Piotr Kowalski - komentarze (42 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 07.10.20 09:11 Piotr Kowalski

  Jeśli testują z niższych lig to chociaż takich którzy grali w zeszłym sezonie i mieli tam jakieś liczby. A tu człowiek który rozegrał więcej o jeden mecz ode mnie. Chcą brać byle brać? Bo zrobiło się transparentnie to już jest lepiej? Jak mamy iść do przodu takimi krokami to ja bym poszukał kogoś bardziej dynamicznego. Ja nie wymagam od Lech stadionu i Akademi do końca października ale szanujmy się jako klub i nie testujmy kogoś kto nie wiadomo czy jest piłkarzem bo zawodu od roku nie wykonywał. Nie róbmy przysług zaprzyjaźnionym menadżerom. Naprawdę jest tak mało zawodników na rynku? Nie ma już nikogo kto grał na podobnym poziomie w zeszłym roku a teraz nie może znaleźć klubu? Nie lepiej wziąć jednego droższego od czterech którzy nie spocił koszulki w oficjalnym meczu od roku. Ławka rezerwowa rezerw Chojniczanki? Serio? Bo podali nazwisko kogoś kto myśli że jest piłkarzem? A skąd on to wie jak nigdzie nie grał?

 2. 07.10.20 07:52 Piotr Kowalski

  Mnie w polskiej piłce najbardziej przeraża fakt że w przeważającej większości właściciele klubów powierzają obowiązki kierowania klubem, dokonywania transferów czy szukania sponsorów lub inwestorów ludziom którzy po podpisaniu swojego pierwszego poważnego kontraktu ligowego na 20tys/miesiąc idą odrazu do salonu Porshe kupić na kredyt samochód za 300 tys złotych. To nie można wyjąc jakiegoś bankstera z sukcesami i uzależnić jego pensji od wyników sportowych i osiągniętego zysku na koniec roku rozliczeniowego zamiast palić pieniędzmi w kominku? Przecież nawet jak na biedny Stomil nie jest tej kasy tak mało.

 3. 07.10.20 07:47 Piotr Kowalski

  Emilozo nie mył wolnych piłkarzy bez kontraktu z tymi wolno biegającymi po plażach Afryki czy Władysławowa.

 4. 07.10.20 06:54 Piotr Kowalski

  To teraz poważnie! Skoro wyrzuca się z hukiem ludzi (oni tez chcieli dobrze) bo testowali/ściągali ludzi z 6 ligi holenderskiej to po zmianie prezesa jakiekolwiek testy takich wynalazków powinny być zabronione. Nawet gdyby w siatkę został złapany nowy Messi czy Cristiano. Nie róbmy dz i wki z logiki. Tak jak napisałem wcześniej. Byłeś piłkarzem? Chcesz podejmować decyzje w klubie który rocznie wydaje nawet te 6 mln złotych? Przejdź najpierw testy na inteligencje, osiągnij wynik powyżej 100 i wykaż się jakimiś kwalifikacjami. Status legendy to fantastyczny dodatek a nie podstawowa cecha dobrego prezesa. Żeby mi to było ostatni raz Stomil!

 5. 06.10.20 20:00 Piotr Kowalski

  Ha ha ha. Wypadałoby teraz przeprosić Sylwka. Ta herbata nie będzie słodsza dopuki tu się nie wsypie cukru. Dokładnie to samo mówił nasz Pele z Klewek. Idzie się załamać. Panie Prezesie kiedy mogę przyjść potrenować Z pierwszą drużyną pod okiem naszego trenera? Noc nie ryzykujecie a ja spędzę przyjemnie 1,5 godziny. I koszulka może mi zostanie...

 6. 21.09.20 18:14 Piotr Kowalski

  Słowa Brańskiego należy traktować nie inaczej jak: „będzie pan zadowolony”. Tu trzeba zdecydowanych działań. Jedyne takie widziałem gdy w dwa tygodnie złożyli kadrę która zrobiła 4 wynik w lidze. To powinien być dla nich wzór jak wywołać euforię i dobry klimat dla drużyny. Dziś potrzeba dużo mądrych ruchów i nie mniej gotówk i.

