waldi812 - komentarze (123 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. wczoraj, 19:24 waldi812

  3 punkty cieszą, tak samo jak dwie bramki Szramki, który jest juz pod tym względem lepszy od van Huffela. Na tle grającego w 10 Górnika wypadliśmy fatalnie, naprawdę cieszy te 6 pkt w ostatnich dwóch meczach, ale niech to nikomu nie zaciemnia obrazu, bo w tym zespole zmiany sa konieczne, włącznie z trenerem. Bramkarz zaliczył dzisiaj 2 baboole, ale ogólnie widzę w nm potencjał, ładnie wybronił strzał Śpiączki. Zauważcie, że praktycznie w każdym meczu poważną wpadkę zalicza Szota i to jest bardzo niepokojące, jakby myślami był w dawnym klubie Frantic przy ulicy Szewskiej w Krakowie.

 2. 30.11.20 22:14 waldi812

  Górnik nie ma wielkich gwiazd, ale za to zgraną drużynę i trenera na ławce, a to już duża różnica. W 2 lidze również nie grali porywających spotkań, ale konsekwentnie punktowali. Obecnie skład niewiele się zmienił i jak widać wystarcza to na czołówkę 1 ligi.

 3. 30.11.20 18:48 waldi812

  Ok, fajnie by było zapoznać się ze składami i opisem meczu, bo w necie nic nie mogłem znaleźć.

 4. 30.11.20 18:08 waldi812

  I bramka Andrzeja Jankowskiego, było pięknie. Ja mam takie pytanie do redakcji, czy gdzies w archiwum macie informacje odnośnie meczu Stomilu w Pucharze Polski z Zawiszą Bydgoszcz, rok bodajże 1992 i wynik 4:1 dla nas . Zawisza grał wtedy w 1 lidze według dawnej nomenklatury i po tym spotkaniu uwierzyłem, że awans to kwestia czasu. Pamiętam, że kibice na trybunach bardzo obawiali się Kota grającego w barwach Zawiszy. A dzisiaj Kota obawiają się działacze ;)

 5. 29.11.20 15:15 waldi812

  Na lewe wahadło idealnie by się nadał Patryk Kun ;) Sobczak przeszarżował z Jagą albo zrobił klasyczny skok na kasę, w takiej Warcie czy Stalówce miałby realne szans na pierwszy plac vide Kuzimski w Poznaniu. W Olsztynie z pewnością by się przydał obok Kuświka, Bramkarz wrócił już do swojego warzywniaka, wiec może jakaś opcja wypożyczenia wchodziłaby w grę. Ogólnie to z piłkarzy, którzy grali w poprzednim sezonie i odeszli najlepiej radzi sobie niechciany i niedoceniany u nas Pałaszewski. Siemaszko ława, Gancarczyk ława, Cetnarski ława, Skrzecz ława, Hajda ława, Molloy szuka klubu. Jak widać bez rewelacji, a przecież to byli piłkarze lepsi piłkarsko od większości nowych nabytków. Więc miejsce w tabeli na pewno nie powinno dziwić. Za to wypowiedzi Michała Brańskiego już tak. W zasadzie poza jakimiś tam hieroglifami i nowomową na TT to właściciel milczy, może byłaby jakaś opcja porozmawiania z nim na temat przyszłości klubu. Oczywiście bez wciągania kreski i Red Bulli, które dodają skrzydeł, bo takie konwersacje są zupełnie zbyteczne. Odpuszczenie pjs bardzo mocno mnie zastanawia, no chyba że Brański dorzuci od siebie analogiczną kwotę to nie ma problemu, nie będę zadawał więcej pytań. Chociaż tak czy inaczej przy tym sezonie przejściowym, gdzie spada 1 drużyna te pieniądze byłyby przydatne w kontekście sensownych wzmocnień na przyszły sezon, ewentualnie na inwestycję w różne obszary klubu i akademii, bo worki z pieniędzmi raczej nie walają się po klubowych korytarzach. A poza tym uważam, że Majewski powinien odejść.

 6. 28.11.20 15:24 waldi812

  Ciekawy mecz, pierwsza połowa nie taka zła, biorąc pod uwagę ostatnie rarytasy, jakie nam serwowali piłkarze i było kilka ciekawych zagrań i jakiś pomysł rozegrania piłki. Drugą połowę Puszcza rozpoczęła w takim stylu, jakby to Stomil rozgrywał w środku tygodnia dodatkowe spotkanie i ruszyła z ogromnym impetem idąc jak po swoje. Nie mogłem się doczekac, kiedy kamerzysta pokaże połowę gospodarzy. No i pokazał i od razu gol, hehe. Obiektywnie Puszcza była zespołem lepszym, ale fajnie że są 3 punkty, do tego ładne punktowanie w pjs, szkoda że Brański nie jest zainteresowany pieniędzmi z tej puli. Nie zmienia to faktu, że trawestując Katona: Ceterum censeo Majewski esse delendam.

 7. 27.11.20 14:51 waldi812

  Należy dodać że specyficzny trener i specyficzni piłkarze w barwach Stomilu. Szans można upatrywać w zmęczeniu piłkarzy rywala po środowym meczu.

 8. 27.11.20 14:48 waldi812

  Może zabrzmi to brutalnie, ale 2 pkt w 4 najbliższych spotkaniach będą sukcesem.

 9. 25.11.20 20:27 waldi812

  A gdyby te 2 mln zostały zebrane to co by się tak naprawdę zmieniło? Jaka ścieżkę rozwoju przedstawił Brański, kolejna zbiórka kibicow?

 10. 25.11.20 18:51 waldi812

  Przytaczane tutaj argumenty merytoryczne bardzo słuszne. Cięzko będzie zorganizować tego typu akcję na akcje, z tego względu, że Brański po prostu jest niewiarygodny w tym co mówi. Ludzie nie kupią bajek o Borussiach i Salzburgach oraz atakach na Ex w sytuacji, gdy właściciel pozwolił na odejście co lepszych graczy, którzy de facto nie gwarantowali wysokiego poziomu. Sobczak u nas był królem, a w Białymstoku śmieją się z tego transferu. Trąbiło się, że do Sobczaka trzeba dobrać jakiegoś klasycznego napadziora, a tymczasem Brański pozwala odejśc Szymonowi a w zamian serwuje nam Kovalonoksa i Loshiego. Do tego trener, któy nie ma wpływu na ustalenie skłądu czy transferów i boi się odezwać, co przełożyło się na obecne wyniki. I jak w takiej sytuacji miał się poczuć przeciętny kibic? Po pierwsze, to niech wreszcie ktoś ogarnie taką prostą rzecz jak adresy email do kibiców, zacznijcie pracę od podstaw, a nie pseudo bzdety o lotach w kosmos, A bazowanie na tym, ze kibic jest emocjonalnie związany z klubem jest po prostu ohydne i nie przystoi, bo ten właśnie aspekt doprowadził do podziału pomiędzy kibicami. O doborze ludzi do współpracy przez Branskiego, pseudo prezesach i dyrektorach czy zarządzaniu klubem i akademią nie chce się już strzępić ryja, bo zrobili to inni. A na łopatki rozwala, że anonimowi hejterzy mieli jeszcze Brańskiemu rozkręcać sprzedaż akcji. Naprawdę, Michał, odłóż już te książki Jacka Welcha czy Warrena Buffetta i zacznij logicznie myśleć.

