waldi812 - komentarze (18 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 30.05.20 13:46 waldi812

  hehe, to teraz czekam aż na oficjalnej stronie prezes zaśpiewa sto lat olimpii elbląg. A wracając do tych dwóch cymesów to faktycznie w RN jest Żukowski, ekspert od prawa sportowego. Tak więc jeżeli prezes nie konsultował z nim zatrudnienia dwóch wczasowiczów to jednoznacznie mocno go to obciąża, jeżeli zaś radca nie włapał czegoś takiego to jest to już ogromny wielbłąd.

 2. 29.05.20 23:59 waldi812

  Spoko, kiedyś w Wiśle Kraków był jakiś student na testach więc równamy do najlepszych. Widocznie trafily się takie dwa tuzy transferowe, że warto na nich poczekać, transfery na przyszły sezon już ogarnięte a tu słychać tylko narzekania. Równie dobrze zatrudnijcie mnie do końca sezonu za niższe wynagrodzenie. A prezesowi też pomniejszyli apanaze, czy też dostał premię za przezornosc i zakup dwóch perełek, które będą rządzić w lidze przez lata?

 3. 17.05.20 12:52 waldi812

  Zgadza się, Hutnik oszukany w biały dzień, analiza regulaminu jest zdecydowanie na ich korzyść, tego regulaminu przed zmianą bo to już jawna kpina żeby stosować regulamin wprowadzony po zakończeniu rozgrywek W przypadku Sokoła sytuacja powinna być jasna, ale są naciski starej panny z Warszawy żeby rozegrać zaległy mecz co jest absurdem, ale nigdy nie wiadomo jaka decyzję podejmą mądre głowy

 4. 05.05.20 19:09 waldi812

  Pomysł dobry, ale salary cup nie przejdzie, po pierwsze należałoby działać systemowo i wprowadzić ograniczenia od Ekstraklasy do co najmniej 3 ligi. Po drugie, kluby musiałyby wcielić w życie ideę solidaryzmu, a nawet w dobie koronawirusa tego nie było i kązdy działa pod siebie, więc bardzo szybko pojawi się podziemie płacowe, gdzie piłkarze będą otrzymywać frukta pod stołem. Jedyne, co można zrobić to wprowadzić odgórnie limity płacowe w budżetach klubów z zanzaczeniem , że przykładowo więcej niż 40 procent budżetu nie będzie można przeznacząć na wypłaty i odgórnie określić w budżecie cześć przenzaczoną na akademię. Do tego bezwględnie wprowadzić limity obcokrajowców, przynajmniej ograniczenia wiekowe. Za dużo jest szrotu, choć tutaj główny nacisk idzie na Ekstraklasę.

 5. 16.04.20 23:26 waldi812

  Piękne czasy, do dzisiaj mam wycinki z gazet z tamtego okresu. Atmosfera na stadionie była elegancka i sama piłka nie była tak przeżarta hajsem jak dzisiaj.

 6. 16.04.20 16:00 waldi812

  W smutnych czasach przydałoby się trochę pozytywnej nuty, ale też nie można zakłamywać rzeczywistości i publikowac panegiryków, gdy brakuje kandydatów. Marketing jak leżał, tak nie wstał, a wręcz zakopał się 3 stopy pod podłogą. Przyszedł nowy prezes, który ex cathedra obwieszcza, jak ma być. A przecież można było skonsultować z kibicami pomysł nowego herbu i zapytać o zdanie, zamiast wzbudzać wzajemną niechęć. Kwestia akademii - można napisać coś pozytywnego? Myślę, że wątpię. Idea puszczenia akcji w obrót byłaby zapewne do strawienia jako smaczny kąsek, ale czasy są na tyle podłe, że i moment na to mało odpowiedni. Nie widzę tych kolejek chętnych, nie w tym klimacie, jaki się obecnie wytworzył. Oczywiście panu Michałowi Brańskiemu nalezy się ogromny szacunek za uratowanie klubu, nasuwa się jednak pytanie, jaki jest dalszy pomysł na funkcjonowanie drużyny. Bo na chwilę obecną głównym donatorem w dalszym ciągu jest miasto, a próba pozyskania 3-4 mln z emisji akcji może zakończyć się niepowodzeniem.

