Piotr Kowalski - komentarze (16 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 31.07.20 21:13 Piotr Kowalski

  A ja bym spróbował samą młodzieżą. Taka słaba to ona nie jest. Może zagrają dobrze i w okolicach baraży się zakręcimy. Sytuacja jest trudna i sezon może nie zostać dograny do końca. Dzięki temu nie zbankrutujemy bo nie będziemy płacić dużych pieniędzy zawodnikom którzy na tym poziomie i tak nie zagwarantują odpowiednich wyników.

 2. 29.07.20 20:37 Piotr Kowalski

  Kowalewski do tej pory był prezesem szkółki dla dzieci i bramkarzem. Czy słyszeliscie jakieś wypowiedzi Olivera Khana? Ja wolałbym na tym stanowisku byłego prezesa lub dyrektora dużej firmy. Radkiewicz przy nim był gigantem. A najbardziej bym chciał aby prezesem został u nas ktoś kto ma już w tej branży i doświadczenie i sukcesy. W piłce nożnej najbardziej kompetentnymi osobami w klubie powinny być osoby prezesa i trenera. Jeśli tu będzie ok to za 5 zł można ulepić skład na ekstraklasę. Ale jeśli na tych stanowiskach będą praktykanci to nawet Messi z Suarezem nie dadzą rady co pokazuje w tym sezonie nawet Barcelona.

 3. 29.07.20 20:09 Piotr Kowalski

  Kibicko nie ma nic złego w podaniu informacji że najlepiej zarabiającym i największą gwiazdą w klubie jest zawodnik X. Problem w tym że tu informacje podają na TT, w dziwnej formie i na dodatek jeszcze nie potwierdzone. Robi to prezes który obrał dziwną komunikacje na linii kibice - klub. Czy ktoś widział tak w innych klubach? Profesjonalnych? Mam nadzieje że obroni go nowy zaciąg zawodników z których będziemy dumni. Wizerunkiem klubu to on zarządzać nie potrafi.

 4. 29.07.20 13:00 Piotr Kowalski

  Prezes Stomilu jak słoń w składzie z porcelaną. Jest takie powiedzenie: "czasami lepiej siedzieć cicho i udawać głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" :)

 5. 28.07.20 08:43 Piotr Kowalski

  Zero komentarzy wiec wybór dobry. Takich zawodników nam trzeba! Pamietam mecz PP w Gdańsku z Lechią jak wdał się w pyskówkę z kibicem Lechii siedzącym na trybunach. Po jego ripoście dostał nie małe uznanie na trybunach stadionu :)

 6. 27.07.20 16:48 Piotr Kowalski

  Szkoda. Liczyłem że zostanie a miałem nawet nadzieje że po zakończeniu zabawy w piłkę znajdzie u nas zatrudnienie. Rzadko się spotyka takie nastawienie zawodnika do miasta i klubu. A tu się trafiło o dziwo Olsztynowi. Ogromna szkoda że nie jesteśmy w stanie to wykorzystać po ludzku i PiaRowo a i zawodni pewnie jeszcze dałby radę. To duży minus w oczekiwaniu na wieści na temat składu do nowego sezonu.

 7. 20.07.20 16:51 Piotr Kowalski

  Kiedyś Branski powiedział że będzie wzorował się na drużynach RedBulla. Sami młodzi w składzie plus kreatywna gra. Na razie dostrzegam konsekwencje w tym działaniu. Byłoby miło gdyby w Olsztynie powstała akademia na wzór Zagłębia L. wówczas po przebiciu się do pierwszej jedenastki kilku wychowanków to chyba nikt tu by nie narzekał. Problemem w tym wszystkim jest czas i pieniądze. Nikt tyle nie chce czekać a pieniędzy na miarę potrzeb raczej nigdy nie będzie.