 11. 23.11.20 09:55 waldi812

  Dobry artykuł, jedna tylko niekonsekwencja, a mianowicie na początku pojawia się wątek składek i tego, że dzieci trenują bez umowy z rodzicami i nikt tych składek w klubie nie pobiera, a następnie wyłania się wątek nastawienia na kasę i składki. A poza tym bardzo ładnie przedstawiony obraz akademii. Zastanawia mnie w tym wszystkim nastawienie właściciela klubu i wyłaniający się brak jakiegokolwiek dialogu z kibicami. Przecież można było się spotkać i posłuchać, co ludzie, którzy angażują się w ten klub i mają ogromną wiedzę na jego temat, prowadzą od kilkunastu lat portal mają w pewnych kwestiach do powiedzenia. Chociażby sprzedaż akcji, czy ktoś w ogóle na ten temat dyskutował? Podejrzewam , że nie, w innym przypadku artykuły Kota nie byłyby publikowane na forum romana i Kot by nie był blokowany na twitterze przez Brańskiego, który to Brański jest już swego rodzaju ekspertem w sprawach prowadzenia klubu piłkarskiego, bo popełnił chyba wszystkie możliwe błędy. Tym bardziej w sytuacji, gdy zwrócił się z supliką do kibiców o zakup akcji taki dialog powinien być. I przede wszystkim, zanim zaczał kreślić obrazy szklanych domów należało skupić się na pracy u podstaw i budowaniu jego fundamentów, bo bez tego nic się nie zmieni. Trawestując klasyka można powiedzieć, infrastruktura głupcze.

 12. 22.11.20 13:47 waldi812

  Zjs to muszą być piłkarze nastawieni na cel i rozwój, a najlepiej wychowankowie, a nie zagraniczny szrot mało ambitnych partaczy. Brawo dla młodych chłopaków, oby w najbliższym czasie nie nastąpił wykup najbardziej rokujacych przez inne kluby.

 13. 22.11.20 11:46 waldi812

  Moim zdaniem zmiana trenera ma sens, gdyż w ten sposób, zatrudniając trenera, a nie jakiegoś Bakera, właściciel by pokazał, że faktycznie chce budować solidny zespół w Olsztynie, a jak na razie na podstawie jego decyzji nic, ale to absolutnie nic na to nie wskazuje. Oczywiście, że w krótkiej perspektywie mogłoby to niewiele zmienić, ale ten trener mógłby już zacząć odpowiednią analizę kadr i powolne wdrażanie swojej koncepcji budowy zespołu na odpowiednim poziomie. Formuła Majewskiego się wyczerpała, to nie jest osoba, która ma swoje zdanie i odpowiednią charyzmę, aby przeforsować te swoje zdanie, a ponadto trzymanie się kurczowo jednego ustawienia i brak jakiegokolwiek pomysłu na inną grę, jak równiez niektóre decyzje personalne typu Loshi, dyskwalifikują go w moich oczach.

 14. 21.11.20 18:31 waldi812

  MB napisał przecież, że musimy być głodniejsi.

 15. 21.11.20 17:39 waldi812

  Jastrzebie nie musiało nawet zagrać dobrego spotkania, żeby wywieźć z Olsztyna 3 punkty. Wszystko w naszym zespole utkane jest w niczym nieskrępowany chaos i obarczone wysokim poziomem losowości. Stałe i niezmienne jest za to ustawienie. Loshi w 1 składzie...Desperacja, sabotaż, dyletanctwo? Sezon stracony. Problem w tym, że środki z publicznego kufra powoli się kończą, a Wirtualny Michał nie sypnie ze swojej prywatnej sakiewki. No, ale musimy być głodniejsi, więc jest w tym chyba głebsza myśl. Sprzedaży akcji Inwestor nie uratował, musimy być głodniejsi - biedniejsi. Kowalewski z Czereszewskim, dwóch kałmuków, zniszczyło i zmarnotrawiło to, co mogło jeszcze zakiełkować. I żadnej odpowiedzialności, poza moralną. No i braniem na klatę przez Wojciecha z warzywniaka. Plus wizyty w programach. To są dopiero jaja i znak czasów, że kogoś takiego zaprasza się jeszcze do studia jednej czy drugiej stacji. Perspektywy przy obecnym właścicielu są żadne, no chyba że podjedzie swoim Ferrari pod biedronkę i zbierze do puchy kilka baniek, to może jakies wzmocnienia będą. Dużo osób krytykuje Kokiego. Tylko z kim on ma w tym zespole grać i od tego jest chyba trener, żeby wykorzystac jego potencjał i odpowiednio go prowadzić. A że pszczółka Maja sobie lata i zbiera nektar gdzies na kwiatach to nic dziwnego, ze jego gra jest taka, jaka jest.

 16. 21.11.20 15:44 waldi812

  Nie było pogromu, a to już jest plus. Nawet jakieś ataki do przodu. Trzeba doszukiwać się pozytywów.

 17. 20.11.20 21:55 waldi812

  Wbrew pozorom to nie jest słaby zespół i jeżeli Majewski nie odrobi lekcji mogą nas wrzucić na ładną karuzelę. Widziałem kilka spotkań i naprawdę to nie jest taki prosty rywal, jakby wskazywala tabela.

 18. 20.11.20 21:49 waldi812

  Nie będę zaskoczony, jeżeli po tym sezonie INWESTOR nie zdecyduje o rozwiązaniu drużyny rezerw w ramach oszczędności.

 19. 20.11.20 15:09 waldi812

  https://www.sokolwielkalipa.com/ Chodzi o tego Sokoła ;)

 20. 20.11.20 14:22 waldi812

  Czekam na info, że Majewski został trenerem Sokoła Wielka Lipa

 21. 20.11.20 12:43 waldi812

  zjs, a o czym tutaj pisać? To pojedyńcze spotkanie ze spadkowiczem z Ex, który miał problemy właścicielskie i dziurę w budzecie na poziomie 16 mln złotych, do tego pełna rotacja składu i piłkarze o przeciętnych możliwościach. Poczekajmy na mecz z Jastrzębiem.

 22. 19.11.20 21:54 waldi812

  Dobra wiadomość, czekamy na szybki powrót do bramki.

 23. 18.11.20 20:31 waldi812

  To już wiemy, gdzie trafi Florek.

 24. 18.11.20 19:55 waldi812

  Moim zdaniem powinien się ogrywać w Stomilu i punktowac w pjs z planem wykorzystania tych środków w następnym sezonie na wzmocnienia kadry. I wtedy po solidnych zakupach można było robić zbiórkę wśród kibicow, ale Branski mądrala rozegrał to jak kompletny impotent intelektualny.

 25. 18.11.20 19:47 waldi812

  Na meczu bylem, szczegółów nie pamiętam, ale faktycznie korona kojarzyla mi się jako zespół do sklepania, a mecze z Błękitnymi wywolywaly więcej emocji.

 26. 17.11.20 16:46 waldi812

  To jeszcze Zbyszek Wachowicz i Radek Cierzniak i w zasadzie to Wojciech Kowalewski ;)

 27. 15.11.20 18:56 waldi812

  Nadzieja jest dobrym śniadaniem, ale kiepska wieczerza i mam przeczucia, że czeka nas ostra niestrawność.

 28. 15.11.20 18:51 waldi812

  Ryba psuje się od głowy

 29. 15.11.20 18:06 waldi812

  Problemy te same co w pierwszym zespole i podobna narracja wypowiedzi. Przyczyny również te same, niewłaściwi trenerzy i piłkarze prezentujący niski poziom.

 30. 15.11.20 18:02 waldi812

  Poprzedni mec z na tym samym stadionie z tym samym rywalem wygrany 6:0. To pokazuje progres, jaki zanotowal klub na każdej płaszczyźnie pod rządami obecnego wlasciciela.

 31. 14.11.20 17:46 waldi812

  Po co wydawać pieniądze na testy, niech się Szramka, Jarosz czy Serbintowicz ogrywają, oglądając mecze kolegów, a to na pewno zaprocentuje w przyszłości, gdy będą grali w okręgówce.

 32. 14.11.20 12:36 waldi812

  Spółka 10x S.A., której prezesem jest Brański wykupiła pakiet większościowy akcji Stomilu za kwotę 125 tysięcy złotych. Co jeszcze od tego czasu zrobił Brański, by można było zapisać to in plus w obecnej chwili?