 7. 15.04.20 18:20 waldi812

  5

 8. 11.04.20 16:32 waldi812

  Obawiam się, że długo nie zobaczymy kompletu na trybunach

 9. 11.04.20 15:37 waldi812

  Ogólnie akcja fajna, tyle że w obecn3j sytuacji może być problem z pozyskaniem większego kapitału. Akcje Wisły za pierwszym razem rozeszły się praktycznie w 24 godziny, obecnie ma miejsce 2 emisja akcji i na chwilę obecną pozyskano ok 2,2 mln zł, a kwopta docelowa to 4280 mln zł. Pierwotnie sprzedaż miała trwać do kwietnia, ale z uwagi na nie pozyskanie całości kapitału przedłużono emisję do czerwca. Tak więc są pewne znaki zapytania.

 10. 10.04.20 12:13 waldi812

  Sensowny ruch, 1 liga to nie Ex, gdzie krążą bajońskie sumy i cięcia po 50 % są jak najbardziej na miejscu.

 11. 19.03.20 23:09 waldi812

  Akurat w Olsztynie trudno zakładać, że panuje istne Bizancjum, a piłkarze zarabiają horrendalne kwoty. Co innego Extraklasa, tam niech cały ten szrot drzy, bo skończyły się czasy rozpasania i zarobków nieadekwatnych do jakiegokolwiek poziomu. Cały świat piłki tej haj lewel dostanie po dupie i piłkarzyki zejdą moze wreszcie na ziemię, bo to już było istne kuriozum, jeżeli chodzi o tygodniówki po 300 tysięcy funtów. Taki Gikiewicz ma z czego schodzić, mam nadzieję, że biedaczyna Robercik też pójdzie tym śladem. UEFA kombinowaniem przy kwestii Euro pokazała, że liczy się tylko hajs, przyda się reset i powrót do względnej normalności.

 12. 17.03.20 12:47 waldi812

  Wierzycie w to, że rozgrywki jeszcze ruszą? Moim zdaniem Euro nie będzie, grać będzie można zacząć może w maju, przedłużenie sezonu rodzi problem, bo co z piłkarzami, którzy mają kotrakty do 30 czerwca? Patrząc na rozwój sytuacji rozgrywki się zakończyły, a Zając zapewnił utrzymanie już w marcu, chwała mu.

 13. 11.03.20 16:54 waldi812

  Wiele słów prawdy i znaków zapytania w kontekście naszego klubu. Moim zdaniem każdy dzień z Zajączkowskim to czas zmarnowany. Po co nam szeroka kadra, skoro gra i tak 14 zawodników, w tym zespole jest w ogóle jakakolwiek rywalizacja? Z kim rywalizuje Gamcarczyk? Ze swoim cieniem? Gramy ogólnie bardzo prymitywną piłkę i nie ma szans, żeby walczyć o Ex. Gra o pjs, ok, ale co dalej? Jakie są tak naprawdę wpływy od sponsorów, czy buzet jest większy od czasu, gdy wszedł pan Brański? Polityka transferowa jest mocno zastanawiająca, Van Huffel może być wartością dodaną, ale to tez nie do systemu kick and rush, a Zając innego nie zna i innego nie zbuduje. Walka o Ex w następnym sezonie? Ze niby z kim? Gdy w lidze będa ŁKS, Widzew, Tychy, Termalica, Zagłębie, Arka i Korona? Nie czarujmy się, że coś z tego wyjdzie, jak co chwile mamy rotacje w skłądzie, bez spójnej myśli szkoleniowej i zaszczepiania pewnego sposobu grania, żeby to dąło się normalnie oglądać. Sondujmy lokalny rynek, skupmy się na akademii, a nie ściągajmy jakichś szemranych gości z 8 ligi łotewskiej, gdy brakuje nam kogos, kto wykończy akcje. Siemaszko marnuje się na skrzydle, a tych generalnie brakuje, poza tym Zając boi się grac piłkę kombinacyjną, więc o czym tutaj mówimy. Argumenty Zająca o posiadaniu piłki w meczu z Sandecją... Przy wyniku 3:0 dla rywala, który rozpoczął wtedy piknik. A ile trenerze mieliśmy klarownych sytuacji podbramkowych? Nie mówię o klepaniu piłki w środku pola. Niestety, ale jest bardzo dużo znaków zapytania i wątpliwości.

