waldi812 - komentarze (141 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. wczoraj, 20:42 waldi812

  Janek sorry, ale przeczytaj ten artykuł na temat waszego stylu gry i dobrego wejścia https://weszlo.com/2020/09/19/widzew-lodz-stomil-olsztyn-merveille-fundambu

 2. wczoraj, 20:39 waldi812

  A to tak w celu żeby pokazać, że nie tylko kibice mają taki obraz gry https://weszlo.com/2020/09/19/widzew-lodz-stomil-olsztyn-merveille-fundambu

 3. wczoraj, 20:02 waldi812

  Czeres mógłby udać się na praktyki do Kotasa, bo ten ma rozeznanie w piłkarzach i ma plan na budowę drużyny opartej na polskich zawodnikach. Przede wszystkim to należy penetrowac niższe ligi, a nie liczyć na to, że znalazło się patent na budowanie zespołu opartego na zagranicznym zaciagu. Jest przecież duży problem ściągnąć dobrego obcokrajowca do klubów Ex, a co dopiero do 1 ligi. 2, 3 zawodników, którzy zrobią różnicę można ściągnąć, ale na pewno nie należy opierać szkieletu zespołu na takich piłkarzach. W Arce Gdynia poszli po rozum do głowy i mają tego efekty, my widać nie uczymy się na błędach innych, tylko podążamy ścieżka prowadząca w stronę przepasci.

 4. wczoraj, 16:01 waldi812

  Majewski jest ma dorobku i nie ma nic do gadania, trener uznany na rynku nie pozwoliłby na takie traktowanie i oczekiwał konkretnych transferów. Majewskiego obciąża wystawianie z przodu Łotysza, widząc przecież na treningach, że to pólprodukt powinien poszukiwać innych rozwiązań. No chyba, że miał prikaz wystawiać olsztyńskiego Zlatana.

 5. wczoraj, 15:08 waldi812

  Chodi pamiętam że onegdaj czas temu pisales o 9 pkt w 3 pierwszych meczach, chyba zaczniemy robić zakłady czy będzie 9 pkt na koniec rundy ;)

 6. wczoraj, 15:05 waldi812

  Na tle słabego Widzewa wyglądalismy jak grupa cyrkowa i zbieranina cudakow. Od początku mogli zagrać Brdak i Mosak, byłyby punkty w pjs, a tak to nie ma niczego. Szorujemy dupa po dnie tabeli, nie punktujemy w pjs, jaką tutaj logika? Pokazy dla gawiedzi parodysty Konowalona? Ściągnięcie takiego Fundambu ma sens, a nie zastępu paralitykow, ktorzy w ekonomicznym rachunku sumsrycznie tansi nie sa, a efektem jest pośmiewisko na cala Polskę. Naprawde chyba warto rozważyć bojkot ligowych spotkań, skoro nic do pustych głów nie trafia. Ze Stomilu została tylko nazwa i kibice.

 7. wczoraj, 13:31 waldi812

  Pierdolony, ale taktykę przygotował, nawet nie pozorujemy gry do przodu, chociaż Widzew widac, że słaby. Dałby chociaż pajac Brdaka i Mosaka, skoro i tak chuja gramy to przynajmniej punkty w pjs by byly. Kurwa takiego dramatu jak dzisiaj to jednak nie było, ten jebany parodysta z Łotwy przebija dziś wszystko, chociaż równym krokiem idzie Van Huffel, w tej beznadziei 2 setki spierdolone elementarnie

 8. 18.09.20 15:19 waldi812

  Zapowiada się kolejna karuzela, Robak pokaże róznicę na boisku.

 9. 18.09.20 15:16 waldi812

  Że będzie to cenne doświadczenie to na pewno, Majewski zapomniał dodać, że przy okazji bardzo bolesne.

 10. 17.09.20 14:26 waldi812

  Przede wszystkim to ta wizja nie koreluje z realnymi działaniami Brańskiego i jeżeli chodzi o intencjonalność poczynań to tego typu zarzuty nalezy niestety stawiać właścicielowi. Brański nie jest jakimś romantykiem oderwanym od świata codziennego, tylko bardzo prężnie działającym biznesmenem. Skąd więc te jego wizje Borussii czy innych Red Bulli, skoro w tamtych klubach poczynione są w tym zakresie ogromne nakłady finansowe. A tymczasem oficjalnie wiadomo, że Brański zakupił akcje za 125 tysięcy złotych, o zaangażowaniu innych środków finansowych nie słyszałem. W tym okienku transferowym odeszło co najmniej 4 kluczowych piłkarzy, w ich miejsce pozyskano same spady z amatorskich lig europejskich, rezerwowych z poziomu 1 i 2 ligi oraz zawodników IV ligowych. Z zawodników ofensywnych odszedł Sobczak - kluczowy zawodnik oraz Siemaszko,a przecież nasz atak fatalnie funkcjonował, gdy oni byli w składzie, co i rusz wołano o realne wzmocnienie przednich formacji, tymczasem Ci dwaj piłkarze odeszli, a w ich miejsce ściągnięto dwóch totalnych amatorów. W poprzednim sezonie de facto broniliśmy się przed spadkiem, tracimy kluczowych piłkarzy, nie pozyskujemy nikogo sensownego w zamian, nie mówiąc już o realnym progresie, a Brański w tym czasie plecie androny o Ekstraklasie? Wybór bramkarza na stanowisko Prezesa równie nie trafiony, klasyczne cupla in eligendo i do tego trwanie przy swoim stanowisku, mimo sprzeciwu kibiców. A jednocześnie wyciąganie ręki po pieniądze kibiców, mimo że nikt nie liczy się z ich zdaniem. Do tego wyciąganie ręki po pieniądze, gdy Bramkarz robi takie transfery: Troshupa, Kovalonoks, Loshi, Van Der Weert. Na takich ludzi wydaje się pieniądze, ktorzy realnie w ogóle nie powinni się tutaj znależc, ale jednocześnie Bramkarz obwieszcza urbi et orbi, że u nas jest nowatorski system wynagradzania i nie ma kominów płacowych. Gdzie tu sens i logika? Jaka Ekstraklasa? To się robi zakłamywanie rzeczywistości jak w poprzednim ustroju państwowym. Co do zasady dbam o estetykę i wysublimowane formy przekazu w języku ojczystym, ale czasami eufemizmy nie są wskazane, a obecnie wygląda to tak, jak by Kurwa Mać Michał Brański był osobą non compos mentis, sterowaną przez wszechwłądnego cara Rusi czy majordomusa Wojciecha. Mam już dosyć tekstów po meczu, że trzeba być sportowo wkurzonym, czy że wynik był zły. Trzeba raczej przestać pierdolić głupoty i przeprowadzić gruntowny remanent w burdelu, który się zrobił, odsunąc winnych, pokazać samemu na przykładzie sensownych transferów, że pewna wizja ma jakoweś zalążki sensu i wtedy wymagać od kibiców.

 11. 16.09.20 22:40 waldi812

  Łysy bramkarz z Brazzers powinien mieć tak skonstruowana umowę, że tysiak w umowie podstawy, a reszta to premia za sukcesy, może wtedy inaczej by podchodził do sprawy, sam przecież powiedział, że motywacja to podstawa. Robicie karykaturę z tego klubu na każdym kroku, najbliższy mecz z Widzewem, najlepsze przed nami.

 12. 16.09.20 10:00 waldi812

  Jak zwykle mało konkretów Bramkarza, można było kilka razy docisnąć go bardziej pytaniami, bo już był w narożniku. Chciałbym zobaczyć kształt tych nowych umów, jak to wygląda procentowo i kwotowo. Bo jeżeli przykładowo jakiś procent jest wypłacany za osiągniecie miejsca barażowego to nie dziwię się, że przy obecnej kadrze nikt nie bierze pod uwagę, że jest to realnie do wypłacenia.

 13. 15.09.20 14:27 waldi812

  Za 5 koła to przyjdą grać Czarek z Bronkiem spod monopolu

 14. 13.09.20 16:55 waldi812

  Tymczasem Rafał Kujawa w Polonii Warszawa. Możnaby go wymienić i wysłać w zamian Loshiego i Kovalonoksa plus Kowalewskiego w pakiecie.

 15. 13.09.20 14:43 waldi812

  Z innej beczki to oficjalnie 10x S.A. w Warszawie zakupiła 25 tysięcy akcji za cenę po 5 zł za sztukę, a więc łącznie 125 tysięcy złotych. Teraz kwestia umowy z dnia 13 lipca 2019 r. i ustalenia, jakie kwoty rzekomo zobowiązął się przekazać inwestor. Podejrzewam, że aby uzyskac te informacje, trzeba będzie się wybrac z miastem do sądu.

 16. 13.09.20 09:09 waldi812

  Jak zbiorą 200 tysięcy to będzie sukces. Od początku ludzie tutaj trabili, że w tych warunkach klimatycznych sprzedaż akcji nie ma sensu i skończy się niepowodzeniem, ale mądrale wiedzą lepiej i mamy taki obraz, a nie inny. W eter pójdzie zapewne komunikat, że Brański chciał dobrze, tylko kibice winni, bo nie kupują wydmuszek.