 33. 14.11.20 12:27 waldi812

  Kotas by się przydał jako dyrektor sportowy. Grzesiek Lech nie zrobi niczego bez zgody i wiedzy właściciela, a on nie zwolni Majewskiego z przyczyn ekonomicznych. Sytuacja jest zła na każdej płaszczyźnie, nie chodzi już nawet o tę porażkę z Chrobrym, choć swoją drogą to przegrać 3:0 z zespołem, którego poprzednie wyniki to: przegrana 4:0 z Tychami, przegrana 0:2 z Termaliką, przegrana 4:0 z ŁKSem, pokazuje pełny obraz sytuacji w klubie.

 34. 13.11.20 12:24 waldi812

  Znalazł się Jeż Jerzy, który wypowiada się ore rotundo i jest specjalistą od krasomówstwa. Zablokować dzbana, bo to jakiś nowy troll na forum. Jak się nie podoba to przerzuć się na webinary z szyciem bielizny.

 35. 12.11.20 19:26 waldi812

  Kujaw22, tak się wyciągnie że jest to wpisane w porozumienie z dnia 13 lipca zawartego pomiędzy gminą Olsztyn a 10x Ś.A., której prezesem jest Branski i która formalnie nabyła akcje Stomilu. I jeżeli byśmy zebrali te 2 mln to co dalej, jaki Branski ma plan? Egona Olsena? Kolejna zbiórka kibiców? Kibice mieli wziąć odpowiedzialność? za co? A może to kibice powinni wziąć na klatę błędy i naduzycia zatrudnionego przez Branskiego w klubie Wojciecha z warzywniaka? A może wreszcie szanowny pan właściciel weźmie za coś odpowiedzialność? A może niech wreszcie on zbuduje jakikolwiek kredyt zaufania, bo na razie większość jego decyzji i wypowiedzi to jedna wielka farsa. Tomaso, akcje spółki akcyjnej kupujesz i na nich zarabiasz, możesz je sprzedać i zarobić, do tego dywidenda, polecam akcje Kęt i Neuki, dobra inwestycja. Ale w zakupie akcji Stomilu nie chodzilo o to, żeby za robić, tylko żeby dokapitalizowac klub z korzyścią dla klubu. A jeżeli klubem rządzi taka persona jak Branski, do którego w żaden sposób nie można mieć zaufania to niestety, efekt jest jak każdy widzi.

 36. 12.11.20 18:10 waldi812

  Tomaso ja jestem mało kumaty chłopak to podaj mi parę informacji, ile pieniędzy zainwestował w Stomil Brański? Czy piłkarze którzy obecnie są w kadrze są lepsi od tych, którzy byli przed tym sezonem? Jaki jest pomysł na Ex Branskiego, o której tyle mówi? Jak grają rezerwy, bezpośrednie zaplecze 1 zespołu, czy rokuje? Jak spisują się w lidze nasi wychowankowie? Jaki jest plan na budowę infrastruktury, nowych boisk? Jaki jest pomysł na finansowanie klubu poza zbiórka wśród kibiców i pieniędzmi z miasta? Dlaczego rezygnujemy z pjs? Czy gdybym zakupił akcje, miałbym wpływ na cokolwiek i uzyskał odpowiedź na któreś z powyższych pytań?

 37. 12.11.20 14:03 waldi812

  ctrl + v

 38. 12.11.20 14:00 waldi812

  Po obejrzeniu skrótu ogarnia przerażenie.

 39. 12.11.20 12:48 waldi812

  WIna kibiców? Ok, to opiszę to na przykładzie. Masz kłopoty finansowe, mieszkanie idzie pod licytację. Pojawia się deux ex machina Pan B., który wykupuje je na licytacji i mówi, że możesz dalej mieszkac, co więcej, za jakiś czas obiecuje przebudować je na apartament. Myślisz sobie, jest ok, fajnie, ale po jakimś czasie przychodzą majstrowie Pana B., Panowie K i C i zaczynają wynosić Ci meble, które może nie były najnowsze, ale zdatne do użytku. W ich miejsce zaczynają montować jakie zagraniczne produkty, co do których jakości masz wątpliwości, ale myślisz sobie, może się sprawdzą. Po jakimś czasie przychodzą na piwo anonimowi hejterzy, którzy mówią Ci, że te materiały to tandeta i są gorsze od sprzętów, które miałeś. Twój inwestor Pan B. twierdzi, że wszystko jest ok i materiały prima sort. Po jakims czasie samozwańczy budowlaniec Pan K. przynosi Ci opinię, że te materiały zostały zakupione od kolegi majstra C i okazuje się, że te materiały to w większości szrot. Twój inwestor Pan B. jednak przyznaje Ci rację i odwołuje ekipę majstrów K i C. Ale materiały nadal są te same. Częśc jest tak tandetna, że musisz je wynieść do piwnicy. Tymczasem Pan B. dalej twierdzi, że postawi Ci piękny apartament, tylko musisz sporo dorzucić do tego remontu, ale to on nadal jest właścicielem i o wszystkim decyduje. Czy jesteś w stanie zaufac takiej osobie, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe okoliczności sprawy? Czy taki cżłowiek byłby wiarygodny, czy jawił by się jako zwykły hochsztapler, którego intencja jest zarobienie Twoimi pieniędzmi na Twoim mieszkaniu i sprzedaż z zyskiem?

 40. 11.11.20 22:22 waldi812

  Brański widać kapituluje, nie próbuje ratować emisji, nie przedłużył terminu sprzedaży akcji, jak miało to chociażby miejsce w Wiśle, zbliża się okres dziwnej wojny

 41. 11.11.20 17:19 waldi812

  Szkoda, że w tv nie dało się tego oglądać przy kamerze slow motion i nie zobaczyłem najlepszego występu w karierze Jacka Deniza

 42. 10.11.20 15:12 waldi812

  Oglądałem kilka spotkań z jego udziałem i niestety, ale nic wielkiego nie pokazał.

 43. 08.11.20 22:18 waldi812

  A co ze Szramka i Serbintowiczem? w 1 zespole bardziej się pałętają, niż grają, a to chyba podstawa, regularna gra. Ma ktokolwiek na nich jakiś pomysł? W ogóle, ktokolwiek w tym klubie ma jakiś plan?

 44. 08.11.20 16:18 waldi812

  Kwintesencja tego meczu była sytuacja Stomilu z 82 minuty spotkania. Takiego chaosu, przypadkowosci i bylejakosci dawno nie widziałem.

 45. 07.11.20 17:16 waldi812

  Powinni w klubie chłopaka docenić i uhonorowac jakimiś pamiątkami.

 46. 07.11.20 16:19 waldi812

  Paru piłkarzy przewinęło się przez Radom i Olsztyn, z dawniejszych czasów Andrzej Jasiński i Bogdan Michalewski trafili do Radomia, są też takie persony jak Maciek Terlecki, Abel Salami czy Michał Suchanek.

