waldi812 - komentarze (11 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 10.06.24 21:14 waldi812

  Powodzenia w dalszej karierze, piłkarzem się bywa człowiekiem się jest, wielu z szatni mogłoby się od niego uczyć.

 2. 03.06.24 13:58 waldi812

  Mądrzyk pójdzie do klubu Ex, o ile nie do Rakowa

 3. 26.05.24 10:59 waldi812

  Jakubowski, Kubań, Sadowski, Drabiszczak i Florek mogliby zostać, zobaczymy jak to będzie wyglądało, dużo zależy niewątpliwe od pomocy miasta, ile będzie w stanie zaoferować.

 4. 21.05.24 13:54 waldi812

  Jest czarno więc kiedy zaprosicie do studia murzynki?

 5. 20.05.24 10:35 waldi812

  Ale to po następnym sezonie, gdy w przyszłym mają spadać 2 zespoły. Dla nas to bez znaczenia

 6. 20.05.24 10:01 waldi812

  Extra dobrze napisał, gdzie był Zwir w tym sezonie, gdzie był Wujo? Gdzie byliście panowie, gdy Stomil grał w Częstochowie mecz decydujący o dalszych losach klubu? Gdzie byłeś, panie kapitanie? W autokarze, na trybunach, motywowałes do walki? Sami sobie odpowiedzcie, gdzie jesteście jako ludzie, a nie piłkarze. Krytyka Grzegorza Lecha jest mocna, ale on s Częstochowie chciał i motywował, tego wielu piłkarzom zabrakło. Walczył Krawczun, do tego dołożył umiejętności i był chyba najlepszy na boisku, walczył Florek, Szabaciuk. Za cały sezon nie można na pewno mieć pretensji do Garstkiewicza. Za całokształt duże brawa dla Huberta Sadowskiego, w tych trudnych okolicznościach pokazał charakter, którego niestety zabrakło niektórym, poniekąd stąd i miejscowym. Ogromne brawa dla Retlewskiego i Briknera, pokazali, co znaczy skok na kasę i jak wykupić sobie wakacje, za które jeszcze ktoś zapłaci. Pan Brikner i Pan Retlewski to idealni kandydaci do oracy w biurze podróży. Albo też w banku. Zmarnowane przez Retlewskiego setki, gdyby zostały wykorzystane, spokojnie by dały utrzymanie. Briki, a może Pan faktura, to już przykład totalnie odklejonej osobowości. Pokazał co nieco w sparingach, a później to już kanikuły. Rzadko używam dosadnych określeń, ale w obliczu tego, co dzieje się u niego w kraju, jest po prostu totalnym dzbanem. Nie ma w tym przypadku, że w Częstochowie jeden i drugi siedzieli na ławce pewnie telefony się grzały, rozmowy były gorące, jak murzynki w Kołobrzegu. Trwestujac powiedzenie jednego pomarańczowego kolegi, Wesołych Swiat Panowie Brikner i Retlewski!

 7. 04.05.24 11:03 waldi812

  FMnie ciekawi ten wątek, jakie to partykularne biznesu ubijali redaktorzy portalu z zarządem klubu w imię szeroko rozumianej omerty? Tylko bez ogólników, a tak konkretnie. Lubię takie frazesy, że wszyscy kierują się prywatą, a później okazuje się, że Ci co naglosnirj krzyczeli nie są krystalicznie, albo pierwsi szli do Canossy, aby odszczeksc to co powiedzieli.

 8. 04.05.24 07:43 waldi812

  Karol Żwir i Filip Wójcik dzisiaj doświadczyli tego, że pycha kroczy przed upadkiem. Nie okazali się liderami na boisku, nie okazali poza nim. Zapamiętajcie sobie słowa o pokorze, ona w życiu się przyda, nie tyczy się to tylko piłki. W dziewiątkę Stom pokazał większy charakter, niż że swoimi "liderami" na boisku. Zostały 3 spotkania, trzeba walczyć do końca. Presja, jak akurat słusznie zauważył Mati Borek, jest na onkologii, tutaj trzeba pokazać charakter, przez przyzmat tego piłkarze zostaną zapamiętani. Nawiązując do słów poety, czy miasto padnie, a ocaleje choć jeden? Przekonamy się już w następną niedzielę.

 9. 30.04.24 18:09 waldi812

  Kluczowy to teraz będzie każdy kolejny mecz. Oby ta wygrana zbudowała piłkarzy, w obecnej sytuacji liczą się tylko punkty. Trzeba w końcu zbudować serię, jakiej nie udało się stworzyć przez cały obecny sezon. Retlewski z Briknerem już czekają na przystanku autobusowym w drodze do gwiazd, reszta jeszcze walczy.

 10. 28.04.24 17:53 waldi812

  Nie ma co biadolić, szanse cały czas są, Karol niech weźmie resztę za japy i ma być walka od początku do końca, a kibice na trybunach mają wspierać. Tu nie jest jeszcze nic rozstrzygnięte, nie poddawac sie i jazda!

 11. 23.04.24 14:30 waldi812

  Zimowe nabytki już chyba myślami przy nowych kontraktach, w Olsztynie byle dograć do końca sezonu. Retlewski ani razu nie był w stanie przytrzymać piłki z przodu, chyba tego można od niego wymagać, skoro nie strzela bramek, to przynajmniej niech przytrzyma z przodu. Abstrahując, że strzelamy bramkę na początku drugiej połowy, a więc olimpia musiała się otworzyć. My tymczasem nie byliśmy w stanie stworzyć nawet pół sytuacji po kontrze i tracimy gola w ostatnich akordach meczu. Tak gra się mecz o życie? To tylko napędzało olimpię do dalszych ataków. Sytuacja w tabeli jest dramatyczna, mecz z rezerwami Lecha jest meczem o życie, swoją drogą które to już takie spotkanie.

waldi812

Zarejestrowany: 10.11.08 17:27

Ocena komentarzy użytkownika

1756   1529   53.46%