misiek84 - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 21.06.22 15:56 misiek84

  Shaun z ciekawości podpytam o źródło danych nt wysokości budżetu Stomilu ...

 2. 23.05.22 22:35 misiek84

  https://www.press.pl/tresc/57997,krzysztof-stanowski-zapowiada-inwestycje-pilkarska-w-dr-kongo jak to mówią: pieniądze lubią ciszę... Świetnie pasuje :-)

 3. 23.05.22 19:56 misiek84

  Nareszcie... Ciekawe czy znowu będzie straszenie pozwami... :-)

 4. 08.05.22 21:18 misiek84

  Niby człowiek wie, a ciągle się łudzi...

 5. 03.05.22 17:22 misiek84

  chodi widziałem w tej rundzie spotkania, w których na trybunach na szybko możnaby sklecić 11 ewentualnie 20 ze zmiennikami piłkarzy grających z większym zaangażowaniem od tych z murawy. Wiara, że będą bronić pierwszej ligi dla Olsztyna jak niepodległości, to jednak chyba za dużo... Nie chcę pisać o piłkarzach stąd, z regionu, ale nie ma się co oszukiwać - najlepsze co Stomil w historii spotykało, to jak w składzie większość, trzon, stanowili miejscowi. Obecnie jest jak jest i mam nadzieję, że pomyle się pisząc, że w decydujących momentach tego zaangażowania może jednak zabraknąć...

 6. 03.05.22 14:11 misiek84

  Jest szereg firm z potencjałem i z moich informacji szereg prób. Problem chyba obecnie leży po części również w Ego zarządzających. Bez szczegółów, bez nazwisk - ani czas ani miejsce. Kwestia skali. Nie mamy szejka, który wyłoży miliony, moim zdaniem to nawet lepiej. Nie stać NaS na to co było tu przez lata (nawet lata tej tzw. Ery Brańskiego), rozdawnictwo i zabawa za cudze. Powinniśmy skromnie i na miarę możliwości i budżetu. Błędy były, są i będą, ale podstawa do rozwoju to wyciągać wnioski- czy tak jest, nie wiem. Myślę, że będzie dobrze - gdzie? Nie wiem, ale gdziekolwiek będziemy tam będzie nam dobrze.

 7. 03.05.22 13:51 misiek84

  Ile szabel pytasz Torro, ilu Stomilowcow? Frekwencja pokazuje ile osób obecnie zainteresowanych jest Stomilem piłkarsko... Organizacyjnie myślę, że zainteresowanie będzie na poziomie 5% tego co na trybunach, czyli nie więcej niż 50 osób. A ostatecznie do działania i brania odpowiedzialności pozostanie tylko garstka. Robiłem sobie wiele nadziei z przyjścia MB, szczególnie kwestia internetow wydawała mi się tą, w której Stomil będzie dzielił i rządził. Zawód - na pewno. Co dalej? Jeśli się utrzymamy to dalej wegetacja i za rok powtórka z obaw o byt i prośby do Miasta o resztki z Pańskiego stołu. Na tą sytuację oczywiście miał wpływ okres Covid i sytuacja gospodarcza w trakcie i obecnie, zamknięcie trybun, problemy sponsorskie itp. IMO od Miasta można oczekiwać poprawy w zakresie infrastruktury, współfinansowania szkolenia dzieci i młodzieży, ewentualnie stypendia dla młodych graczy i środki na promocję Miasta i tu na pewno jest wiele do poprawy. Z drugiej strony jest umowa pomiędzy MB, a miastem, która wg oficjalnych info opiewała na konkretne sumy we wskazanym czasie, tak aby pozwolić nowemu właścicielowi na uregulowanie kwestii finansowych i znalezienie źródeł finansowania Klubu. Więc tu Miasto się wywiązało, czy druga strona z równym skutkiem - nie mnie oceniać. Z racją jest jak z dupą, każdy ma swoją jak mawiał klasyk. Nie wiem czy osobiście mam siłę na kolejny sezon na siłę, czasem lepiej zrobić krok w tył, żeby za chwilę wykonać dwa w przód. Jest jednak obawa, że po ewentualnym spadku tych kroków w tył byłoby więcej. Jednak czy jak już kilka osób wspomniało, czy nie lepiej zacząć od zera?

misiek84

Zarejestrowany: 17.08.08 18:09

Ocena komentarzy użytkownika

16   22   42.11%