 47. 07.11.20 13:18 waldi812

  System gry, który preferuje Majewski wymaga do swej skuteczności dwóch bardzo dobrych wahadłowych, którzy mają ciąg na bramkę, potrafią wejść w drybling, a u nas rolę tę pełnią Carolina i Sierant, więc czego mamy oczekiwać? Za czasów Zajączkowskiego był w pewnym momencie pomysł szybkich kontrataków i to przez chwilę funkcjonowało, niestety później coś nie pykło. Obecnie nawet po stracie piłki przez rywala nie jesteśmy w stanie wyprowadzić szybkiej kontry, tylko gra się do tyłu, bramkarz, obrońca i laga do przodu, a tam nie ma zawodników z odpowiednią szybkością. Brański mówi, że zakup akcji to sprawdzian zaufania kibiców do jego osoby...Zaufanie? Jakie są fakty? Za jego rządów piłkarze, którzy rokowali i dawali nadzieję na lepszą przyszłość odeszli. Kolejni prezesi nietrafieni, a Bramkarz z Sylwestrem doprowadzili do totalnego rozkładu. Bramkarz wziął to na klatę, brawo! Nie ma go już w klubie, a klub pokutuje za jego błędy. Mioduski może i jest marnym zarządzającym w legii, ale jedno trzeba mu przyznać, potrafi wziąc swoje błędy na klatę i płaci za nie ze swojej kieszeni. Jaki pomysł ma Michał Brański? Za błędy delegowanych przez niego ludzi mają zapłacić kibice kupując akcje, brawo Panie Michale, moje zaufanie rośnie do gargantuicznych rozmiarów. Pijarowa zagrywka z Grześkiem Lechem nie może zmieniać tej optyki. Po długich bojach pozyskalismy Kuświka, no ale niestety od strony fizycznej nie jest z nim najlepiej, i w sytuacji gdy niedomaga nadal skazani jesteśmy na osobę Loshiego. O rezerwach szkoda strzępić ryja, bo te już istnieją tylko teoretycznie. Akademia? Haha... Wpływy z pjs? A po co, skoro skarbiec jest pełny aż się zniego wylewa.Taki jest obraz czasów miłościwie nam panującego Pana Michała.

 48. 06.11.20 20:42 waldi812

  Branski to generał tego sortu, który krzyczy "naprzod" zamiast "za mną".

 49. 06.11.20 20:20 waldi812

  Jesteśmy sto mil za Zajaczkowskim, uwstecznianie trwa i nie widać w oddali jakichś przeblyskow nadziei. Kolejny rok zmarnowany totalnie, pełny plac budowy bez żadnych fundamentów, wszystko jest do wymiany, tylko pieniądze z miasta powoli się kończą.

 50. 03.11.20 18:15 waldi812

  Młodzież potrzebuje wsparcia doświadczeniem i gry na odpowiednim poziomie, inaczej będzie zbierać doświadczenie wśród drwali z niższych lig, a przeskok do 1 zespołu będzie jeszcze większy niż obecnie.

 51. 31.10.20 18:41 waldi812

  W drugiej były jakieś przemysli gry, ale nie zmienia to faktu, że ten zespół jest traktowany skądinąd jak niechciane dziecko. Silna akademia i rezerwy w odpowiedniej klasie to podstawa w dzisiejszej piłce, jeżeli myśli się o czymś na poważnie poza rzucaniem gornolotnych haselek w eter.

 52. 31.10.20 18:37 waldi812

  Zgadza się, w pierwszej połowie przezywalem cierpienia młodego Wertera,

 53. 29.10.20 15:16 waldi812

  Większość protestujących to gównarzeria, która podsycana przez lewaków z nudów organizuje sobie marsze, żeby coś się działo. Wyzwiska i niszczenie obiektów sakralnych są nie na miejscu. Na marginesie to wyrok TK z prawnego punktu widzenia jak najbardziej się broni, tylko oczywiście nie czas, miejsce, forma na takie zabiegi ze strony włądzy, która doprowadziła do tego, co ma obecnie miejsce na ulicach.

 54. 29.10.20 13:24 waldi812

  Chodi chyba z Wojciechem za dużo czasu spędzał na miejskiej :):):) Napoli, WBA i możliwości finansowe Stomilu... Ciekawe...

 55. 29.10.20 11:32 waldi812

  Jest ch.jowo, ale stabilnie.

 56. 25.10.20 18:42 waldi812

  Kocie, ale te transfery wziął na klatę Wojciech z warzywniaka, więc będzie dobrze, będzie Ex!

 57. 25.10.20 18:40 waldi812

  tommy, wystarczy że okazemy zaufanie wlascicielowi poprzez zakup akcji, a na pewno będzie dobrze! Nie pytać, nie analizować, nie myśleć, tylko kupować, a będzie dobrze!

 58. 25.10.20 17:53 waldi812

  Egon, klawo jak cholera! :-)

 59. 25.10.20 17:34 waldi812

  Widać, że właścicielowi nie leży na sercu los klubowych rezerw i mam coraz większe przeczucie, że spadek w otchłań okręgówki nie zrobi na nikim wrażenia. Jeżeli ktoś jest właścicielem klubu takiego jak Stomil i ma poważne plany w długofalowej perspektywie to powinien również zadbać o zaplecze 1 zespołu, które to rezerwy powinny grać na odpowiednim poziomie rozgrywek i być traktowane jako bezpośredni przedsionek do pierwszego skłądu dla młodych adeptów piłki nożnej. Drużyna ta powinna mieć trenera, który zna się na trenowaniu, a tacy ludzie jak Głowacki i Jegliński powinni być wsparciem na boisku dla młodszych kolegów i jednocześnie powinni zdobywać doświadczenie jako asystenci pierwszego trenera. Jak widac po tym co się dzieje z 2 zespołem, wynikami, rotacjami w składzie, nie ma żadnego pomysłu na funkcjonowanie tego zespołu.

 60. 23.10.20 23:06 waldi812

  Powinien znaleźć pracę w stalowni, a nie Stali. Musi mieć dobrego menago.

 61. 19.10.20 17:36 waldi812

  Marduck, znam kolekcjonera, który gdyby znalazł takiego rarytaska w kolekcji, wysłałby rodzinę do obozu pracy. Wartość kolekcjonerska żadna, a wizerunkowo wygląda to fatalnie i jest wręcz ohydne w swej naturze. Aukcja charytatywna, szczytny cel, a klub robi porządki w magazynie i pozbywa się szrotu, nic tylko przyklasnąć.

 62. 19.10.20 13:01 waldi812

  To już jest skurwysyństwo, żeby opychac teraz wybrakowane koszulki na aukcje charytatywne, bo zalegają w magazynie.

 63. 19.10.20 12:44 waldi812

  Dzięki Kocie za informację. Czyli traktowanie kibica na zasadzie nieogarniętego idioty. W niekomfortowej sytuacji postawili kobietę, która zorganizowała aukcję, napisałem do niej, żeby nie odbierała tej koszulki, a pieniądze na leczenie niech po prostu zatrzyma. Ale zaznaczyłem, żeby poinformowała klub, że nie chcę tej koszulki.

 64. 19.10.20 11:43 waldi812

  A tak poza tematem, klub na oficjalnej stronie fb informuje, że przekazał na aukcję charytatywną oryginalną koszulkę meczową z obecnego sezonu Janka Bucholca, gratka dla kolekcjonerów. Po czym okazuje się, że koszulka jest mało oryginalna, bo nie zgadzają się reklamy na koszulce i są niezgodne z obecnie obowiązującym wzorem. Aukcja charytatywna, więc nie chodzi o pieniądze. Ale czy już tam naprawdę nie można ufac nikomu i nawet w tak prozaicznej sprawie coś musi być nie tak i trzeba patrzeć ludziom na ręće i prowadzić własne śledztwo? Bardzo słabe to wszystko.

 65. 19.10.20 11:13 waldi812

  Zapewnienie Michała Brańskiego, że gramy o baraże ;)

 66. 19.10.20 00:16 waldi812

  Zgadza się, dużo szczęścia, że nie było w plecy, bo olimpia nawet w 10 tak naprawdę dominowała. Zero pomysłu na grę do przodu. Katastrofa. Mecz był w tv com.

 67. 18.10.20 23:10 waldi812

  zjs co do zawodników już nieraz wyrażałem swoje zdanie na ten temat i w 100 procentach się zgadzam. W tym sezonie leci jeden nieszczęsnik, więc moim zdaniem spadek nam nie grozi, ale obskurantyzm już tak. Jak sam zauważyłeś, chłopcy, TY jesteś matuzalem tego forum i widzisz więcej i dokładniej, bagaż doświadczeń życiowych robi swoje, a młodość ma swoje prawa.