 7. 21.09.20 17:28 Piotr Kowalski

  Ja jestem bardzo sceptyczny w stosunku do nowego prezesa. Czereszewskiemu raczej bym nie zarzucał działania na szkodę klubu. On po prostu nie ma kompetencji do prowadzenia klubu czy szkółki piłkarskiej. Czy ma je Grzegorz Lech? Wątpię. W Warcie czy w Częstochowie nie szukano legend a mądrych ludzi. Na tą chwilę to dobry ruch jedynie ze strony wizerunkowej. W tym i w snuciu historii o potędze Pan Branski jest mistrzem. Oby serce GL dało radę poprowadzić ten klub bo tego mu odmówić nie można. Plusem na pewno będzie znajomość zawodników i braków. Powinien szybko to uzupełnić. Ale czy strategicznie poprowadzi klub aby z roku na rok był lepszy i sportowo i orgabizacyjnie? Tego mu szczerze życzę.

 8. 21.09.20 07:32 Piotr Kowalski

  Czy nasz Sylwester myślał że to będzie działać wiecznie? Że z 6 ligi będzie sprowadzał perły? Że wszyscy głupi a tylko on znalazł taką żyłę złota? Mam nadzieje że Branski zdąży jeszcze wyrzucić tych nie amatorów ale zwyczajnych głupków i zatrudni kogoś kto to poukłada choć trochę. Nic dziwnego że o drodze Rakowa czy Warty możemy pomarzyć. W głowach tych panów przecież hula wiatr. Piłkarzowi zanim się coś powierzy (choćby piki do popilnowania) najpierw trzeba zrobić test na inteligencje.

 9. 07.09.20 16:02 Piotr Kowalski

  Wszystko wskazuje że metodą na wnuczka kasy nasz właściciel na Stomilu nie zarobi. Co innego gdyby kupił kilku zawodników, sam zainwestował większą kwotę. Wykupił tereny pod akademie i złożył wniosek do ministerstwa na budowę. A jeszcze gdyby prowadził rozmowy z ratuszem w sprawie budowy choć jednej trybuny. Ale czy wtedy dało by się na tym zarobić? Panie Branski na miłości się nie zarabia. Proszę nie oszukiwać kibiców że chodzi tu o coś innego niż zysk.

 10. 07.09.20 15:30 Piotr Kowalski

  Kibicko, mam prawo do swojego zgania. Tak jak każdy na tym forum. Ty natomiast każdemu narzuciłabyś to samo myślenie. Nasz wódz jest nieomylny. I musimy mu wierzyć mimo że wszystkie fakty mówią co innego.

 11. 07.09.20 12:55 Piotr Kowalski

  A wiec zachowując narzucone przez właściciela proporcje wchodzę w akcje Stomilu jak Rockefeler, Gates i Soros razem wzięci i daje 10 zł. A Kibicka z Zatorza to chyba z czasów głębokiej komuny jescze. Nic tylko zgoda, poparcie i zrozumienie. Brak samodzielnego myślenia modny był w poprzedniej epoce.

 12. 30.08.20 10:05 Piotr Kowalski

  Nowa drużyna a gorzej nie jest. No wiec skoro nie ma różnicy to po co przepłacać. Korona tez ściągała zawodników niewiadomo skąd. 4 sezony się udawało aż przesadzili. To polska liga. Tu żeby zrobić różnice trzeba mieć budżet 10x większy a nie tylko trochę. Widzew 18 mln i w ryj dostał. Awansu nie zrobią. A Stomil? Wyjdzie na Prezesa tabliczkę. Zakręca się wokoło 10 miejsca z niewielką stratą do baraży. A na pensje wydadzą tyle co Prezes z Darią zarabiają razem. Jak dla mnie nasz Prezes to szczwany lis jest i basta!