 17. 12.09.20 18:14 waldi812

  Michała Brańskiego

 18. 12.09.20 15:22 waldi812

  Dobrze, że mecz z ŁKSem trafił się na początku rozgrywek, bo jasno i dobitnie pokazał, w którym jesteśmy miejscu i jaka przepaść dzieli nas od zespołu, który będzie grał o awans do Ex na podstawie posiadanego potencjału piłkarskiego, a nie bajek i frazesów decydentów. Ten mecz wyglądął, jak spotkanie IIIa z podstawówki z III a licealistów. Czy Michale Brański nadal będziesz plótł androny o barażach, czy nadal będziesz grał ta nutą emocjonalną, aby ludzie kupowali te puste świstki papieru zwane eufemistycznie akcjami? Bardzo nieładne zachowanie, bazowanie na emocjach i przywiązaniu ludzi do klubu. Dzisiaj było widac róznicę kilku klas, a przypominam, że ŁKS z hukiem spadł z Ex co pokazuje, w któym jesteśmy miejscu. Ci pseudo napastnicy Loshi I Kovalonoks nie mieliby pierwszego placu w Sokole Ostróda, a co dopiero na pozomie 1 ligi. Dlaczego Bramkarz za to nie odpowie i nie zostanie rozliczony? Te 3:0 to i tak całkiem przyzwoity wynik w zderzeniu z tym, co było na boisku. Tak więc Szanowny Inwestorze, dziękuję za podanie ręki w trudnym momencie i uratowanie życia, ale nie może to przesłaniac Twoich dalszych mało zgrabnych poczynań niczym słoń w składzie porcelany. W języku prawniczym to się nazywa culpa in eligendo, Żukowski Ci to dokładnie wyjasni. Albo zaczniesz grać w otwarte karty, albo opuść szacowny mostek kapitański. Wolę oglądać Stomil w 5 lidze, niż patrzeć na to, co dzieje się w chwili obecnej.

 19. 09.09.20 11:37 waldi812

  Kocie, napisałeś, że kibicom przedstawiono inne projekty, to mam pytanie jak to wyglądąło: kibice powiedzieli, że jest ok, a klub wypuścił bez konsultacji inny wzór, który nie był konsultowany?

 20. 07.09.20 22:23 waldi812

  Fajnie, że pojawiła się takowa pogadanka z Michałem Brańskim o tych kartkach papieru, z których będzie można porobić wycinanki albo ułożyć puzzle. Można było zaplanowąc to ciut subtelniej i zaoferować kibicom weksle in blanco bez deklaracji wekslowej, to też dobry sposób na szybki zarobek. Właściciel przedstawia swoistą wizję szklanych domów, aż się ze smiechu ześmiałem i nie sądziłem, że Michał Brański to taki krotochwilny jegomość. Nowoczesny styl gry, bardzo mocni krajowcy, zagraniczni piłkarze, wnoszący coś wyjątkowego. No fakt, kontrakty z Loshim i Kovalonoksem to było coś wyjątkowego. I trzon zespołu z małymi wyjątkami został utrzymany, ulala!. Hajda, Pałaszewski, Sobczak, jesteście małymi wyjątkami, taki neologizm właściciela. Jest progres, transformacja, Bramkarz pracuje jak wariat i po całym dniu wysiłku odpoczywa na przystani, nalezy się chłopu. Bez cienia kurtuazji muszę zwrócić uwagę autorowi tekstu, że nagłówek nie jest odpowiedni. Powinno być tak: Michał Brański: Właściciele klubów 1 ligi go nienawidzą - znalazł jeden prosty sposób, jak awansować do Ekstraklasy.

 21. 04.09.20 22:38 waldi812

  Pakiet prezes powinien być za 25 zl z dedykowanym biletem PKS w jedną stronę do Suwałk.

 22. 04.09.20 22:36 waldi812

  Jak widać szaleństwo zakupowe skończyło się szybciej, niż zaczęło. Niedługo na bazie Stomilu powstanie podręcznik jak nie prowadzić klubu piłkarskiego.

 23. 04.09.20 09:01 waldi812

  Arak na poziomie 1 ligi trochę bramek strzelił, więc biorąc pod uwagę klasę zagranicznego szrotu będzie wzmocnieniem, o ile uda się sfinalizować transfer.

 24. 30.08.20 09:00 waldi812

  Za pieniądze z transferu Kasicy Gwardia Szczytno żyła kilka dobrych lat. Patrząc wieloplaszczyznowo na to wszystko, co się dzieje wokół klubu nie nastraja to optymistycznie na żadnej płaszczyźnie. Kiepsko to było generalnie u nas zawsze, ale przynajmniej nikt nie plotl andronow o ścieżkach i nie wyciągał pieniędzy od kibiców, bazując na emocjach. Pod bokiem mamy Ostrode, Kotas to może i postać nieszablonowa, ale obiecał awans do 2 ligi i to zrobił, a obecnie zebrał POLSKICH piłkarzy, którzy na poziomie tej 2 ligi wcale nie muszą odstawać, a wręcz jest kilku młodych z potencjałem.

 25. 29.08.20 21:23 waldi812

  Jeden Koki w grze do przodu to za mało, by coś zdziałać. Coś takiego jak gra z kontry teraz nie istnieje. Jakimś cudem udało się nie stracić bramki, w tych warunkach remis jest ogromnym sukcesem, ale perspektywy żadne. Na plus Łotysz w bramce. Pierwsze 30 minut wyglądało w miarę przyzwoicie, później był już standard. Dwóch przechwyconych przez Bramkarza chłopaków trudno nazwać napastnikami na poziomie 1 ligi. Carolina niech już idzie do tej Ex, nasza ścieżka do niej będzie bardzo dluga.

 26. 29.08.20 12:36 waldi812

  Fajnie, że będzie na ipli to nic się nie ukryje przed czujnym okiem kibica. Gwałt Arki na Jastrzębiu nie nastraja optymistycznie, zapowiada się srogi wpierdol, ale nie uprzedzajmy faktów...

 27. 28.08.20 20:50 waldi812

  2 transfery? Ciekawe...

 28. 28.08.20 20:46 waldi812

  W tym przypadku to akurat dobre posunięcie. W Stomilu się nie sprawdził.

 29. 26.08.20 23:01 waldi812

  Darek to nie Stomil nie szanuje piłkarzy a pewien troglodyta ociosanyw odmetach Hańczy, więc nie ma co szafowac inwektywami w stronę naszego klubu

 30. 26.08.20 22:14 waldi812

  Niezaprzeczalnie Bramkarz jest numero uno nowego Stomilu, nowy styl zarządzania przeniesiony rodem z putinowskiej Rosji, nastał u nas czas Wielkiej Smuty.

 31. 26.08.20 20:44 waldi812

  Uhuhu, nasz primus inter pares to mały mąciciel i skarzypyta. Nieładnie, a przecież jest okaleczony komandos z Kosowa, więc po co te afronty rodem z PRLu?

 32. 26.08.20 19:57 waldi812

  Na usta ciśnie się eksklamacja: o tempora, o mores! Nadaje się na wiceprezesa osiedlowego warzywniaka.

 33. 26.08.20 19:25 waldi812

  W sumie to w jakim celu zapraszać Bramkarza, który będzie prawił tymi swoimi okragłymi słówkami bez żadnych konkretów, Brańskiego, który opowie nam bajkę o ścieżce do Ekstraklasy - a propo to tam w klubie jest chyba ścieżka czego innego - Majewskiego - ten to się chyba w ogóle nie odzywa, Kleitza - powie, że wszyscy cięzko pracują i wcześniej o tym nie wiedział, ale teraz już wie, Żukowski już był i ma zadatki na polityka, brać go!

 34. 25.08.20 17:50 waldi812

  Trudno spodziewać się Orwellowskiej ewaporacji Bramkarza, skoro jego facjata widnieje dumnie na prospektach emisyjnych. Cucullus non facit monachum, można być naturszczykiem w pewnej dziedzinie i sprytnie sobie radzić, ale Sylwester dobrym piłkarzem był i szkoda, że jego nazwisko na skutek nieudanych zapędów dyrektorskich będzie wywoływać negatywne konotacje, niewarte to tego. Ale tak naprawdę przykład idzie z góry i gdyby sam Brański postawił sprawę uczciwie, a przy promowaniu zrzutki na klub przez kibiców nie szafował hasłem Ekstraklasy, tylko uczciwie przedstawił sytuację i choć odrobinę słuchał głosu ludu tego, do którego wyciąga prawicę po dutki, zupełnie inny miałoby to rezonans.

 35. 24.08.20 22:27 waldi812

  W tym przypadku nie ma akurat się czego obawiać, bo w skrajnych przypadkach odpowiedzialność może ponieść Bramkarz, a nie akcjonariusze.

 36. 24.08.20 20:20 waldi812

  Może to taki plan, Sobczak nie będzie się łapał nawet na ławę Jagi i zostanie wypożyczony do Stomilu, a część kontraktu będzie opłacać klub z Białegostoku. Bramkarz to niezły Przechera

 37. 24.08.20 19:07 waldi812

  Chodi, jeżeli Stomil wygra 3 pierwsze mecze to osobiście odezwę się do klubu i wykupię Ci bilet na następny mecz w loży vip obok Bramkarza.

 38. 24.08.20 18:15 waldi812

  A Sobczak mógł chyba wybrać Wartę, tam miałby pierwszy plac za mniejsze co prawda pieniądze, ale szanse na grę byłyby dużo większe.

 39. 24.08.20 18:05 waldi812

  To może od razu porównamy Filipiaka i Branskiego? Byloby to bardzo ryzykowneJezeli to ma wyglądać jak teraz to również wolałbym zacząć od B klasy bez tych wszystkich nerwów i upokorzeń i oczekiwania na kolejne podniosle pomysły Bramkarza i spółki.

 40. 24.08.20 18:00 waldi812

  Bardzo mądrze, zagramy sobie co 3 dni pomiędzy meczami z ŁKSem i Widzewem, jaja jak beretty

 41. 24.08.20 15:55 waldi812

  A Jacek Troshupa nie dostał powołania?