 68. 18.10.20 20:45 waldi812

  zjs, tu nie chodzi o hic et nunc, bo ten zespół się utrzyma, ale z tym trenerem nie wejdziemy na wyższy poziom i będziemy dalej tkwić w bylejakosci i świecie wyswiechtanych sloganów o podboju Ex. Barwne te miraze, ale zupełnie bez pokrycia.

 69. 17.10.20 20:59 waldi812

  Dlatego Czerkasow ja kieruje zastrzeżenia do wizji wlasciciela, bo to fakt oczywisty że kadra była lepsza bez dwóch zdań, a nie lubię jak ktoś stara się zrobić idiote i opowiadać dyrdymaly o Ex. Nie mam totalnie zaufania do Branskiego i chciałbym zobaczyć jego porozumienie z miastem, do czego będę konsekwentnie dążył.

 70. 17.10.20 20:32 waldi812

  Brawo za 2 połowę, widać było determinację i zaangażowanie, choć tak słabej Arki dawno nie widziałem i jest to zespół w kryzysie. Majewski... Poziom i styl gry, jaki obecnie prezentujemy jest kilka pięter poniżej Zajączkowskiego. Obecny Stomil mógłby być pomocny matkom, któe mają problem z usypianiem swoich pociech, wystarczy zarzucić iplę z występami naszych graczy i misterną taktyką trenera: ja do Ciebie, ty do mnie, bramkarz, obrońca, długa laga do prozdu. Facet toatlnie się nie nadaje i nie jest to ktoś, kto w perspektywie wzniesie Stomil na wyższy poziom. Jaki piłkarz się przy nim rozwinął? Ja widzę tylko uwstecznianie. Ale Brański go nie ruszy, bo odprawy trzeba płacić. Ja się po raz kolejny pytam o plan i pomysł na Stomil, bo tutaj nic nie gra i nie pasuje. PJS odpuszczamy, aby budować drużynę. Pięknie, ale co Ty chłopie chcesz budować? Tutaj połowa składu jest do wymiany, a nie budowy. Sprzedaż akcji już można uznać za spalony temat, więc pieniędzy z tego nie będzie. Michał sam od siebie nie dorzuci do pieca, a sponsorów nie widać i raczej takowi się nie pojawią. Wieć jaki jest tutaj pomysł na dalsze funkcjonowanie? I z czego? Znów miejska kroplówka? Najlepiej dla polskiej piłki byłoby, gdyby Brański z Mioduskim założyli sobie klub koszykówki i tam się realizowali. Aczkolwiek jeden plus na korzyść Mioduskiego: on za swoje porażki potrafi zapłacić z własnych pieniędzy, u Brańskiego czegoś takiego nie ma. A na marginesie, z ciekawych trenerów jest Paweł Ściebura. Gdyby go odpalili w Jastrzębiu to myślę, że warto by było dać mu szansę, ale to oczywiście spojrzenie z mojej perspektywy, bo jak wspomniałem na wstępie, Majewski szybko nie poleci i będziemy oglądać męczenie buły i antyfutbol.

 71. 15.10.20 12:00 waldi812

  Będzie w Olsztynie

 72. 11.10.20 09:56 waldi812

  Ojrzyński? jaja sobie robicie? Facet by mógł tu przyjść gdyby był realny plan walki o Ex, a nie barwne opowiastki Michała Branskiego, jak to zaciagiem holenderskim szturmem weźmiemy jej bramy

 73. 10.10.20 20:29 waldi812

  Po takiej grze moje jądra same składają się do oklaskow. Porywa gra wahadlowymi, którzy nie mają dryblingu, laga do przodu i niech się dzieje...Kuswik pokazał, jak strzelać celnie na bramkę, choć trzeba poczekać aż wróci do optymalnej formy fizycznej. Tak czy inaczej sam jeden gry nie pociągnie. Majewski zapewne zostanie bo kto mu wypłaci odprawę? Może jak z akcji coś więcej wpadnie. 1 drużyna jest w rozkładzie, rezerwy to samo, czas jeszcze zdemontowac akademie. Jeden Grzesiek Lech na fotelu prezesa nie odmieni cudowną różdżka tego obrazu. Jacek Deniz dał dziś popis w rezerwach, a na klatę te wszystkie wybryki bierze jak na razie klub. W tym projekcie nie ma żadnego pomysłu poza kasa od kibiców, pomysł na pjs chyba też jest zbyt trudny do udzwigniecia.

 74. 09.10.20 20:40 waldi812

  Szymon Grabowski, ciekawy trener młodego pokolenia, szkoda że nie u nas na ławce.

 75. 09.10.20 20:38 waldi812

  Naprawdę Grzesiek tak powiedział?? Kowalovirus dalej jest groźny

 76. 05.10.20 20:18 waldi812

  Jaja ktoś sobie robi?? Wychowanek, który punktuje w pjs x2 wypożyczony?? Nie rozumiem zupełnie, jaki Michał Branski ma pomysł na ten klub, on chyba też tego nie rozumie.

 77. 04.10.20 21:06 waldi812

  Koniovalon przekroczył 22 lata i zaliczył 5 kabaretow w 1 zespole, więc w rezerwach już nie zagra.

 78. 04.10.20 19:24 waldi812

  Żadnego pomysłu na grę, jesteśmy kilka epok za Zajączkowskim. Jedyny plus to wejście Kuswika, oby jak najszybciej wrócił do dyspozycji fizycznej, bo Loshi to zdecydowanie nie ten poziom rozgrywek. Podobnie jak trener.

 79. 04.10.20 12:24 waldi812

  szlag trafiał, gdy słuchalo się andronów i sofizmatów tego ananasa, ale dodzwonić się było równie prawdopodobne co uzyskanie rzeczowej odpowiedzi od bramkarza w stanie spoczynku. A szkoda, bo bym sobie chętnie podyskutowal. Pol wyglądał w trakcie tego nudnawego monologu jak adiunkt Wojciecha a nie dziennikarz.

 80. 03.10.20 17:37 waldi812

  Piech jest 3 lata starszy i jakoś sobie radzi, więc to nie kwestia wieku a chęci i motywacji

 81. 03.10.20 11:08 waldi812

  Czy jest informacja odnośnie długości kontraktu? Piłkarz do odbudowy, pół roku nie grał w piłkę, ale doświadczenie ma. Kwestia nastawienia i motywacji.

 82. 03.10.20 10:58 waldi812

  urbi et orbi już jest

 83. 02.10.20 20:11 waldi812

  Kto chciał mógł kupić karnet i nie byłoby tematu. Nie jest to tak drastyczna podwyżka i myślę, że akurat nie powinna to być kwestia sporna w kontekście innych, dużo poważniejszych spraw. W naszej lidze z uwagi na renomę Arki i poziom piłkarski jest to atrakcyjny rywal, więc myślę że ludzie przyjdą tak czy inaczej.

 84. 02.10.20 09:45 waldi812

  Bramkarz cały czas podkreśla, że sam pilotował transfer Troshupy, fachura pełną gębą. Klepnięcie Koniovalona również majstersztyk. I teraz będą się dwa lata bujać w klubie kokosa, a napastnika z prawdziwego zdarzenia ani widu, ani słychu. Jak Brański ma jaja to powinien wyłożyć kasę na jakiegoś kozaka, stać go na Ferrari, czy ktoś robił na nie zbiórkę? To i stać go na klasowego napastnika, ale jak widac on lubi takie dziadowanie i zbieranie kasy do puchy, bo dutków mało. Jakoś kosztuje i chyba Michał dobrze o tym wie. Jakoś nie wpadł na pomysł, żeby kupić dużego fiata i dokonac tuningu licząc, że będzie komfort jazdy jak Ferrari. Albo się umie bawić, albo nie umie i dochodzi do takiej groteski. Na pijarowej zagrywce z Grześkiem Lechem klub długo nie pociągnie i niech nie maci obrazu zwycięstwo na wodzie ze zdezelowaną Sandecją.

