, że jesteście jakoś zmęczeni.
- Widocznie jesteśmy dobrymi aktorami!(śmiech). Nie no, oczywiście żartuję. Jesteśmy na pewno trochę zmęczeni. To jest środek przygotowań, więc trzeba troszkę oszczędzać sił podczas sparingów i treningów. Na pewno się przyzwyczailiśmy trochę do obciążeń. 

A jak z Twoim zdrowiem?
-  U mnie wszystko w porządku. Jak wszyscy jestem trochę obolały, ale to takie pozytywne zmęczenie, także dziękuję bardzo i wszystko dobrze!

Fortuna

Tagi: Marcel Ziemann, Stomil Olsztyn, Polonia Warszawa, sparing, Rozmowa po meczu, wypowiedź


Komentarze

  1. 01.02.17 15:04 Wielki Stomil

    Prawda ze boisko w Ostrodzie jest male i ciezko sie tam gra

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!