 42. 22.08.20 22:55 waldi812

  Oj, wyboista ta sciezka do Ekstraklasy. Van Weert to jakiś parodysta, Palaszewski przy Spychale to Pan profesor, Loshi cieniutki, Kovalonoks przynajmniej trafił, ale nic poza tym. Całkiem dobrze pokazał się Jarosz. Prosta zasada, jak nie włożysz to nie wyjmiesz. Mecz na poziomie 3 ligi, Jastrzębie bez rewelacji, ale na nas wystarczyło. Jeżeli rzuca się hasła o Ekstraklasie bez żadnego pokrycia to stajesz się niewiarygodny i można zapomnieć ze jakieś zbiórki, nawet ładnie opanowane, przyniosą jakikolwiek skutek. Terminarz nie jest korzystny, więc życzę powodzenia.

 43. 22.08.20 16:07 waldi812

  Spokojnie, już jesteśmy na ścieżce regularnej walki o Ekstraklasę! Priorytetem jest teraz zbiórka kibicowska i jest to sprawdzian lokalnej społeczności! Nie zadawajcie zbędnych pytan, bo już widać z daleka bramy Ekstraklasy, widać migocace światła stadionow przy Reymonta czy Lazienkowskiej! Taka jest wizja właściciela klubu! Tymczasem wy, drodzy kibice, udajcie się w tym czasie do swoich piwnic po archiwalne materiały meczów Stomilu utrwalone na kasetach vhs.

 44. 21.08.20 15:29 waldi812

  Damian Byrtek następny w kolejce. Praktycznie przestał grać 2 lata temu, ale do odbudowania. Przyda się uzupełnienie uzupełnienia bloku defensywy, brawo Bramkarz! Najlepsze przed nami to fajny mem.

 45. 21.08.20 14:42 waldi812

  Generalnie to prawy obrońca, więc będzie rywalizowął z Jankiem, na pierwszy skład nie ma opcji, więc to uzupełnienie składu. W Stalówce poprzednią rundę praktycznie nie grał, teraz za porozumieniem rozwiązął konrakt ze Stalą, więc stwierdzili, że facet jednak nie rokuje, a u nas to kolejny zawodnik który ma odpalić. Ale kupujcie akcje, jak powiedział sam Brański to w tej chwili najważniejsze. Przeraża mnie to, że bierzemy jakies niechciane w słabych klubach spady i liczymy na to, ze u nas odpalą. Może jeden, dwóch, ale nie cała armia. To raczej nie jest ta droga, która prowadzi do Ex. Ja czekam na poważny sprawdzian Michała Brańskiego i to, co on ma do zaoferowania, poza poważnym sprawdzianem dla lokalnej społeczności. Kibic, który nie ma nic do gadani jest ciągle poddawanym testom, bardzo to ciekawe.

 46. 20.08.20 20:55 waldi812

  The Core, poprzednie zbiórki to był taki vox clamantis in deserto w stosunku do poczynań Grzymka, swego rodzaju krzyk rozpaczy a jednocześnie manifestacja tego, że są kibice, którym zależy na klubie, i taki był sens tych zbiórek. Teraz takiego sensu nie widzę, bo ta zbiórka ma już inny wymiar, tymi dzialaniami nie zwrocisz niczyjej uwagi na problemy Stomilu, a wręcz przeciwnie, pójdzie przekaz że kibice afirmuja poczynania Bramkarza, podczas gdy polityka klubu jest jaka jest i chyba każdy widzi, że nie o takim Stomilu marzylismy.

 47. 20.08.20 11:46 waldi812

  Chodi po raz kolejny mistrzem persyflażu. Z poradnika inwestora wynika, że wartośc nominalna akcji to 10 zł, jest tam też info, że 10x S.A. ma być posiadaczem akcji do końca 2021 roku, miasto po podjęciu uchwały w 2021 roku ma zakupić akcje za kwotę 2mln 700 tysięcy, co do wkładu finansowego poza zakupem akcji za 123 koła nie ma żadnego info. Bramkarz oddał się do dyspozycji i faktycznie nie było żadnego oficjalnego info co do oceny jego umiejętności przez sztab trenerski, oczywiście dalej siatki będą dziurawione po jego nieudanych interwencjach, bo trudno żeby wymazali jego facjatę z oficjalnych prospektów związanych z humbugiem.

 48. 18.08.20 20:00 waldi812

  To, za jaką kwotę zostały sprzedane akcje klubu Michałowi Brańskiemu ma wtórne znaczenie, kluczem są inne zapisy porozumienia pomiędzy miastem, a inwestorem. Budżet z 2019 roku to budżet w 2019 roku, nie wiemy oficjalnie, jaki jest w tym roku i z jakich wpływów od jakich osób jest finansowany.

 49. 17.08.20 15:14 waldi812

  Adaśko, nie może być tak, że ta cała akcja to jakieś ultima ratio w perspektywie działalności klubu. Jest właściciel i niech on wykaże wreszcie jakąś inicjatywę. Nie może być tak, że osoba Michała Brańskiego będzie nietykalna, bo uratował klub. Minęło 1,5 roku i jego posunięcia są delikatnie mówiąc bardzo słabe i nieprzemyślane, a licznik tyka i niedługo kroplówka z miasta zostanie odłączona. Jakie są pomysły w erze postratuszowej? Kolejne akcje na sprzedaż, czy wrócimy do punktu wyjścia? Był Jurga, jest Kowalewski, czy pozyskali nowych sponsorów? Jaką otoczkę wokół klubu zbudowali? Prywatny folwark, gdzie realizuje się interesy grup menadzerskich, sekuje piłkarzy i o jakiejkowleik kindersztubie nie ma mowy? Uważam, że w poprzednim sezonie Brański mógł zaryzykowac, dorzucić grosiwa i powalczyć o Ex, to był dobry czas. Przez 2 lata klub miałby szansę grać w Ex, co dałoby ok. 20 mln gotówki dopływu do kasy i mogłoby stanowić koło zamachowe i trampolinę do lepszych czasów. Wtedy akcje byłyby sprzedawane jak świeże bułeczki. A obecnie jesteśmy skazani na przeciętnośc, śmiech i zohydzenie poczynaniami co poniektórych bonzów, bez klarownych deklaracji co do przyszłości klubu.

 50. 17.08.20 12:00 waldi812

  Według mnie problem nie leży w kwestii, czy zakup akcji się kalkuluje lub nie, tylko w braku afirmacji działań zarządzających klubem. Popełnili oni tyle błedów w zarządzaniu na tak wielu płaszczyznach, że nie mają mojej aprobaty co do kierunku, w jakim ma zmierzać Stomil. Dochodzi do tego kwestia mijania się z prawdą co do perspektyw rozwoju. Andersena czytałem, jak byłem dzieckiem, a obecnie wolałbym jednak usłyszeć, jaki jest realnie plan na klub, a nie tylko bazować na własnych domysłach. Mrzonki o Ex wyglądają załośnie w zderzeniu z rzeczywistością. W poprzednim sezonie było strasznawo, obecnie odchodzi gość, który jako jedyny ciągnłą grę w ataku, do tego 3 kolejnych piłkarzy, którzy dawali coś na plu, a zamiast tego dostajemy jakieś spady transferowe. I mam uwierzyć, że Troshupą i Kovalem zawojujemy Ex? Właściciel sam od siebie niewiele daje, a mówi teraz o sprawdzianie dla kibiców? Czyli co, wyłóżmy 10 baniek, a kto inny będzie nimi zarządzął? Najlepszy w sumie układ. Akcje Wisły za 4 miliony poszyły w 24 godziny, bo tam był odpowiedni do tego klimat i było to zgrabnie przygotowane, oczywiście przy wszystkich proporcjach, że tam Kraków, a tutaj Olsztyn, ale tak czy inaczej ta akcja z akcjami to kolejny Słoń w składzie porcelany.

 51. 17.08.20 10:52 waldi812

  Według PS mamy budżet na poziomie 5 mln, ale nie wiem, na ile to realne dane i z jakiego źródła. Fortuna i Polsat dają chyba ok. 800 tysiecy złotych.

 52. 17.08.20 10:51 waldi812

  Adaśko, akcje przecież nie są na giełdzie i możesz je co najwyżej sprzedać jakiemuś kumplowi lub innej osobie, która podejmie takie ryzyko, ale de facto one nie mają żadnej realnej wartości.

 53. 16.08.20 14:29 waldi812

  Rakiety znów nie odpalily, ale to pewnie te ciężkie nogi i zasłona dymna. Proporcjonalnie to stopnia zakupu akcji będzie rosła też skuteczność.

 54. 16.08.20 14:25 waldi812

  Niech zrobią lepiej zbiórkę na 3 pomocników i napastnika, bo to pilniejsza potrzeba, a jak widać pomysłów i pieniędzy jakoś nie widać.

 55. 16.08.20 10:01 waldi812

  za te pieniądze ze zbiórki to można kupić rurkę z kremem, a nie budować nowoczesne akademie. Jeżeli kibice mają finansować tego typu rzeczy i sensowne transfery to poczekamy na lepsze czasy zahibernowani ze 150 lat, bo przeciez Branski tego nie będzie wspolfinansowal. To są zresztą projekty ala projekt budowy nowego stadionu. Akademia Lecha to np 40 milionów, z tego połowę wspolfinansuje ministerstwo sportu. Zgodzę się tylko z tym, że większość akademii budowana jest poza siedzibami klubów z większych miast.

 56. 14.08.20 22:12 waldi812

  Nie prorok, tylko racjonalnie myślący

 57. 14.08.20 20:49 waldi812

  Swoją drogą to przykro jest obserwować, do jakich podziałów doprowadził Bramkarz i jego kumple, że toczą się spory pomiędzy fanami co do zakupu akcji klubu. Osobiście z bólem serca nie kupię nawet pół akcji, bo to by oznaczało aprobatę działań dyletantow oraz ich wywrotowej polityki prowadzenia klubu. Prawdziwi abderyci to właśnie te zacne grono.

