A. - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

1. wczoraj, 09:26 A.

Chodi to tu jedyny "prawdziwy kibic". Nawet jak mu nasrają na głowę, to się cieszy i Boga chwali.

2. 19.09.21 23:22 A.

Ojoj... @Chodi się zdenerwował. A przecież było tak pięknie po meczu z Resovią. Ci kopacze niestety spuszczą nasz Stomil do II ligi.

3. 14.09.21 13:31 A.

Po pierwszej połowie powinno być spokojnie 0-4 lub 0-5 dla Resovii- brawo K. Bąkowski! Postawa pozostałych kopaczy, to dramat dla oka. W drugiej połowie przypadkowa bramka na 1-1 ożywiła atmosferę. Co wg. mnie nie zmienia faktu, że ta "drużyna" jest po prostu z dupy- nie widzę lidera/liderów, pomysłu na grę, charakteru. Nawet zachowanie kopaczy pod S1 po meczu jakieś takie niemrawe i bez jaj. Bramka na 3-2 dla Sovii czy frajerska żółta kartka za wybicie piłki po gwizdku, to dla mnie po prostu piłkarski kryminał. Cieszą pierwsze punkty, ale z taką grą, to daleko nie zajadą. I bardzo chciałbym się mylić...

4. 18.08.21 21:03 A.

Jest "progres"... tym razem bramka w ostatniej minucie, ale pierwszej połowy. Przez 90 minut meczu ziewałem częściej niż przez 8h w pracy... Na plus jak dla mnie jedynie Simba i bramkarz.

5. 07.07.21 19:33 A.

Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i pogonił tą miernotę. Mimo wszystko powodzenia.