Zwycięstwo Stomilowców na koniec rundy

Olsztyn - Stadion Stomilu, 7 listopada 2010 r., godz. 13:00

07.11.10 13:00   em   3

OKS II Stomilowcy Olsztyn w ostatnim pojedynku rundy jesiennej pokonali 4:3 GKS Wikielec. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego zimę spędzą na czwartej pozycji w tabeli.

Po pierwszej połowie Stomilowcy schodzili do szatni prowadząc 2:0. Bramki strzelali Krzysztof Filipek oraz Piotr Żurawel. W drugiej połowie GKS Wiekielec strzelił kontaktową bramkę, a następnie samobójczą. To jednak nie zniechęciło zespołu gości do odrabiania strat, którzy zdołali doprowadzić do wyniku 3:3. Zwycięską bramkę w spotkaniu strzelił Krzysztof Pilski.