 58. 14.08.20 13:54 waldi812

  W pogadance z Michałem Brańskim latają takie sofizmaty, że ąz wywołuje to we mnie szczerą i żywą abominację. Myślę, że w ostatnim czasie kibice Stomilu mieli nad wyraz dużo poważnych sprawdzianów i zdali je celująco. w przeciwieństwie do co poniektórych gagatków i ananasów.

 59. 14.08.20 11:16 waldi812

  Ja jestem zwykłym kibicem i zbieraczem koszulek naszych grajków, a że na pewne tematy mam zbieżny punkt widzenia z Panem Piotrem to już zwykła koincydencja. Najbliższe transfery to zapewne jakiś Modou Amadou Cheroina czy inny Milot Kovalisha

 60. 14.08.20 10:44 waldi812

  Czytając wypowiedzi zastanawiam się, czy większość forumowiczów stosuje tutaj technikę persyflażu, czy to tak na serio. I stanowczo dementuję, nie jestem Piotrem.

 61. 13.08.20 22:20 waldi812

  Takim leitmotivem tej zorganizowanej akcji powinna być Lokomotywa Tuwima, a zwłaszcza fragment o wagonach, delikatnie trawestujac : "A w trzecim siedzą same grubasy, siedzą i jedzą tłuste kiełbasy, za hajsik masy".

 62. 13.08.20 21:56 waldi812

  Ciekawe też, że oferują karnety VIP, podczas gdy nie będzie tradycyjnej sprzedaży karnetów, a trybuna vipowska będzie wyłączona z użytku. Powinni jeszcze dorzucić jakiś przewodnik po Warszawie i zestaw młodego frajera

 63. 13.08.20 21:50 waldi812

  Każdy, kto uważa, że polityka klubu i ludzie nim zarządzający są niewłaściwe nie powinien zakupić nawet pół pomietej akcji

 64. 13.08.20 21:37 waldi812

  Tutaj nie chodzi o stowke lub dwie, bo dałbym i 150 stowek gdybyl widział w tym sens, a poza komunalami nikt nie był w stanie przedstawić sensownej wizji rozwoju klubu. Jedynie kolacja z Bramkarzem brzmi kusząco ;)

 65. 13.08.20 16:53 waldi812

  Chodi, jak na razie to jest trampolina dla pseudo-piłkarzyków, menadzerów i ludzi pokroju Bramkarza. Jak chcesz im napchać kieszenie to śmiało, kup cały pakiet akcji. Zachowanie Brańskiego mnie zastanawia, bo ok, jest laikiem, jeżeli chodzi o sport, ale jakieś czucie biznesowe powinien mieć, a tutaj daje się urabiać nieodpowiednim doradcom. Nie rozumiem tego ślepego pędu w kierunku emisji akcji, który jest drogą donikąd i zakończy się srogą porażką. Bez klimatu, bez konkretnych celów, na jakie przeznaczone zostaną środki ze sprzedaży akcji, bez odpowiednich ludzi i w klimacie powieści Prousta W poszukiwaniu straconego czasu.

 66. 12.08.20 09:42 waldi812

  Lubań ma swoje lata i wziął dobry kontrakt w Puławach, nic dziwnego.

 67. 11.08.20 13:47 waldi812

  Tego akurat nie, ale Pamiętnik Kibica i Ligę Chuliganów Zielińskiego przeczytałem od deski do deski ;)

 68. 11.08.20 11:46 waldi812

  W sumie fakt, z lektur szkolnych przerobili zapewne latarnika i naszą szkapę

 69. 11.08.20 10:05 waldi812

  Ten wywiad na Weszło do poczytania przez Bramkarza i Właściciela Szkółki, Mamrot opisuje, jak w poprzednim sezonie zostały zachwiane proporcje w szatni, jeżeli chodzi o obcokrajowców, u nas trend odwrotny, ale grunt że menago się zgadza.

 70. 10.08.20 13:27 waldi812

  odeszli 7 jako-takich piłkarzy, w tym jeden ktory ciągnął grę w ofensywie, a w ich miejsce pojawiło się 3 o mniejszych umiejętnościach, na obóz jedzie dwóch kolejnych, którzy są melodia przyszłości, więc skończmy temat jakichś mobilnych trybun i mrzonek o Ex, kibice mają niby to kupić? Akcji w tym układzie też nikt nie kupi. Przed Jankiem Bucholcem ciężki sezon na tym wahadle, trzeba zrobić składkę na tlen.

 71. 09.08.20 01:26 waldi812

  W kontekście emisji akcji, do Wisły przyszedł Błaszczykowski w różnych rolach i to dało impuls oraz wiarygodność, w jakim kierunku zmierza klub, a do nas sprowadza się jakieś wynalazki pokroju Jacka i to ma być ten impuls? Niech Michał Brański postawi się w pozycji kibica i odpowie sobie ma pytanie, czy na jego miejscu sam by w to wszedł. Jak kibic ma uwierzyc w projekt Ekstraklasy, gdy sprowadza się do klubu lub testuje same półprodukty. A ja na przykład nie chce, żeby moje pieniądze poszły na utrzymanie takich wynalazków czy na pensje Bramkarza oraz właściciela szkółki pilkarskiej.

 72. 08.08.20 18:36 waldi812

  Do Ostródy na 1 połowę przyjechal zaciąg plazowiczow, którzy mogli nasycic zmysły urokami tego miasta. Niechybnie do tej grupy można też zaliczyć nowe nabytki Dumy Warmii, zwłaszcza bramkarz Jacek potwierdził, że nadaje się jedynie na dobrego kompana bramkarza Wojciecha do wspólnych wypadów nad olsztyńskie jeziora. Dzisiaj nawet Pan Sylwester minę miał nietęgą. Ale trzeba przyznać, że w 2 połowie piłka fajnie chodziła na własnej połowie, a sztampę i rutynę przelamywal Janek Bucholc, który w tych trudnych warunkach pokazywał, że można. Pewnie dlatego, że to młody junior ma tle pozostałych gerontow. Wiktor Biedrzycki na tle grupy plazowiczow w 1 połowie wyglądał jak profesor. Loshi grał chyba za karę, a Kovalonoks pokazał, że gra głową to niekoniecznie jego atut.

 73. 07.08.20 21:29 waldi812

  Ostatnim prezesem był Radkiewicz

 74. 07.08.20 18:10 waldi812

  4 bramkarzy

 75. 06.08.20 15:47 waldi812

  Kolejne faux-pas i wycofanie rakiem. Ja wyrażam głęboki żal, bo liczyłem na anihilację, a chodzą słuchy na mieście, że będziemy jednak mieć w kadrze 4 bramkarzy.

 76. 06.08.20 13:32 waldi812

  Znajomy Bramkarza zarobi

 77. 06.08.20 11:37 waldi812

  Gość nie grał przez rok w piłkę, wcześniej sezon w Jastrzębiu, ale tam grał jako młodzieżowiec, w tym czasie 0 asyst i 0 bramek, statystyki powalają. Jak jest taki klimat w klubie i wokół niego plus fachowcy na stołkach to tego typu wynalazki będą tu przychodzić. To prosta droga, żeby walczyć z Bełchatowem w parze o utrzymanie. Czas płynie, a pieniądze z miasta są przejadane i nie tyle stoimy w miejscu, ale się cofamy w rozwoju bez żadnych jasnych perspektyw.

 78. 05.08.20 14:49 waldi812

  Bramkostrzelny, ofensywnie usposobiony, widać że Majewski wyciąga same konfitury ze swojego dawnego klubu. To, że facet nie rozegrał żadnego spotkania w barwach Chojniczanki to zasłona dymna, u nas na pewno odpali. Czekamy na więcej. Kiedy można kupić akcje? Chce już wpłacić wszystko co mam widząc, jak dobrą ścieżką klub podąża i jakich transferów dokonuje z myślą o pewnej grze w Ekstraklasie.

 79. 05.08.20 12:46 waldi812

  Brawo, FC Holland coraz bliżej. Czy sztab trenerski i lokalni piłkarze rozpoczęli już intensywny kurs języka niderlandzkiego? Poza tym w ofensywie jest jakość i szkoda burzyć dobrze naoliwioną machinę. Może więcej osób zacznie chodzić na mecze rezerw, by zobaczyć jakąś bramkę. Ale kto by się tym przejmował, esencją futbolu jest długie rozgrywanie piłki i pozorowanie strzałów. Im mniej, tym lepiej, większa frajda dla kibiców.

 80. 05.08.20 12:37 waldi812

  Odrobina przyzwoitości.

 81. 05.08.20 12:30 waldi812

  Z reguły jestem elokwentny, ale po tym hicie transferowym siadłem na dupie i oniemiałem.

 82. 04.08.20 13:23 waldi812

  Wigry też bazowały na wypożyczaniu młodych chłopaków i pieniądzach z pjs, finał tej zabawy każdy juz zna.

 83. 04.08.20 12:59 waldi812

  A o której godzinie?

 84. 04.08.20 08:49 waldi812

  Kot albo skończy w służbach specjalnych, albo wyłowią go z jeziora przy plaży miejskiej, a cała Karawana wreszcie głęboko odetchnie i rozpromienieje pełnym blaskiem.

 85. 04.08.20 08:38 waldi812

  Czyli konfirmacja kasandrycznych wróżb stała się faktem. Tweet Wojciecha był jedynie rachityczną próbą obrony poszarpanego na wszystkie strony wizerunku i pokazania, że dołożono wszelkich starań, aby Szymona zatrzymać. Działania Pana Bramkarza przypominają zawody lekkoatletyczne, gdzie zawodnik, który przybiegł do mety ostatni w stawce, stara się robić dobrą minę do złej gry i tłumaczy wszystkim, że ostatnie 10 metrów przebiegł z najlepszym czasem. Jak widać Pan Bramkarz lubuje się w sofizmatach, istny filozof na tronie, ale coś takiego jak antycypacja jest dla niego ciałem obcym. Oczywistym jest, że należyte warunki kontraktu należało przedstawić Szymonowi onegdaj czas temu, a nie w sytuacji, gdy oferty z klubów Ekstraklasy i zapewne czołówki 1 ligi leżą już na stole. Prawda jest taka, że de facto zatrzymanie Szymona nie było niektórym na rękę, do czego zapewne przyczyniła się niepoprawna politycznie proweniencja menadzerska.