 85. 01.10.20 11:37 waldi812

  jeżeli chodzi o kwestię karnetów, to Brański zachowuje się jak dziad, który jeździ nie Ferrari, a fiatem 126 p. Denerwuje mnie mentalność tych bogatych ludzi, którzy mają miliony, a przytulą każde 20 zł. Szkoda, że precyzję mierzoną ekierką klub ma tylko wtedy, gdy chodzi o jego interes. Przypominam, że w tamtym sezonie dwa mecze odbyły siuę bez udziału publiczności, a pozostałe spotkania każdy posiadacz karnetu sponsorskiego na cały sezon mógł sobie obejrzeć w normalnych warunkach. Ja akurat od 3 sezonów miałem tego typu karnet, wykupiłem go nawet wtedy na cały sezon, gdy widmo upadłości było bardzo realne. I co robią rządzący klubem w takiej sytuacji? Wyślą kartkę, kwiaty, zaproponują wizyty w zakładach pracy? Nie, cicho sza, mam rabat 20 zł na karnet w nowym sezonie, zajebisty wyczyn! Musiałem się odezwać sam w tej sprawie i jaka propozycja? Koszulka okolicznościowa, którą teraz sprzedają po 50 zł. Czekam już na nią 3 tygodnie i jakoś nie może do mnie trafić. Chodzi w tym wszystkim o zasady i poważne traktowanie, nie o te pieniądze, które mam generalnie w dupie. A koszulek i to meczowych mam odpowiednią liczbę, żeby się przyodziać. Ale widać to taka mentalność.

 86. 30.09.20 19:21 waldi812

  Wynik bardzo in plus, to powinno podbudować zespół, ale też nie można się nim zachlysnac, bo wrócimy do punktu wyjścia. Nadal potrzebne są wzmocnienia składu, kartki, kontuzje i będzie dramat. Dziś też na ławie praktycznie zero możliwości rotacji w ofensywie, dobrze że wynik tak się ulozyl. To jeden mecz z Sandecja w anormalnych warunkach i należy zachować spokój. Nie rozumiem, czemu przy wysokim wyniku nie grają młodzieżowcy? Skoro właściciel nie chce lozyc, a sprzedaż akcji idzie słabo, gdzie szukać punktów zaczepienia w szerszej perspektywie?

 87. 30.09.20 09:07 waldi812

  Musicie częściej zapraszać Kinia do podcastu, ma duży luz w wypowiedzi i dobrze się go słucha, brzmiało to prawie jak Liga + Extra w C+.

 88. 30.09.20 00:00 waldi812

  Ciekawe, że takie decyzje dziwnym zbiegiem okoliczności zostały podjęte po odejściu bramkarza, wcześniej nie było widać, że się nie nadają, czy trener nie miał za wiele do gadania, skoro Troshupa był wpisywany do protokołu jako 2 bramkarz, a Koniovalon kompromitował nas przed kamerami polsatu. Teraz będą siedzieć sobie w klubie kokosa na dobrym kontrakcie, podejrzewam, że nigdzie indziej im tyle nie zaproponują, co mają płacone w ubogim Stomilu.

 89. 27.09.20 10:12 waldi812

  w Sokole były sport na tym tle, że Kotas nie stawia na wychowanków, tylko ściąga ludzi z zewnątrz, ale argumentacja Kotasa była taka, że jeżeli Ostróda ma mieć zespół w 2 lidze wychowankowie obecnie są za slabi. Kotas to może taki abnegat jeżeli chodzi o wygląd, ale jak widać zna się na robocie i ma rozeznanie na rynku, bo wychodzi na jego i cel osiągnął, a obecny zespół nie odstaje od innych drużyn na tym poziomie pomimo faktu, że większość zawodników to anonimy, z wyjątkiem Siemaszki. Drużyna jest nieźle poukładana i wie, co ma grac, widać pomysł na ten zespół i w ofensywie nieźle to wygląda, w przeciwieństwie do nas. Zimmer by pasowal do naszej gry z wahadlem, wychowanek akademii Lecha po poważnej kontuzji, ale widać że będą z niego ludzie.

 90. 25.09.20 22:47 waldi812

  Cieszą 3 punkty i bramka, to należało się kibicom za doping i podbuduje trochę pilkarzy, ale poziom spotkania jaki był każdy widział, tak naprawdę potrzebne są wzmocnienia w każdej formacji, bo obrona popelniala takie babole, że lepiej dysponowany rywal nie miałby litości. Zagłębie najsłabsze od lat i w przebudowie. Wpuszczenie Konovalona to kryminał i obciąża trenera, lepiej już ogrywać Brdaka i punktowac w pjs.

 91. 23.09.20 13:31 waldi812

  Sobczak robił dużo dobrego, ale nie był klasyczną 9 i już w poprzednim sezonie były ogromne problemy w ofensywie, więc tak czy inaczej potrzebowaliśmy klasycznego napastnika.Tanczyk był fajny, ale w innym systemie plus w 1 lidze są obecnie limity zawodników spoza UE

 92. 23.09.20 10:35 waldi812

  Jedyne słowa prawdy to osoba Konowalona. Reszta to bardzo prymitywne korzystanie przez oskarżonego z prawa do obrony, w tym możliwości dalekiego mijania się z prawdą. Troshupa na pierwszego bramkarza... To mecz z Ostródą go zweryfikował... Zapomniałes dodać, że Stomil stał się miejscem promowania tych wszystkich amatorów i legalizowania ich poczynań w profesjonalnej lidze, co stanowi kartę przetargową w rozmowach z innymi, potencjalnymi ofiarami. Przestań bredzić o prowizjach, bo przecież klub jest zmuszony opłacać kontrakty tych wszystkich ananasów. Sam wspomniałeś, że Konowalon to beton i się nie nadaje, a jego kontrakt opłaca klub już od ponad 6 miesięcy pomimo faktu, że nie było formalnie możliwości zgłoszenia go do gry. Większosć tych gagatków była na siłę promowana, aby mogli wpisać sobie do cv występy w 1 lidze polskiej. Van Veerta widziałeś w Ostródzie i spotkaniu ligowym, beton na poziomie Jacka Troshupy. Carolina nie ma dryblingu i nie nadaje się na wahadło, ale tutaj tez miała miejsce promocja. Loshi strzelił bramke w meczu z Wartą, która myślami była przy barażach. Konowalon też strzelił w meczu pucharowym i będę pewnie kiedyś opowiadał gawiedzi na placu, że widziałem na własne oczy tego gola, co jest faktem tak często spotykanym jak wasze udane transfery. Tym wywiadem pokazałeś swoje ograniczenia intelektualne, a przy aroganckim sposobie bycia i prymitywnej formie kolesiostwa nie nadajesz się chłopie do sprzątania domków holenderskich.

 93. 21.09.20 23:06 waldi812

  Czyli Grzesiek kończy karierę i był już de facto klepnìęty po meczu z Widzewem. Swoją drogą nieźle się chłopcy przygotowali do rozmowy. Mieli niezłą pompę z Koniovalona

 94. 21.09.20 15:11 waldi812

  Mam tylko nadzieję, że kolejna legenda nie rozmieni się na drobne. Nie wierzę w to, aby Grzegorz miał suwerennie podejmować decyzje. Mam wrażenie, że to bardziej zmiana wizerunkowa i ocieplanie klimatu. Kluczowe w tej zagrywce będzie to, jacy ludzie go otoczą, bo czas jest trudny i muszą to być osoby kompetentne.

 95. 21.09.20 11:19 waldi812

  Kowalewski z charakterystyczną dla jego persony butą i arogancja napisał na tt o wynurzeniach bezimiennego hejtera bez wsluchania się w głos byłych reprezentantów Polski. Fakty są jednoznaczne, ale Bramkarz ma w swojej naturze obronę beznadziejnej pozycji.