 13. 26.08.20 18:03 Piotr Kowalski

  Podobno Pan Tabliczka podjął już pierwszą decyzje. Na wzór ligi angielskiej od poniedziałku I liga polska będzie się nazywać champins league. Trwa drukowanie nowego logo.

 14. 21.08.20 20:29 Piotr Kowalski

  Tak. Porównuje do RedBulla bo taką strategie przyjął Brański. Tam nie ma dziadków. Sami młodzi. Jak wchodzili do Bundesligi to doświadczenia za wiele nie mieli. Oczywiście mam świadomość skali bo tam wybierali najzdolniejszych z akademii całego świata. Płacili grubą gotówką. Szkoli fachowcami na świetnie przygotowanych boiskach. Mam świadomość dramatu jaki się nam szykuje. Ale kto zabroni wierzyć Brańskiem i bramkarzowi sukcesu . Chce powiedzieć że ciagle widać tu konsekwencje. A jak to jest w jędrnej z reklam bukmachera gdy zawodnik od lat obiecuje puchary. Hasło finałowe reklamy mówi że w sporcie najważniejsza jest konsekwencja! :)

 15. 21.08.20 17:50 Piotr Kowalski

  @maras75 bez przesady. A od kogo uczą się w drużynach Redbull,a?

 16. 18.08.20 16:11 Piotr Kowalski

  Bez opcji wykupu? Aż taka bieda?

 17. 17.08.20 21:45 Piotr Kowalski

  Właściciel chyba nie rozumie że jak chce mieć nowyStomil to musi się zachować ja K w życiu. Jak chce wyjąć to najpierw musi włożyć! Gdzie są zawodnicy na miarę tej ligi? Gdzie jest zachęta dla kibiców? Na szlachetne hasła chce nas wziąć?

 18. 16.08.20 14:27 Piotr Kowalski

  Trener Majewski powinien rozwinąć swoje ulubione powiedzonko i powiedzieć: w Stomilu jest jak jest i po co drążyć temat.

 19. 16.08.20 11:41 Piotr Kowalski

  Zebrane pieniądze jak raz wystarczą na wizualizacje tych wszystkich celów. Po wizualizacji stadionu będziemy mieli już prawie komplet. Zostanie nam już tylko zwizualizowanie sobie sukcesów, mocnej drużyny, bogatego inwestora i kompetentnego zarządu z trenerem i prezesem na czele.

 20. 15.08.20 00:01 Piotr Kowalski

  Właściciel nie dysponuje pieniędzmi. To lepszy cwaniak który metoda na wnuczka zrobił Prezydenta tego miasta, a teraz próbuje kibiców.

 21. 14.08.20 17:32 Piotr Kowalski

  Niestety BArański nie pociągnie Stomilu do ekstraklasy. Po prostu nie ma zamiaru dokładać do klubu. To nie jest jego hobby. To jest jego inwestycja w interes w którym liczy na zysk. Niestety to nie Kraków. Tu z akcji nie uzbiera kokosów. Skończy się finansowanie z miasta i o ile nie znajdzie się ktoś kto odkupi z zyskiem akcji to klub się rozpadnie. Dziś to balansowanie aby nie dokładać a zwiększyć wartość klubu żeby kogoś znaleźć kto go odkupi. Niestety ludzie zarządzający nie maja umiejętności podnoszenia wartości Stomilu. Po tym co powiedział dziś Czereszewski ja już wiem że lepiej prędko nie będzie.

 22. 14.08.20 09:48 Piotr Kowalski

  Transfery jak rozumiem dopiero po zakończeniu sprzedaży akcji. Teraz kasa pusta.