 86. 03.08.20 13:56 waldi812

  Kowalewski, Czereszewski i jakiś silny murzyn w obronie, który dobrze biega.

 87. 03.08.20 13:50 waldi812

  Zobaczymy, jak w tej sytuacji zachowa się Pan Żukowski. Podejrzewam, że jakaś persona z klubu Ekstraklasy lub też zagranicznego zespołu (PSG, MC, Real, Barcelona?), analizując tweety prezesa dostrzegła skrywany przed kibicami Stomilu potencjał Pana Wojciecha i otrzymał już lukratywną ofertę adekwatną do posiadanych przez niego umiejętności oraz należytej eksperiencji.

 88. 02.08.20 13:06 waldi812

  No fakt, było bardzo klimatycznie, a wręcz istny kolaż emocji: i psy szczekały, i Kot spacerował, i był gość od karawany, i była liczba bramek że strony Stomilu taka, że trzeba by zebrać 9 spotkań pierwszego zespołu po restarcie, by dorównać młodzieży. Ogólnie miły akcent w przerwie pomiędzy sezonami.

 89. 31.07.20 20:14 waldi812

  Liga będzie bardzo silna i aby skutecznie się w niej utrzymać potrzebne będą konkretne transfery, samą młodzieżą nie ostaniemy się na tym szczeblu rozgrywkowym.

 90. 31.07.20 19:22 waldi812

  Oby nie było tak, że w Arce ustawia Artura odpowiednio motorycznie i Mamrot odpowiednio wykorzysta jego potencjał, zobaczymy.

 91. 29.07.20 16:12 waldi812

  Kocie co do zasady się zgodzę, ale jest też 3 opcja, a mianowicie kontrakt z klubem z Ex lub też 1 ligi bijącym się o awans. Nie zmienia to faktu, że wpis prezesa mało dyplomatyczny. W ramach ekskursu status najlepiej zarabiającego piłkarza niczego nie mówi, nie znamy pułapu innych zawodników i trudno jest to miarodajnie ocenić. Czy przez to mamy też rozumieć, że inni, ewentualni kandydaci do gry w Stomilu będą zarabiać mniej od Sobczaka? Jeżeli tak, to mrzonki o solidnych wzmocnieniach włóżmy do szuflady, bo w słabym Stomilu Sobczak się wyróżniał, ale ma wiele mankamentów, jak chociażby skutecznośc.

 92. 28.07.20 21:59 waldi812

  10 koła dla praktykanta, który ma wszelkie zadatki ku temu, by w annalach historii klubu zapisać się w kategorii V kolumny to pokaźne apanaze.

 93. 28.07.20 20:40 waldi812

  Zastanawia mnie, jakie kwoty zarabia tych trzech praktykantów w klubie:Kowalewski, Czereszewski i Kleitz? Banda trzech naturszczykow, która wzięła się za klub pilkarski. Powinna być jakas liga typerow na kolejne wysublimowane pomysły tych ananasów.

 94. 28.07.20 17:24 waldi812

  Jak widać należyty etos postępowania nie zawsze bywa należycie nagradzany, Herbert miałby coś do powiedzenia na ten temat, ale czegóż się spodziewać po dwóch kałmukach, dla których jedynym stosowanym probierzem jest kryterium monetarne

 95. 25.07.20 22:07 waldi812

  Umiał dobrze się zastawic i skupić na sobie uwagę obrońców. Może nie strzelał wielu bramek, ale serce zostawial na boisku.

 96. 25.07.20 20:27 waldi812

  Takie tam zwycięstwo z zespołem, który myślami jest już przy wtorkowych barażach. Puszcza wygrała u siebie z Radomiakiem 4:0 i jakie to ma znaczenie i przełożenie na faktyczny potencjał kadrowy? Na plus mimo wszystko bramki Hinokio i Loshiego, oby więcej bramek z ich strony w następnym sezonie. A teraz czas wziąć się do roboty, choć przy obecnym prezesie i dyrektorze sportowym nie widzę perspektywy Stomilu w nieskazonej brudem świata bieli.

 97. 22.07.20 12:24 waldi812

  Ogólnie uważam, ze niektóre komentarze są nie na miejscu i wzbudzają absmak. Można odnieśc wrażenie, że Grzegorz Lech to jakaś miernota, bez stażu i zasług dla klubu i Olsztyna. Pamieć niektórych jest krótka, całkiem niedawno, bo w poprzednim sezonie ten facet ratowął nam ligę, a teraz czytam mało wybredne komentarze nawołujące do zakończenia kariery. Oczywiście, piłkarsko znajdą się lepsze meteory, ale w tym plebiscycie chodzi tez o jakieś przywiązanie do barw, odpowiedni staż w klubie, taka jest moja perspektywa. Dlatego też nie rozumiem pretensji co do wyboru Skiby, choć obiektywnie taki Sidorczuk prezentował wyższy poziom. Wybierzmy może Lewandowskiego, bo jest widywany w Olsztynie. Nie o to chyba w tym wszystkim chodzi.

 98. 21.07.20 00:50 waldi812

  Jako jedyny klub złożyliśmy protest, jako jedyni szukamy rozwiązania przy zielonym stoliku, a do tego dostajemy w cymbał. Ja tutaj nie widzę podstaw w regulaminach i uchwałach, aby nalezął się walkower. Piłkarz Grabowski był uprawniony do gry i co do tego nie ma sporu, dokumenty przedłożone przez Termalicę musiały być też na tyle wiarygodne, że został on potwierdzony i uprawniony. W przypadku nawet, gdy Wisła nie wydała oświadczenia, że kontrakt Grabowskiego wygasł zastępcza decyzję w tej sprawie musiały wydać organy związku, więc tu tez cięzko będzie się do czegoś przyczepić. Swoją drogą kto pisze te regulaminy i uchwały i operuje pojęciami typu"niewiarygodne dokumenty", które miały się stać podstawą potwierdzenia czy uprawnienia. Jeżeli coś jest niewiarygodne to chyba organ sam z siebie nie powinien dokonać rejestracji, masło maślane.

 99. 18.07.20 23:18 waldi812

  Po tym spotkaniu uczucia są ambiwalentne. Z jednej strony odetchnąłem, z drugiej jednak ten mecz pokazał wszystkie nasze braki i mankamenty. Widać było, że Tyszanie nie dojechali kondycyjnie na to spotkanie. Oglądąłem ich mecz z Wartą i tam cała drugą połowę gonili wynik, dziś grali daleki wyjazd w pełnym słońcu, do tego przez całą drugą połowę w 10 i to było bardzo widoczne na boisku. Nie nalezy równiez apominac, iż GKS ma fatalną defensywę, co potwierdziło się w tym meczu. Tyle hektarów wolnej przestrzeni nie mieliśmy chyba we wszystkich spotkaniach tej rudny łącznie. I jak ktoś na spokojnie obejrzy powtórkę to dostrzeże wszystkie mankamenty przy wyprowadzaniu piłki z kontry, błędy w przyjęciu piłki, gdzie często kierunkowe przyjęcie otwierało dorgę do bramki, błędy w podejmowaniu decyzji, niedokładne zagrania, tyle okazji, ile było w tym meczu powinno skutkować strzeleniem 5,6 bramek. Sytuacja Sama - niemożliwe, żeby nie strzelić, ale jednak. Sobczak - czysta patelnia, ale to też potwierdza, że nigdy nie będzie on klasyczną 9, bo ma słabą skutecznośc, za to dużo innych walorów i jest idealny do gry jako podwieszony napastnik. Tecław w tym meczu bramka i jeden fajny strzał, ale bura za sytuację w polu karnym, gdy miał czystą pozycję i zagrał jak obrońca gości. Do tego miał jedną akcję na sytuację bramkową dla partnerów, ale klasycznie to skiepścił. Carolina dziś dwie asysty, ale według mnie dalej nie jest to piłkarz na wahadło, nie ma dryblingu i niech nie myli dzisiejszy mecz, gdzie Tyszanie pozwalali na wszystko. Jak zwykle przy stałym fragmencie miał miejsce błąd w kryciu w polu karnym przy stabie 1:0, gdzie piłkarz z Tychów miał czystą sytuację w naszym polu karnym. Tak więc cieszą 3 punkty, ale mankamentów w grze ofensywnej było multów i potrzebujemy solidnych wzmocnień, inaczej będzie duży problem w przysżłym sezonie, gdzie 1 liga będzie naprawdę bardzo silna z konkretnymi zespołami. Jeżeli zamierzamy budować w zespół w oparciu tylko i wyłącznie o młodych, niedrogich zaowdników to zapomnijmy o jakichkolwiek barażach, w tenb sposób kilka transferów moze wyjśc, ale nie będzie to model, który pozwoli na grę o wyższe cele niż do tej pory. Jakość kosztuje.I oczywiście potrzebujemy prawdziwego dyrektora sportowego i prezesa. Nie można obsadzać tego typu stanowisk na zasadzie, że ktoś kiedyś grał dobrze w piłkę. Maradona na boisku był geniuszem, poza nim jest idiotą.

 100. 18.07.20 10:47 waldi812

  Na mój gust to spadnie Bełchatów, widać po ich ostatnich wynikach że stracili nadzieję na zmianę finansową sytuacji. Tychy to taka sinusoida, tracą dużo bramek, ale z drugiej strony u nas chłopaki naczytali się Reduty Ordona i mamy klops w ataku.