 8. 20.07.20 11:12 Piotr Kowalski

  No i wyszło na @kowalewskiego. Jest utrzymanie, kasa z pro junior i Carolina którym zaczęli się zachwycać nawet komentatorzy Polsatu. Na awans zgodnie z zapowiedziami mają jeszcze 2 sezony wiec bym się tak nie napinał. Jest wielu młodych można z tego zrobić skład. Tylko właśnie czy tu jest inwestor/hobbysta czy właściciel który zacznie odbierać pożyczki. Zobaczymy po transferach które są potrzebne jak rybie woda. Co do stadionu to dzięki tańszej ofercie miasto nie zaoszczędziło 100mln bo w tym projekcie UE daje duży procent. Wiec oszczędność to kwota wkładu własnego i w zależności od wysokości dofinansowania to pewnie maksymalnie 20mln. Oby przeznaczyli ją na rozpoczęcie długo wyczekiwanego naszego nowego domu.

 9. 17.07.20 14:42 Piotr Kowalski

  Spadnie ktoś z trójki Jastrzębie, Bełchatów, Grudziądz. Nie zmienia to jednak faktu że jak ten klub się w przerwie między rozgrywkami nie ogarnie to spadną w przyszłym sezonie bez walki nawet. Oby Prezes i Zarząd mieli już jakiś skuteczny plan który pozamyka nam tu wszystkim możliwość narzekania.

 10. 15.07.20 20:09 Piotr Kowalski

  Co to za trener? Cały czas krzyczy do zawodników podaj, nie podawaj, biegnij, zastań, w lewo, w prawo, idź, długa. Przecież tak nie można grać. Takie ciagle podpowiadanie zabija luz w grze, kreatywność i wywołuje nerwowość w podejmowaniu decyzji. Czyżby trafił nam się prezes od football menagera i trener od PlayStation?

 11. 14.07.20 22:02 Piotr Kowalski

  No tak, Litwin w bramce a Bondarenko na obronie. Weźmiemy ich doświadczeniem. Muszę wziąć rutinoscorbin bo jakoś niewyraźnie to widzę. I Skiba jeszcze zostaje w Olsztynie? Hej czy jest tam jeszcze atmosfera czy trener już nam odleciał na księżyc?

 12. 13.07.20 21:30 Piotr Kowalski

  Czas zamknąć ten plebiscyt lub zmienić jego nazwę. Gdybyśmy dziś mieli 11 takich charakterów w drużynie jak Waldek Ząbecki to w tej lidze bylibyśmy nie do ogrania...

 13. 12.07.20 20:33 Piotr Kowalski

  Być może jedyna nadzieja jest w Olimpii Grudziądz. Gra z zespołami walczącymi o byt a trener i prezes to jeszcze większe „zagadki” albo „ananasy” niż u nas. Drużyna tam jest mocno skłócona wiec bądźmy dobrej myśli :)

 14. 12.07.20 09:29 Piotr Kowalski

  Spokojnie. Stomil jeszcze nie spadł. Wystarczy raz wygrać na 3 mecze. To nie jest niemożliwe. Jeśli dziś nie wygra Olimpia to w niej upatrywałbym trzeciego do spadku. Ja bym chciał żeby tak grali w przyszłym sezonie. Tylko więcej prostopadłych piłek do bardziej ogarniętych ofensywnych zawodników.

 15. 12.07.20 02:29 Piotr Kowalski

  Podobała mi się gra Stomilu do utraty pierwszej bramki. Miedź budowana od wielu sezonów nie była zagrożeniem. Piłka ładnie chodziła po boisku. Zabrakło konkretów z przodu co jest efektem braku kreatywnego i dwóch ofensywnych zawodników. Z pewnością będzie to uzupełnione. Oby się utrzymali bo jestem bardzo ciekawy tego projektu A. Majewskiego. Nie rozumiem dziś tylko wystawienia Bondarenki zamiast doświadczonego Mosakowskiego.

 16. 10.07.20 12:47 Piotr Kowalski

  Kadra wydaje się wyczyszczona z zawodników nierokujących. Chciałbym jeszcze aby został Sobczak. Jeśli właściciel planuje sprzedaż akcji to ściągnie brakujące ogniwa o jakości które zwiększą zainteresowanie zakupem. Oby się tylko utrzymali.

Piotr Kowalski

Zarejestrowany: 03.07.20 07:00

Ocena komentarzy użytkownika

6   18   25%