 14. 10.03.20 16:13 waldi812

  Jest decyzja wojewody, mecz bez udziału publiczności.

 15. 10.03.20 11:04 waldi812

  Jest opcja, żeby mecz się odbył jako impreza niemasowa Z ograniczoną liczbą widzów?

 16. 09.03.20 22:45 waldi812

  No jeżeli będzie odgorna dyrektywa ho raczej nie pojawi się komplet na trybunach

 17. 09.03.20 21:02 waldi812

  Wygląda na to, że meczu z Chrobrym nie obejrzymy na żywo

 18. 07.03.20 23:51 waldi812

  Przede wszystkim to potrzebny jest nam na łąwce trener, bo ten Pan, który go imituje na pewno nim nie jest, a przy tym poraża swoją butą i bezczelnością, wystawiając w skłądzie Gancarczyka. Jeżeli rzeczywiście w perspektywie czasowej mamy stawiać sobie wyższe cele i takie sa też założenia właściciela, to zmiana jest konieczna, inaczej będziemy marnowac czas i staniemy w miejscu, a nawet zaczniemy się cofac. Z pomysłem na grę długą lagą i piłką angielską rodem z 4 ligi zbyt wiele nie zwojujemy. Już w meczu z Odrą widac było katastrofalne błęy w obronie, przed meczem w Nowym Sączu piłkarze cwiczą stałe fragmenty i przeciwnicy ładują nam bramkę ze stałego fragmentu, logiczne myślenie siada i odcina nam prąd. W dalszym ciągu mamy ogromne problemy z konstruowaniem jakiejkowliek akcji, gdy przeciwnik stanie na swojej połowie, dostajemy wpierdol i 3 bramy w plecy, a ten dziwak boi się podjąc jakiegokolwiek ryzyka, tylko klepie dalej te same schematy i wielce finezyjna zmiana, SKrzecz za Gancarczyka..Trzeba było zdjąc któregoś z defensywnych pomocników i dac np. Lecha. Inna sprawa, że kupujemy dwóch napastników i żaden nie jest potwierdzony, Loshi prawdopodobnie nie będzie mógł grac, czego nikt nie jest w stanie potwierdzić, jajaj jak berety... Potencjał Siemaszki moim zdaniem marnuje się na skrzydle, to gość o podobnych parametrach Klimaly i jego miejsce jest zdecydowanie z przodu. Obrona w drugim meczu z rzędu popełnia ogromne babole, a Kuban, który jest gwarancją pewnej jakości, błaką się gdzieś w rezerwach. Mam wrażenie, że fart z meczu z Odrą zamazął nieco obraz. Poczekajmy na mecz z Chrobrym, który będzie papierkiem lakmusowym potencjału trenerskiego Piotrusia. Widać, ze Djurdjevic poukładał ten zespół, pomimo fatalnego startu w rozgrywkach i zobaczymy, jak na jego tle zaprezentuje się Stomil. I mam nadzieję, ze Pan Piotr przestaje się w końcu ośmieszać i działac na szkodę klubu, wystawiając w skłądzie Pana Mateusza. Wypadałoby też przeprosić kibiców oraz chłopakó od transmisji, którzy dymali tyle kilometrów by zobaczyć na własne oczy wirtuozerską taktykę i grę w 10 od początku spotkania, które przygotował Pan Piotr.

waldi812

Zarejestrowany: 10.11.08 17:27

Ocena komentarzy użytkownika

504   448   52.94%