 101. 15.07.20 20:38 waldi812

  Chodi wlał w moją zbolałą duszę potężną dawkę optymizmu, bez tego moja wiara przeniosłaby się ad patres. Sam mecz pod tytułem wiódł ślepy kulawego, profanacja piłki i dnia święta wszystkich kibiców Stomilu. Boiskowi epigoni herosów złotej ery klubu okazali się niegodni miana ich następców. Tyle w temacie, bo szkoda strzępić ryja, szykujmy lepiej dziengi na zakup akcji. Z ciekawostek to kowalewski jako sędzia liniowy, czułem się spokojniejszy i szczekające psy w tle transmisji. Ale karawana jedzie dalej Panowie i Panie!

 102. 15.07.20 13:20 waldi812

  Pavlo, Kot już podkreślił przyczynę, w pierwszym zdaniu jest napisane, że była to decyzja trenera. Poza tym nie sądzę, żeby przed tak ważnym spotkaniem Skiba poinformował, że nie ma ochoty tłuc się do Niepołomic i obejrzy mecz na ipli. Piłkarz tego pokroju powinien być w tak ważnym spotkaniu w szatni zespołu. Jeżeli zagra Łotysz to będzie ogromnym ryzykiem wystawienie go w istotnym dla układu tabeli meczu, zwłaszcza że ani razu nie zagrał w spotkaniu na tym szczeblu rozgrywek, a to nie jest jakiś test-mecz.

 103. 14.07.20 22:36 waldi812

  Pavlo podaj mi przykład, gdzie w normalnych okolicznościach pierwszy bramkarz spada na trzeciego? To, co się wyrabia w tym klubie to jest abberacja do potęgi ntej. Trener robi sobie przegląd kadr, gdy zespół walczy o utrzymanie. Coś takiego tylko w Olsztynie.

 104. 14.07.20 21:01 waldi812

  Bilans spotkań w tym roku na wyjeździe pokazuje, że jesteśmy mocnym faworytem. Pewnie zagra 3 bramkarz pod kątem testowania piłkarzy na przyszły sezon, teraz chyba w barażach nie zagramy a za rok nie będą potrzebne bo będzie miejsce premiowane awansem, tylko nie wiadomo do której ligi, ale awans jest awans

 105. 13.07.20 18:56 waldi812

  2,5 godziny ale szybko leci i warto posłuchać żeby wyrobić sobie zdanie co do pewnych kwestii, a może nawet inaczej, utwierdzic się w pewnych przekonaniach.

 106. 13.07.20 14:05 waldi812

  among the blind one-eyed man is a king, Kluczowy jest mecz w Niepołomicach, jeżeli tam nie będzie punktów to derby z Sokołem będą na wyciągnięcie ręki, bo w spotkaniach z Tyski mi i Wartą zero punktów nikogo nie zaskoczy. Pomimo wpadek Skiby obarczanie go odpowiedzialnością za brak punktów uważam za niezasadne, skupmy się na tym, ile bramek zdobyli piłkarze formacji ofensywnych, ofensywnych z nazwy i tu jest klucz do wszystkiego plus wołające o pomstę do nieba działania transferowe w okresie zimowym dwóch takich, co ukradli Stomil

 107. 12.07.20 21:46 waldi812

  Talik miał większy talent od Skiby, ale rozmyl się gdzieś w oparach dobrych trunków. W ekstraklasie to był już cień piłkarza. Piotrek był solidny przez kilka dobrych sezonów i stąd też jego pozycja w rankingu.

 108. 12.07.20 19:08 waldi812

  Nie ma cienia ironii, to jest mój sen niczym Martina Luthera Kinga i baraże muszą być.

 109. 12.07.20 18:44 waldi812

  Do baraży niewielka strata, Puszcza, Tychy i Warta to cieniasy, opierdolimy ich a Kowal przyniesie w torbie 3 dodatkowe punkty zapodziane w gminie Żabno

 110. 12.07.20 13:44 waldi812

  Zakup akcji przez stowarzyszenie nie jest taki prosty z uwagi na kwestie podatkowe z tym związane, ale nawet w przypadku zakupu akcji indywidualnie nie ma praktycznie możliwości kontroli spółki akcyjnej i de facto Twoja rola sprowadza się do zadawania pytań na walnym zgromadzeniu, a i tutaj tylko w zakresie porządku obrad. Organem kontrolnym w s.a. jest Rada Nadzorcza i trzeba mieć człowieka w radzie, żeby cokolwiek kontrolowac.

 111. 12.07.20 12:18 waldi812

  TorroRosso, ale jak to my jazgotem niszczymy klub?? Uważasz, że mieliśmy okazję siedzieć cicho i śmiemy zabierać głos? Moim zdaniem mamy prawo komentać poczynania osób, które swoim dyletanctwem, butą i arogancją, kolesiostwem, brakiem umiejętności budowania relacji międzyludzkich, znajomości podstawowych zasad marketingu i in genere zarządzania klubem piłkarskim doprowadzili do obecnej sytuacji, gdzie atmosfera na jakiejkolwiek płaszczyźnie jest żadna, wyniki słabe i miecz Damoklesa zwisa nad głowami. Skoro ktoś chce, żebym kupił te akcje to mam prawo oczekiwac, że zostanie mi przedstawiony plan na zagospodarowanie tych środków oraz perspektywy budowy zespołu na Ekstraklasę o której tak szumnie się mówi. To nie jest odpowiedni moment i nie chcę, żeby ta idea, skądinąd słuszna, została w tym momencie spalona i pójdzie to drogą Elany. W Wiśle to odpaliło, ok, ale jaki tam był wtedy dobry klimat, przyszli nowi właściciele, zaryzykowali swoim kapitałem, pokazali plan rozwoju, pojawił się Błaszczykowski, który uwiarygodnił to swoją osobą, a u nas k..wa pojawił się Kovalonoks i to ma ludzi przekonać, że będzie zajebiście? Ja byłbym w stanie przekonac kilka osób, żeby zainwestowały trochę gotówki i kupiły akcje, ale to musi być jakiś pomysł, nie będę też ludzi ładować na minę, gdy wszystko jest niepewne i pozbawione logiki. Z wypowiedzi Żukowskiego wynikało, że największym problemem to jest Kot i jego fantasmagorie na temat sytuacji w klubie i to jest bardzo niepokojąca percepcja. Co do samej gry, to co tu jest fajnego w tym, że klepiemy piłkę na swojej połowie, a gdy podchodziliśmy pod pole karne rywali serce waliło na myśl, że po stracie, która co i rusz miała miejsce, pójdzie szybka kontra. A gdzie u nas były te kontry przy korzystnym wyniku z początku spotkania? Gdzie jakaś umiejętnośc zmiany ustawienia? Kuban na defensywnym to totalny odlot. Co do zasady tez się zgodzę, że nie można za wszystkie błędy obarczać Majewskiego, bo jednak motorykę budowął inny trener i piłkarze są jacy są, ale z drugiej strony po umiejętności rekacji na wydarzenia boiskowe widać, kto zacz. Z ŁKSu wszyscy się smieją, że klepią sobie fajnie piłkę na swojej połowie, a następnie tracą kuriozalne brami po kontrach, nie na tym polega tiki taka i nie idźmy tą drogą. Konkuludjąc uważam, że na bazie tego utrzymania, jakie miało miejsce w poprzednim sezonie i na bazie kapitału, który udało się w ten sposób wypracować, sztuką było rozpierdolić wszystko i doprowadzić do obecnej sytuacji, gdy trzeba od początku budować fundamenty, co się niestety kierownictwu klubu udało i za to kwiatów dla działaczy nie będzie.

 112. 11.07.20 21:59 waldi812

  Jakkolwiek piękny by się wydawał to był tylko sen, a prorocze okazały się predykcje Kota. Dzisiaj mecz się zaczął nietypowo, ale później było już sztampowo z zaskakującym finałem. Do tej pory na naszym hasioku jakoś się udawało, dziś już nie. Jak wyglądłąy akcje ofensywne, ile tego było Drażni mnie odwoływanie się do statystyk i posiada piłki w tempie jednostajnie opóźnionym. Jeden ekspert od tego typu piłki leci już z ŁKSem do 1 ligi. Na otarcie łez Kyniu dostanie butelkę dobrego trunku, bo po tym meczu trzeba pójść do domu i pierdolnąć whisky, bo co nam zostało. Swoją drogą ciekawa to była rozmowa z Panem Żukowskim, po któej zbyt wielu szczegółow się nie dowiedziałem i dalej nie wiem, za co ordery przypinać Panu Jurdze, ale wiem jedno, że otoczenie Michała Brańskiego lekceważy zagrożenie związane ze spadkiem, albo tez stara się bagatelizować temat, jak równiez robi dobrą minę do złej gry w kontekście emisji akcji, pomimo wyraźnych sugestii, że klimat jest raczej mało sprzyjający. Po tej rozmowie widac też, że jedyny plan na pozyskanie środków to pro junior system i pieniadze z emisji akcji. Słabe były teksty o tym, że każdy posiadacz akcji poczuje się jak współwłaściciel. Serio? A ile Ci współwłaściciele będą mieli do powiedzenia i co mogą zrobić ze swoimi akcjami? To ja już jestem współwłąścielem Wirtualnej Polski, bo mam pakiet akcji, któe mogę sobie w każdej chwili sprzedać. Słabe były też sugestie dotyczące swego rodzaju nacisku na kibiców, na zasadzie, chcecie mieć zespół grający o Ex kupujcie akcje. Najpierw niech klub pokaze, jaki ma plan na zespół, pomysły na sensowne wzmocnienia, a dopiero później sięga do kieszeni kibiców. Analogicznie kwestia samego budżetu, jak widać na przykładzie Warty czy Puszczy, w tej lidze pieniądze nie grają. Na obecną chwilę czeka nas twarda walka o utrzymanie, a terminarz nie jest sprzyjający.