 96. 20.09.20 23:23 waldi812

  Majewski to nie żaden biedny zuczek, dostał pracę po znajomosci i siedział cicho bo nie miał nic do gadania, przecież widział jakimi polproduktami dysponuje. Najgorsze jest to, że skutki poczynań tych dwóch ananasów pociągają za sobą daleko idące konsekwencje, wizerunek klubu tragiczny, kilogram szrotu na bazie, atmosfera fatalna i jak tu teraz zakontraktowac prawdziwych piłkarzy. Niewiele czasu minęło, a mamy kolejny potężny kryzys.

 97. 20.09.20 22:54 waldi812

  Chodi ta "legenda" może teraz skończyć z poważnymi zarzutami. Swoją drogą to poraża inercja Rady Nadzorczej z prawnikiem w składzie, którą musiał w pewnych kwestiach uświadomić Pan Kot. Co na takie dictum powie Marek Kleitz, który onegdaj czas temu wypowiadał się o dawnym świecie Kota Filemona?

 98. 20.09.20 20:49 waldi812

  Zamiast Kleitza trzeba było zatrudnić Kota i mieliby chłopaki w klubie spokój. Na miejscu Kota szerokim łukiem bym omijal ciemne zaułki i tereny leśne. Sylwester spalił w piecu całą swoją piłkarską legendę i skończy jako mały kombinator.

 99. 20.09.20 13:25 waldi812

  Według mnie możnaby najpierw wykupić wszystkie bilety na mecz z Zagłębiem, wejść na stadion i krzyknąć parę haseł a następnie rozejsc się do domow. To by było mocno sugestywne, że takiego Stomilu nikt nie chce oglądać.

 100. 20.09.20 12:22 waldi812

  Chodi jeżeli chodzi o Sokoła to tam z doświadczonych piłkarzy wzięli Siemaszke, reszta to stosunkowo młodzi zawodnicy z niższych lig. I tutaj wychodzi znajomość rynku Kotasa. Oglądałem mecz z Olimpią i widac, że ten zespół jest poukładany, ma pomysł na grę i po sposobie organizacji powiedziałbym, że to Sokół gra w 1 lidze, a my w jakiejś niższej dywizji.

 101. 19.09.20 20:42 waldi812

  Janek sorry, ale przeczytaj ten artykuł na temat waszego stylu gry i dobrego wejścia https://weszlo.com/2020/09/19/widzew-lodz-stomil-olsztyn-merveille-fundambu

 102. 19.09.20 20:39 waldi812

  A to tak w celu żeby pokazać, że nie tylko kibice mają taki obraz gry https://weszlo.com/2020/09/19/widzew-lodz-stomil-olsztyn-merveille-fundambu

 103. 19.09.20 20:02 waldi812

  Czeres mógłby udać się na praktyki do Kotasa, bo ten ma rozeznanie w piłkarzach i ma plan na budowę drużyny opartej na polskich zawodnikach. Przede wszystkim to należy penetrowac niższe ligi, a nie liczyć na to, że znalazło się patent na budowanie zespołu opartego na zagranicznym zaciagu. Jest przecież duży problem ściągnąć dobrego obcokrajowca do klubów Ex, a co dopiero do 1 ligi. 2, 3 zawodników, którzy zrobią różnicę można ściągnąć, ale na pewno nie należy opierać szkieletu zespołu na takich piłkarzach. W Arce Gdynia poszli po rozum do głowy i mają tego efekty, my widać nie uczymy się na błędach innych, tylko podążamy ścieżka prowadząca w stronę przepasci.

 104. 19.09.20 16:01 waldi812

  Majewski jest ma dorobku i nie ma nic do gadania, trener uznany na rynku nie pozwoliłby na takie traktowanie i oczekiwał konkretnych transferów. Majewskiego obciąża wystawianie z przodu Łotysza, widząc przecież na treningach, że to pólprodukt powinien poszukiwać innych rozwiązań. No chyba, że miał prikaz wystawiać olsztyńskiego Zlatana.

 105. 19.09.20 15:08 waldi812

  Chodi pamiętam że onegdaj czas temu pisales o 9 pkt w 3 pierwszych meczach, chyba zaczniemy robić zakłady czy będzie 9 pkt na koniec rundy ;)

 106. 19.09.20 15:05 waldi812

  Na tle słabego Widzewa wyglądalismy jak grupa cyrkowa i zbieranina cudakow. Od początku mogli zagrać Brdak i Mosak, byłyby punkty w pjs, a tak to nie ma niczego. Szorujemy dupa po dnie tabeli, nie punktujemy w pjs, jaką tutaj logika? Pokazy dla gawiedzi parodysty Konowalona? Ściągnięcie takiego Fundambu ma sens, a nie zastępu paralitykow, ktorzy w ekonomicznym rachunku sumsrycznie tansi nie sa, a efektem jest pośmiewisko na cala Polskę. Naprawde chyba warto rozważyć bojkot ligowych spotkań, skoro nic do pustych głów nie trafia. Ze Stomilu została tylko nazwa i kibice.

 107. 19.09.20 13:31 waldi812

  Pierdolony, ale taktykę przygotował, nawet nie pozorujemy gry do przodu, chociaż Widzew widac, że słaby. Dałby chociaż pajac Brdaka i Mosaka, skoro i tak chuja gramy to przynajmniej punkty w pjs by byly. Kurwa takiego dramatu jak dzisiaj to jednak nie było, ten jebany parodysta z Łotwy przebija dziś wszystko, chociaż równym krokiem idzie Van Huffel, w tej beznadziei 2 setki spierdolone elementarnie

 108. 18.09.20 15:19 waldi812

  Zapowiada się kolejna karuzela, Robak pokaże róznicę na boisku.

 109. 18.09.20 15:16 waldi812

  Że będzie to cenne doświadczenie to na pewno, Majewski zapomniał dodać, że przy okazji bardzo bolesne.

 110. 17.09.20 14:26 waldi812

  Przede wszystkim to ta wizja nie koreluje z realnymi działaniami Brańskiego i jeżeli chodzi o intencjonalność poczynań to tego typu zarzuty nalezy niestety stawiać właścicielowi. Brański nie jest jakimś romantykiem oderwanym od świata codziennego, tylko bardzo prężnie działającym biznesmenem. Skąd więc te jego wizje Borussii czy innych Red Bulli, skoro w tamtych klubach poczynione są w tym zakresie ogromne nakłady finansowe. A tymczasem oficjalnie wiadomo, że Brański zakupił akcje za 125 tysięcy złotych, o zaangażowaniu innych środków finansowych nie słyszałem. W tym okienku transferowym odeszło co najmniej 4 kluczowych piłkarzy, w ich miejsce pozyskano same spady z amatorskich lig europejskich, rezerwowych z poziomu 1 i 2 ligi oraz zawodników IV ligowych. Z zawodników ofensywnych odszedł Sobczak - kluczowy zawodnik oraz Siemaszko,a przecież nasz atak fatalnie funkcjonował, gdy oni byli w składzie, co i rusz wołano o realne wzmocnienie przednich formacji, tymczasem Ci dwaj piłkarze odeszli, a w ich miejsce ściągnięto dwóch totalnych amatorów. W poprzednim sezonie de facto broniliśmy się przed spadkiem, tracimy kluczowych piłkarzy, nie pozyskujemy nikogo sensownego w zamian, nie mówiąc już o realnym progresie, a Brański w tym czasie plecie androny o Ekstraklasie? Wybór bramkarza na stanowisko Prezesa równie nie trafiony, klasyczne cupla in eligendo i do tego trwanie przy swoim stanowisku, mimo sprzeciwu kibiców. A jednocześnie wyciąganie ręki po pieniądze kibiców, mimo że nikt nie liczy się z ich zdaniem. Do tego wyciąganie ręki po pieniądze, gdy Bramkarz robi takie transfery: Troshupa, Kovalonoks, Loshi, Van Der Weert. Na takich ludzi wydaje się pieniądze, ktorzy realnie w ogóle nie powinni się tutaj znależc, ale jednocześnie Bramkarz obwieszcza urbi et orbi, że u nas jest nowatorski system wynagradzania i nie ma kominów płacowych. Gdzie tu sens i logika? Jaka Ekstraklasa? To się robi zakłamywanie rzeczywistości jak w poprzednim ustroju państwowym. Co do zasady dbam o estetykę i wysublimowane formy przekazu w języku ojczystym, ale czasami eufemizmy nie są wskazane, a obecnie wygląda to tak, jak by Kurwa Mać Michał Brański był osobą non compos mentis, sterowaną przez wszechwłądnego cara Rusi czy majordomusa Wojciecha. Mam już dosyć tekstów po meczu, że trzeba być sportowo wkurzonym, czy że wynik był zły. Trzeba raczej przestać pierdolić głupoty i przeprowadzić gruntowny remanent w burdelu, który się zrobił, odsunąc winnych, pokazać samemu na przykładzie sensownych transferów, że pewna wizja ma jakoweś zalążki sensu i wtedy wymagać od kibiców.