 23. 14.08.20 09:28 Piotr Kowalski

  Pomijając fakt że to czysto kolekcjonerska wartość takiego pakietu to bardzo fajnie to zostało ułożone. Nie podoba mi się tylko pakiet „bramkarz” :)

 24. 09.08.20 10:30 Piotr Kowalski

  Ale jak to jeden mecz i do domu? Fajne to podejście takie nie za mądre. Zakładam że ci zawodnicy przyjechali bo ktoś ich obejrzał na wideo, porozmawiał z nimi. Czegoś się dowiedział o ich charakterze i podejściu do pracy. I teraz po obejrzeniu jednego z drugim przez ok. 45 minut każe się im wracać przez cała Europę do domu. No fantastyczne podejście. Stosując Stomilowskie standardy wlepił bym im 5 tys kary i dał pamiątkowa tabliczkę ze sparingu. Tak było by bardziej profesjonalnie.

 25. 07.08.20 11:55 Piotr Kowalski

  @FCBartąg na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdziesz w zakładkach FootballMenagera. Nie ma na świecie klubu który udzieliłby informacji choćby na 30% tych pytań.

 26. 07.08.20 11:33 Piotr Kowalski

  Kibicko czy Ty naprawdę nie widzisz że nasz klub leży i kwiczy? Transmisje organizuje Sokół. Oni mają lepszy kontakt z kibicami niż Stomil. A już się ucieszyłem że pojawiło się światełko w tym ciemnym zatęchłym tunelu, ze jest jakiś plan, są inicjatywy żeby odbudować atmosferę po ostatnich wpadkach. Ale co tu wymagać jak Wojtuś Łubudubu pewnie kieruje klubem na odległość i dla zwiększenia liczby przepracowanych godzin przenosi obóz bliżej domu.

 27. 06.08.20 18:01 Piotr Kowalski

  https://youtu.be/S4LYzqaoP9Y Z dedykacją dla Kibicki z Zatorza :)

 28. 06.08.20 16:41 Piotr Kowalski

  W Lubinie wywalili trenera który zorganizował zimowy obóz blisko swojego zamieszkania. W Holandii. Suwałki? Naprawdę? Bo mają 3 boiska treningowe obok stadionu? Jakie były wymagania przy organizacji obozu w tym profesjonalnym klubie? Chętnie bym poczytał na tweeterze.

 29. 06.08.20 15:14 Piotr Kowalski

  @kot napisz proszę odpowiedź w tej formie do tweeta naszego Prezesa. Jestem ogromnie ciekawy ciętej riposty wyjścia z tego koziego rogu w który się sam zapędził nasz nieomylny łubu - dubu :)

 30. 05.08.20 17:07 Piotr Kowalski

  Tego transferu nie da się obronić. Nie ma ani jednego logicznego argumentu za sprowadzeniem tego zawodnika.

 31. 04.08.20 16:24 Piotr Kowalski

  Skądś ich trzeba brać. Jak jest dobry to wypożyczyć, sprawdzić i wykupić albo podziękować.

 32. 04.08.20 15:53 Piotr Kowalski

  To nic złego jeśli jest w umowie wypożyczenia zawarta klauzula wykupu. Wole taką politykę od ściągania starych i/lub zagranicznych. Martwi mnie tylko jedno. Do takiej polityki potrzebny jest bardzo dobry trener. Czy my takiego mamy?

 33. 04.08.20 11:36 Piotr Kowalski

  Mam nadzieję, że podczas jutrzejszego rozwiązania umowy dostanie 20k plnów kary za zepsucie atmosfery i transfery bez możliwości grania. Dorzuciłbym mu jeszcze 5k plnów ekstra za przyjście po odbiór pamiątkowej tabliczki.

 34. 04.08.20 11:27 Piotr Kowalski

  A mógł milczeć to się jeszcze odezwał na koniec. Czy on nie rozumie że nie sprzyja dobrej atmosferze w biurze wysyłanie kogoś na urlop a chwile potem go zawracanie stamtąd. A mówimy przecież o osobach które kończą prace w tym klubie. Co ma pomyśleć reszta która zostaje? Za to rok na urlop nie wyjeżdżać za daleko bo wakacje będą kosztować 5k plnów więcej? Nie znam przypadku aby w profesjonalnym klubie tolerowano takie zachowania. Żegnam Panie Kowalewski.