 113. 11.07.20 13:37 waldi812

  Przebijają się tutaj głosy, że często się czepiam i widzę same negatywny, więc dzisiaj trochę optymizmu i zacznę niczym Martin Luther King, że miałem sen o 3 pkt dzisiaj i w następnym meczu wyjazdowym, a później grze w barażach. Oby weszło

 114. 09.07.20 13:09 waldi812

  Termalica była lepsza na boisku i niech tak zostanie, a prezes niech skupi się na wykorzystaniu wszelkich możliwych kroków, aby ściągnąc do klubu jak najlepszych piłkarzy i aby zbudować jak najlepszą atmosferę, a nie oddaje się ludycznym rozrywkom pod hasłem zielony stoliczku, nakryj się.

 115. 05.07.20 20:08 waldi812

  TorroRosso, po prostu zadaję pytania, bo pewne sprawy mnie nurtują, a jak widać włodarzy klubu nie można obdarzyć bezgranicznym zaufaniem. Kibic nie może być skarbonką, która kupuje bilet i nie zadaje żądnych pytań, nie o to chyba chodzi. Co do Widzewa, poczytaj na forach jaka fala hejtu się tam teraz wylewa. Ale za liczbę wykupionych karnetów szacunek. Pewne sprawy w klubie subiektywnie nie dostaną pozytywnej cenzurki i ogólnie mam spory żal za zmarnowaną rundę wiosenną, bo przy innej polityce naprawdę można było skutecznie powalczyć w barażach o awans do ekstraklasy, zwłaszcza że ten sezon jest mocno wyrównany, a występuje obecnie spory bonus: w przyszłym sezonie z Ex spada tylko jeden zespół, a więc stwarza to realną szansę na utrzymanie się w Ex przez przynajmniej 2 sezony, co wiąże się z wysokimi kontraktami telewizyjnymi. Michał Brański to bardzo sympatyczny człowiek, ale też nie filantrop, trzeba myśleć długofalowo. Co do stylu gry, przypomina mi się casus za czasów Kieresia, vide konferencja po meczu z Sandecją w Nowym Sączu, gdy Kafarski piał z zachwytu nad grą Stomilu i że była to najlepsza ekipa, jaka grała w Nowym Sączu. Tyle, że punktów z tego nie było żadnych i to był nasz dyżurny problem z grą w ofensywie.

 116. 05.07.20 18:52 waldi812

  Stomil na wyjazdach zachowuje regularność japońskich pociągów, rumiany Mariusz może podziękowac kumplowi Wojtkowi, jeszcze przez jakiś czas utrzyma się na gorącym, ale dobrze płatnym stołku kołcza gminy Żabno. Pisanie o tym meczu to tworzenie łańcuchów tautologii zaczerpniętych z retrospektywnych kadr poprzednich spotkań. Nieskuteczność, błędy w obronie, krótka ławka. Majewski zaskoczył mnie jedną roszadą w trakcie meczu oraz pomeczową wypowiedzią i kreacją Nietzscheanskiego ubermensch w osobie bramkarza Termaliki. Tak, to niewątpliwie przyczyna naszych nieszczęść wszelakich. Mocno drażniące są powtarzane jak mantra wypowiedzi redaktorków polsatu na temat sytuacji w Stomilu i tworzenie obrazu krainy mlekiem i miodem płynącej, gdzie pojawił się deux ex machina nowy sponsor i rozwiązął wszystkie trawiące klub problemy. Do tego ciągłe gloryfikowanie osoby Majewskiego i jego twórczych koncepcji, który przeprowadza przewrót majowy i potrzebujemy odrobiny czasu, aby zaszczepił on nowatorskie koncepcje ulepionej przez siebie grupie młodzieżowców. Przecież to nie jest tak, że Zajączkowski promował radę gerontów, a de facto Majewski postawił od początku jedynie na Kokiego, co też było wyrzutem sumienia poprzedniego trenera, bo każdy widział, że Hinokio zasługuje na grę w składzie, tylko nie on. Poza tym jakowejś rewolucji nikt tu nie uświadczył, inwestor to nie sponsor, który na nowym szlaku Stomilu sypie dolarami, a jeżeli już to są to banknoty sygnowane logo gminy. Dlaczego nikt w polsacie nie mówi o wielbłądach Kowalewskiego, co powoduje że nie mamy pola manewru w formacjach ofensywnych i trzeba grać tymi samymi ludźmi? Ktoś płaci tym dziennikarzom za pewną propagandę sukcesu? Jakimś cudem dzisiaj pominęli historię Caroliny, który grał chyba z samym Eusebio i Pele. Tyle, że w meczu elite leauge, czyli drugiego garnituru młodzieżówki do lat 21 w meczu Polska -Holandia, gdzie Artur strzelił bramkę, Jurich pojawił się w 57 minucie, a nie występował w gronie herosów niderlandzkiej kadry. Teraz mecz z Miedzianką i dobre alibi trenera, bo przecież Legnica walczy o baraże i ma szerszą i bardziej doświadczoną kadrę. Najlepsze to już chyba było.

 117. 05.07.20 11:48 waldi812

  Klub piłkarski i piłkarze to nie produkcja masowa na taśmie u Forda, a żywi ludzie i żywe emocje, o czym niektórzy zdają się zapominać, w tym obecny prezes i dyrektor sportowy. Nie wyobrażam sobie, aby kibice Wisły Kraków uznawali Pawła Brożka za element zbędny w klubie, bo obecnie bramki strzela Turgeman, a ten pierwszy jest kontuzjowany. Więcej szacunku i optyki wielowymiarowej. Co do meczu z Termaliką zastanawia mnie, kto zagra w miejsce Hajdy. Myślę, że można wypróbować na tej pozycji Carolinę, a na lewą stronę dać Kubana, ale wiadomo, jak jest. W tej lidze każdy może wygrać z każdym, co pokazują ostatnie wyniki Chrobrego, Odry, Puszczy, tylko w tej rundzie my zaprzeczamy tej tezie. Mimo całej zgnilizny wokół klubu, z dziką rozkoszą przyjąłbym 3 punkty w dzisiejszym spotkaniu, nawet w formie artystycznej perwersji.

 118. 03.07.20 19:50 waldi812

  Piekarz 4-letni kontrakt podpisał Karbownik, rocznik Kokiego, podpisał dlatego, że zostanie na 4 kolejne lata w legii? Nie sądzę. Ja bym widział w Stomilu zarówno Kujawe i Sobczaka, ale przy obecnej polityce klubu to akademicka dysputa.

 119. 03.07.20 16:25 waldi812

  Kyniu wiem, ale ja bym mu dał konrakt od razu na 5 lat. Uważam, że w przyszłym sezonie Koki zacznie się ogrywać i wzbudzać zainteresowanie innych klubów i zostanie mu raptem roczny kontakt, co spowoduje, że potencjalni kontrahenci nie zapłacą dużych sum za kogoś z takim okresem obowiązywania umowy. teraz myślę. że jeszcze jest czas, żeby prolongować kontakt, bo niedługo może być to już nie do przeskoczenia.

 120. 03.07.20 12:28 waldi812

  Najważniejsze z tego meczu są 3 punkty, reszta pozostanie milczeniem. Jak widać po 1 połowie misterna taktyka trenera nie zdała rezultatu, dopiero w 2 połowie gdy wszedł Siemaszko zaczęło się coś dziać. Artur nie jest w gazie, ale ja bym go nie odpalał tylko doprowadził do normalnej dyspozycji. Co do Kokiego kolejny raz apeluję, żeby przedłużyć z nim umowę bo skończy się tak, ze odejdzie od nas bez żadnej gratyfikacji finansowej, a czas chyba zacząc zarabiać na transferach. Pewny utrzymania nie jestem, terminarz jest trudny i warianty mogą być różne. Chodi nie ma co po jednym i to takim meczu odlatywać, Czerkasow stąpa twardo po ziemi i to rozumiem. Swoją drogą z tymi czerwonymi kartkami to Majewski ma jakiś patent, oby tak dalej.

 121. 01.07.20 14:42 waldi812

  Molloya trochę szkoda, bo to chyba jedyny obecny skrzydłowy, który rokował. Kwestia zasadnicza, o jakich kwotach rozmawiamy, jaka była na stole, a jakiej domagał się Eric. Bez tej wiedzy trudni jest ocenić obiektywnie tę sytuację. Zastanawia mnie też, kto prowadzi rozmowy z piłkarzami, jakiej retoryki używa, jakiej argumentacji, bo jeżeli w stylu Czereszewskiego to bardzo słabo i nie dziwię się, że trudno jest się dogadać.

 122. 01.07.20 14:27 waldi812

  W tym akurat przypadku to jedyna, słuszna decyzja.

 123. 01.07.20 12:16 waldi812

  Kołderka robi się coraz krótsza, ale trener powie, że w jego koncepcji ustawienia drużyny nie potrzebuje skrzydłowych, tylko wahadła. Tylko w jakim celu został Gancarczyk? Atmosferić?

 124. 01.07.20 09:50 waldi812

  Z innej beczki to Kujawie wygasła umowa z ŁKSem, ale to za wysokie progi dla naszych włodarzy, co też pokazuje, w którym miejscu jesteśmy. Z czym do ekstraklasy, gdy nie stać was nawet na pozyskanie piłkarza, który jest czwartym wyborem w zespole spadkowicza z Ekstraklasy?