 111. 16.09.20 22:40 waldi812

  Łysy bramkarz z Brazzers powinien mieć tak skonstruowana umowę, że tysiak w umowie podstawy, a reszta to premia za sukcesy, może wtedy inaczej by podchodził do sprawy, sam przecież powiedział, że motywacja to podstawa. Robicie karykaturę z tego klubu na każdym kroku, najbliższy mecz z Widzewem, najlepsze przed nami.

 112. 16.09.20 10:00 waldi812

  Jak zwykle mało konkretów Bramkarza, można było kilka razy docisnąć go bardziej pytaniami, bo już był w narożniku. Chciałbym zobaczyć kształt tych nowych umów, jak to wygląda procentowo i kwotowo. Bo jeżeli przykładowo jakiś procent jest wypłacany za osiągniecie miejsca barażowego to nie dziwię się, że przy obecnej kadrze nikt nie bierze pod uwagę, że jest to realnie do wypłacenia.

 113. 15.09.20 14:27 waldi812

  Za 5 koła to przyjdą grać Czarek z Bronkiem spod monopolu

 114. 13.09.20 16:55 waldi812

  Tymczasem Rafał Kujawa w Polonii Warszawa. Możnaby go wymienić i wysłać w zamian Loshiego i Kovalonoksa plus Kowalewskiego w pakiecie.

 115. 13.09.20 14:43 waldi812

  Z innej beczki to oficjalnie 10x S.A. w Warszawie zakupiła 25 tysięcy akcji za cenę po 5 zł za sztukę, a więc łącznie 125 tysięcy złotych. Teraz kwestia umowy z dnia 13 lipca 2019 r. i ustalenia, jakie kwoty rzekomo zobowiązął się przekazać inwestor. Podejrzewam, że aby uzyskac te informacje, trzeba będzie się wybrac z miastem do sądu.

 116. 13.09.20 09:09 waldi812

  Jak zbiorą 200 tysięcy to będzie sukces. Od początku ludzie tutaj trabili, że w tych warunkach klimatycznych sprzedaż akcji nie ma sensu i skończy się niepowodzeniem, ale mądrale wiedzą lepiej i mamy taki obraz, a nie inny. W eter pójdzie zapewne komunikat, że Brański chciał dobrze, tylko kibice winni, bo nie kupują wydmuszek.

 117. 12.09.20 18:14 waldi812

  Michała Brańskiego

 118. 12.09.20 15:22 waldi812

  Dobrze, że mecz z ŁKSem trafił się na początku rozgrywek, bo jasno i dobitnie pokazał, w którym jesteśmy miejscu i jaka przepaść dzieli nas od zespołu, który będzie grał o awans do Ex na podstawie posiadanego potencjału piłkarskiego, a nie bajek i frazesów decydentów. Ten mecz wyglądął, jak spotkanie IIIa z podstawówki z III a licealistów. Czy Michale Brański nadal będziesz plótł androny o barażach, czy nadal będziesz grał ta nutą emocjonalną, aby ludzie kupowali te puste świstki papieru zwane eufemistycznie akcjami? Bardzo nieładne zachowanie, bazowanie na emocjach i przywiązaniu ludzi do klubu. Dzisiaj było widac róznicę kilku klas, a przypominam, że ŁKS z hukiem spadł z Ex co pokazuje, w któym jesteśmy miejscu. Ci pseudo napastnicy Loshi I Kovalonoks nie mieliby pierwszego placu w Sokole Ostróda, a co dopiero na pozomie 1 ligi. Dlaczego Bramkarz za to nie odpowie i nie zostanie rozliczony? Te 3:0 to i tak całkiem przyzwoity wynik w zderzeniu z tym, co było na boisku. Tak więc Szanowny Inwestorze, dziękuję za podanie ręki w trudnym momencie i uratowanie życia, ale nie może to przesłaniac Twoich dalszych mało zgrabnych poczynań niczym słoń w składzie porcelany. W języku prawniczym to się nazywa culpa in eligendo, Żukowski Ci to dokładnie wyjasni. Albo zaczniesz grać w otwarte karty, albo opuść szacowny mostek kapitański. Wolę oglądać Stomil w 5 lidze, niż patrzeć na to, co dzieje się w chwili obecnej.

 119. 09.09.20 11:37 waldi812

  Kocie, napisałeś, że kibicom przedstawiono inne projekty, to mam pytanie jak to wyglądąło: kibice powiedzieli, że jest ok, a klub wypuścił bez konsultacji inny wzór, który nie był konsultowany?

 120. 07.09.20 22:23 waldi812

  Fajnie, że pojawiła się takowa pogadanka z Michałem Brańskim o tych kartkach papieru, z których będzie można porobić wycinanki albo ułożyć puzzle. Można było zaplanowąc to ciut subtelniej i zaoferować kibicom weksle in blanco bez deklaracji wekslowej, to też dobry sposób na szybki zarobek. Właściciel przedstawia swoistą wizję szklanych domów, aż się ze smiechu ześmiałem i nie sądziłem, że Michał Brański to taki krotochwilny jegomość. Nowoczesny styl gry, bardzo mocni krajowcy, zagraniczni piłkarze, wnoszący coś wyjątkowego. No fakt, kontrakty z Loshim i Kovalonoksem to było coś wyjątkowego. I trzon zespołu z małymi wyjątkami został utrzymany, ulala!. Hajda, Pałaszewski, Sobczak, jesteście małymi wyjątkami, taki neologizm właściciela. Jest progres, transformacja, Bramkarz pracuje jak wariat i po całym dniu wysiłku odpoczywa na przystani, nalezy się chłopu. Bez cienia kurtuazji muszę zwrócić uwagę autorowi tekstu, że nagłówek nie jest odpowiedni. Powinno być tak: Michał Brański: Właściciele klubów 1 ligi go nienawidzą - znalazł jeden prosty sposób, jak awansować do Ekstraklasy.

 121. 04.09.20 22:38 waldi812

  Pakiet prezes powinien być za 25 zl z dedykowanym biletem PKS w jedną stronę do Suwałk.

 122. 04.09.20 22:36 waldi812

  Jak widać szaleństwo zakupowe skończyło się szybciej, niż zaczęło. Niedługo na bazie Stomilu powstanie podręcznik jak nie prowadzić klubu piłkarskiego.

 123. 04.09.20 09:01 waldi812

  Arak na poziomie 1 ligi trochę bramek strzelił, więc biorąc pod uwagę klasę zagranicznego szrotu będzie wzmocnieniem, o ile uda się sfinalizować transfer.

waldi812

Zarejestrowany: 10.11.08 17:27

Ocena komentarzy użytkownika

851   792   51.8%