 35. 04.08.20 09:02 Piotr Kowalski

  Dobrze prawisz Waldemarze 812

 36. 04.08.20 08:26 Piotr Kowalski

  Nie ma się czemu dziwić. Chłop chce się rozwijać i grać o coraz wyższe cele. W Stomilu nie widać progresu i chęci ataku na ekstraklasę. Nie ma inwestycji w klub i drużynę. Jest stabilnie i pewnie tak już zostanie. Brański nie wykłada tu już pieniędzy, miasto nie buduje stadionu i akademii jak Szczecin. Z dwojga złego dobre chyba jest tylko to że dzięki nowemu właścicielowi w Olsztynie będzie I liga i ogrywanie młodych dla innych klubów, a my pooglądamy piłkę na szczeblu centralnym. Mogło być gorzej, klub mógł przestać istnieć. Głowy do góry :)

 37. 31.07.20 21:13 Piotr Kowalski

  A ja bym spróbował samą młodzieżą. Taka słaba to ona nie jest. Może zagrają dobrze i w okolicach baraży się zakręcimy. Sytuacja jest trudna i sezon może nie zostać dograny do końca. Dzięki temu nie zbankrutujemy bo nie będziemy płacić dużych pieniędzy zawodnikom którzy na tym poziomie i tak nie zagwarantują odpowiednich wyników.

 38. 29.07.20 20:37 Piotr Kowalski

  Kowalewski do tej pory był prezesem szkółki dla dzieci i bramkarzem. Czy słyszeliscie jakieś wypowiedzi Olivera Khana? Ja wolałbym na tym stanowisku byłego prezesa lub dyrektora dużej firmy. Radkiewicz przy nim był gigantem. A najbardziej bym chciał aby prezesem został u nas ktoś kto ma już w tej branży i doświadczenie i sukcesy. W piłce nożnej najbardziej kompetentnymi osobami w klubie powinny być osoby prezesa i trenera. Jeśli tu będzie ok to za 5 zł można ulepić skład na ekstraklasę. Ale jeśli na tych stanowiskach będą praktykanci to nawet Messi z Suarezem nie dadzą rady co pokazuje w tym sezonie nawet Barcelona.

 39. 29.07.20 20:09 Piotr Kowalski

  Kibicko nie ma nic złego w podaniu informacji że najlepiej zarabiającym i największą gwiazdą w klubie jest zawodnik X. Problem w tym że tu informacje podają na TT, w dziwnej formie i na dodatek jeszcze nie potwierdzone. Robi to prezes który obrał dziwną komunikacje na linii kibice - klub. Czy ktoś widział tak w innych klubach? Profesjonalnych? Mam nadzieje że obroni go nowy zaciąg zawodników z których będziemy dumni. Wizerunkiem klubu to on zarządzać nie potrafi.

 40. 29.07.20 13:00 Piotr Kowalski

  Prezes Stomilu jak słoń w składzie z porcelaną. Jest takie powiedzenie: "czasami lepiej siedzieć cicho i udawać głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" :)

 41. 28.07.20 08:43 Piotr Kowalski

  Zero komentarzy wiec wybór dobry. Takich zawodników nam trzeba! Pamietam mecz PP w Gdańsku z Lechią jak wdał się w pyskówkę z kibicem Lechii siedzącym na trybunach. Po jego ripoście dostał nie małe uznanie na trybunach stadionu :)

 42. 27.07.20 16:48 Piotr Kowalski

  Szkoda. Liczyłem że zostanie a miałem nawet nadzieje że po zakończeniu zabawy w piłkę znajdzie u nas zatrudnienie. Rzadko się spotyka takie nastawienie zawodnika do miasta i klubu. A tu się trafiło o dziwo Olsztynowi. Ogromna szkoda że nie jesteśmy w stanie to wykorzystać po ludzku i PiaRowo a i zawodni pewnie jeszcze dałby radę. To duży minus w oczekiwaniu na wieści na temat składu do nowego sezonu.

Piotr Kowalski

Zarejestrowany: 03.07.20 07:00

Ocena komentarzy użytkownika

17   70   19.54%