 125. 01.07.20 09:45 waldi812

  Dobre to było pierwsze 10 minut, później to już typowe oddawanie piłki Podbeskidziu, ustawienie na własnej połowie i zamykanie przestrzeni dla szybkich piłkarzy z Bielska bez pomysłów na akcje zaczepne, klasyczna murowanka. A że Górale rozgrywali piłkę baardzo wolno to i dosyć długo był w miarę korzystny wynik. Szkoda, że trener nie popracował nad neutralizacją poczynań rywala w wariancie ofensywnym Stomilu, gdy przykładowo był stały fragment dla naszego zespołu i za każdym razem kończyło się to olbrzymim zagrożeniem pod naszą bramką, a w konsekwencji doprowadziło do straty bramki. Tyle w temacie trenera i jego mądrości. Mecz z Olimpią urasta do rangi meczu o życie i nie wystarczy mielenie jezykiem, że zdaniem trenera mecz był fantastyczny, ale czegoś zabrakło.

 126. 30.06.20 22:37 waldi812

  Świerczewski w Rakowie wykłada swoje pieniądze na klub, do tego jest rodem z Częstochowy i wychował się na Rakowie, ot taka subtelna różnica i marzenie kibiców z Olsztyna. Będzie w końcu jakiś komunikat z klubu w sprawie aneksów?

 127. 29.06.20 12:00 waldi812

  Jeżeli były takie klauzule w umowach o możliwości przedłuzenia przez klub stanowi to następny temat do rozważań i konfirmuje nieznajomośc rzeczy przez co poniektórych, często tu wspominanych. W tym klubie jest w ogóle jakiś prawnik, który zajmuje się merytorycznymi kwestiami, czy jest tylko jeden, który tylko figuruje w RN?

 128. 28.06.20 18:08 waldi812

  Sytuacja jaka jest, każdy widzi. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że będziemy w tym sezonie zamieszani w walkę o utrzymanie, a patrząc na rozkład jazdy: Olimpia (d), Termalica (w), Miedź (d), Puszcza (w), Tychy (d) i Warta (w), jezeli nie nastąpi jakiś wstrząs, na papierze możemy liczyć na jakies punkty z Olimpią i może Puszcza. Wszyscy piszą o Kowalewski, ale niestety trzeba też to wprost napisac, że za taki stan rzeczy bierze odpowiedzialność równiez dyrektor sportowy. To jest nie do pomyślenia, że w sytuacji, gdy całą poprzednią rundę z daleka uderzały braki w formacjach ofensywnych, para dyrektor sportowy - prezes popełniają takie gafy, po których powinni z automatu złożyć dymisję. To są błędy kardynalne, które mogą się zdarzyć w jakimś klubiku amatorskim, a nie na poziomie 1 ligi. Podobnie sytuacja z Pałaszewskim - dzisiejszy występ Kubana na pozycji defensywnego pomocnika to jakiś mało wyszukany żart. Para dyrektor sportowy - prezes doprowadziła do tego, że grając o utrzymanie w przyspieszonym tempie nie mamy tak na prawdę żadnej możliwości rotacji na poszczególnych pozycjach, jakaś kontuzja, kartki i robi się ogromny problem. Niech taki Sobczak złapie kontuzję...Sam mecz Podbeskidziem to dobre pierwsze 10 minut, później taktyka trenera sprowadzała się do dalekich wykopów i oddawania piłki przeciwnikom, to już było przerabiane za poprzednika. Za Zajączkowskiego był problem ze stałymi fragmentami, Majewski poszedł krok do przodu i nie dośc, że nie stwarzamy praktycznie żadnego zagrożenia, to jeszcze rywale mają szanse na zdobycie gola po naszym stałym fragmencie. Przeciez w tym meczu zanim padła pierwsza bramka, zostało wysłanych kilka sygnałów ostrzegawczych, widział to komentator polsatu, ale trenejro nie reagował. Dramat. Podbeskidzie nie było dzisiaj w sztosie, ale jak to bywa Stomil to świetny rywal na przełamanie. Fakt faktem, karny się należał, wcześniej Sobczak miał dobrą sytuacje, ale SObczak taki jest, robi dużo wiatru i nie jest klasyczną 9, ale ma inne walory, po prostu potrzebuje partnera do grania, mistrza wykończenia. Siemaszko - co się z nim dzieje trudno powiedzieć. Ogólnie jest jakiś problem z przygotowaniem motorycznym. Niektórzy też grają za bardzo pod siebie, Hinokio czy Van Huffel za bardzo starają się indywidualnie sfinalizować akcje. 2 bramka dla Bielska ze spalonego, ale kto go krył w tej sytuacji? Znak zapytania. Mecz z Olimpią zaczyna serię spotkań o życie, zobaczymy jak przy tej presji zareagują co poniektórzy, jak się zachowa nowy trenejro, który nie ma należytej eksperiencji w tego typu sytuacji. Nikt nie zapomni tego, że Michał Brański wyciągnął klub w sytuacji bez wyjścia, ale biorąc pod uwagę to, jakimi ludźmi otoczył klub, jak nietrafione były to wybory, jaka otoczka wytworzyła się wokół klubu i jak pewien kapitał został zmarnowany, ten ostatni czas nie jest moze krokiem wstecz, ale też nie przyniósł nic rozwojowego. Pomysł z akcjami wsadźcie głęboko do szuflady i skupcie się na utrzymaniu 1 -ligowego bytu, przestańcie szafować pustymi hasełkami o ekstraklasie, bo nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości nikt tego nie kupi, dosłownie i w przenośni.

 129. 28.06.20 16:54 waldi812

  Ale Kuban gra defensywnego, to jest poezja, najlepsze przed nami!

 130. 28.06.20 16:37 waldi812

  też miałem wrażenie że był spalony Danielaka. Ja się cieszę że wszedł Kuban, to ogromny pozytyw tego meczu!

 131. 28.06.20 13:19 waldi812

  w Suwałkach Bełchatów niszczy gospodarzy i pokazuje, z jaką potęga meczylismy bułę u siebie grając z przewaga pilkarza

 132. 27.06.20 20:21 waldi812

  Chodi mam jakieś dziwne przypuszczenia, że jutro możesz się srodze rozczarować. No, ale może będzie jakas 1 i 2 czerwona kartka dla górali, jakiś rzut karny i wtedy może być różnie. Skoro mamy być urzedowymi optymistami pomimo wszystkich znaków na niebie i ziemi to popuscmy wodze fantazji

 133. 27.06.20 13:55 waldi812

  Czas skończyć lizanie się po fiutach i teraz w każdym meczu, również tym z Podbeskidziem, trzeba walczyć o każdy punkt. Może być tak, że w 4 najbliższych spotkaniach zdobędziemy 1 punkt, tacy są najblizsi rywale. Skończyły się pojedynki z ogórkami, oby fart dalej trzymał się Majewskiego. Bardzo martwi krótka ławka, dyletanctwo duetu CzerKol może spowodować katastrofalne skutki

 134. 26.06.20 21:54 waldi812

  niech lepiej zbiera pieniądze i zamawia mszę, bo patrząc na dzisiejsze wyniki i nasza szeroka kadrę, w tym potencjał w formacjach ofensywnych możemy się doczekać w przyszłym sezonie derbow z Sokołem

 135. 25.06.20 07:43 waldi812

  Mladenovic rozegrał wczoraj ostatni mecz w Lechii, 30 czerwca kończy mu się kontrakt. Nikt nie myślał o tym, żeby odsuwac go od składu czy też zsylac do pseudo-rezerw. Czekam teraz na info, kto jeszcze odejdzie. Walka o baraże? Widząc ruchy prezesa naprawdę zaczynam się obawiać, czy utrzymamy status 1 ligowca

 136. 24.06.20 21:03 waldi812

  Stomil z licencją na grę w ekstraklasie bez zespołu na grę w ekstraklasie, bez infrastruktury na grę w ekstraklasie, bez działaczy na grę w ekstraklasie.

 137. 23.06.20 17:49 waldi812

  Prezes po raz kolejny rozerwał skalę w żenometrze. Zsyłka do psedo-rezerw piłkarza gotowego do gry przy obecnej sytuacji kadrowej to jawny sabotaż. Mam nadzieję, że po wpierdolu z Podbeskidziem w następnym spotkaniu na bramce zagra Gibon, a w ataku Czereś i obaj wezmą to na klatę. Kolejny krok w budowaniu atmosfery, pozytywnego wizerunku klubu oraz pełnej profesjonalizacji.

 138. 23.06.20 09:21 waldi812

  Chłopak z Pana Tadzia został legendą, brawo!

 139. 22.06.20 19:30 waldi812

  Retoryka prezesa zamieszczona na twitterze mocno parciana w tonie nie znoszącym sprzeciwu, widać że Pan Wojciech nazbyt mocno przesiąkł atmosferą jednowładztwa i omnipotencji cara zaczerpniętą z Moskwy. Niektórzy z pewnością chcieliby pomóc, ale nie mają ku temu sposobności z takich czy innych względów.

 140. 22.06.20 14:14 waldi812

  Widział, że nikt na niego nie stawia, grał jakieś ogony to i odszedł. W obecnej sytuacji to kolosalna wyrwa, nie ma praktycznie alternatywy dla Tecława i Hajdy, a sezon jeszcze trochę potrwa i zespołu z dołu tabeli nie odpuszczają. Nie wiem, jak można było do tego dopuścić. Zaraz się okaże, że eksploatowani piłkarze przy tej intensywności zaczną łapać kontuzje i dopiero się zacznie kabaret.

 141. 22.06.20 14:10 waldi812

  Akurat Skrzecz i Gancarczyk to żadna strata, jestem laikiem ale od razu mówiłem, że Skrzecz to nieporozumienie i tak samo byłem sceptyczny co do przedłużenia kontraktu z Gancarczykiem. Niedziela ameryki nie odkrył, ale na zmianę w obecnej sytuacji byłby bardziej przydatny niż ojciec Mateusz.

waldi812

Zarejestrowany: 10.11.08 17:27

Ocena komentarzy użytkownika

756   672   52.94%