rekinolo - komentarze (1 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. dzisiaj, 11:49 rekinolo

    Niestety, przed nami kolejny sezon w IV lidze, co dla kibicow Stomilu jest trudne do zaakceptowania. Tym bardziej zastanawiają wcześniejsze zapowiedzi dotyczące walki o awans. Jeśli sytuacja finansowa klubu nie pozwalała realnie myśleć o takim celu, komunikacja ze strony władz powinna być bardziej transparentna. Znacznie uczciwszym przekazem byłoby postawienie sprawy jasno: w pierwszej kolejności skupiamy się na stabilizacji finansowej, spłacie zobowiązań oraz zapewnieniu spokojnego utrzymania. Każdy wynik ponad te założenia należałoby traktować jako dodatkowy sukces. Tymczasem można odnieść wrażenie, że środki finansowe nie zawsze są wykorzystywane w sposob optymalny. Pojawiają się pytania o zasadność niektorych decyzji kadrowych i o to, czy osoby odpowiedzialne za budowę zespołu ponoszą odpowiedzialność za swoje wybory. Trudno nie zastanawiać się, czy w kadrze nie ma zawodnikow, ktorych wkład sportowy jest niewspołmierny do ponoszonych przez klub kosztow. Być może część tych środkow lepiej byłoby przeznaczyć na szkoleniowca z wyraźnym warsztatem, doświadczeniem i ambicjami, ktory mogłby skutecznie rozwijać drużynę. Interesująca wydaje się rownież sytuacja Masiaka. Zgodzę się z sugestią Kota, że ten zawodnik nie strzelał goli w meczach o stawkę. Jego zmiana w trakcie spotkania z mazovią może budzić zdziwienie i rodzić dodatkowe pytania. Patrząc na całą rundę, odnoszę wrażenie, że jedynym spotkaniem, w ktorym zespoł zaprezentował pełne zaangażowanie i odpowiednią determinację, był mecz z concordią. Oczywiście jest to wyłącznie moja subiektywna ocena, jednak właśnie w tym spotkaniu najbardziej było widać wolę walki i zaangażowanie, jakiego my kibice oczekujemy od drużyny.

rekinolo

Zarejestrowany: 14.08.07 13:15

Ocena komentarzy użytkownika

38   46   45.24%