kubik - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 21.03.21 15:18 kubik

  piach... Emil czy teraz widzisz ile kosztowała nas czerwona kartka Bucholca ? Dwa przegrane mecze. Lepiej stracić jedna bramkę niż osłabić drużynę na dwa mecze do tego przegrane mecze. Tak z innej bajki to o co chodzi temu trenerowi ze zmian bramkarzy ciagle miesza tak to każdy potrafi a może się uda.

 2. 15.03.21 17:48 kubik

  Witamy! Tak naprawdę Grzesiek Lech robi dobra robotę za jego sterami Stomil zdobył naprawdę dużo sponsorów w porównaniu do czeresia i kowalewskiego ( chyba żaden sponsor). Może to nie są jakieś niewiadomo jakie pieniądze ale cały czas ktos przychodzi i siatka sponsorów rośnie. Miejmy nadzieje ze będzie ich co raz więcej. Brawo Grzesiu !

 3. 13.03.21 17:30 kubik

  Muszę zgodzić się Jerzy Makiel. I nie konieczne z Emilem. Jeżeli Bucholc faluje i dobrze wie ze za to będzie czerwona kartka. To w takim przypadku się nie fauluje. Trzeba przeszkadzać ale nie można stracić zawodnika większa strata niż korzyść.

 4. 05.03.21 17:35 kubik

  Brawo Stomil !!! Dobry wynik na ciężkim dalekim wyjedzie. Weekend można zacząć !! Dzięki !

 5. 20.02.21 07:10 kubik

  Ludzie weźcie sobie ten nowy lek „nie pierdol” i nie czepiajcie się Emila!Macie ból D ze napisał ja napisał ? To rusz dupe i zacznijcie cos robić napewno przydała by im się pomoc a nie odwieczne negowanie. Tak jak Emil napisał nie można się przyjeb.. do wyniku to trzeba wylać żale na czym/kimś innym. Nie podoba się to załóżcie swoją stronę i powodzenia. Chcesz poczytać to kup jeden z drugim Pana Tadeusza i czytaj pusty łbie. Ile można czytać żalów, rozpaczy a ten zły to nie dobrze wszystko Was denerwuje. Opamiętajcie się raz na zawsze. Nie podoba się to wypad. Chłopak robi co może poświęca swój prywatny czas to uszanujcie to do jasnej cholery!

kubik

Zarejestrowany: 21.05.07 17:54

Ocena komentarzy użytkownika

42   36   53.85%