Guto - komentarze (3 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 30.06.20 23:24 Guto

    Komunikat jest jasny i czytelny.Serbintowicz i Szramka w pierwszym zespole. Do końca sezonu mamy 12-14 ludzi do grania. Rewelacyjnie to wygląda. Nie wiem czy będziemy drżeć do ostatniej kolejki czy już wcześniej zameldujemy się ligę niżej. Kowalewski osiągnął poziom niespotykany w zarządzaniu klubem. Powinien zostać pożegnany z najwyższymi honorami. Myślę,że po ostatnim gwizdu cały Olsztyn mógłby posadzić go na wozie z gnojem i niczyj Jagnę odprowadzić do granic miasta.

  2. 07.06.20 10:16 Guto

    Piękne pożegnanie z Kubaniem. Gość został w Stomilu w czasie największej biedy, grał na nieswojej pozycji i zostaje totalnie odpalony bez żadnego sensownego powodu. Dużo gorzej grał Bucholc na prawej obronie to nie można było dzisiaj wystawić tam Kubania i dać mu szansy? Pięknie po prostu pięknie.

  3. 30.05.20 11:52 Guto

    Pamiętam wywiad z Czereszewski jak opowiadał o przeprowadzaniu transferów. Jak się okazuje kontraktowanie zawodników to jednak nie taka łatwizna jak opowiadał. Nie chcę się już znęcać. Zwyczajnie czuje zażenowanie. Na miejscu właściciela zacząłbym otaczać się ludźmi zaufanymi. Jak widać brak nadzoru przynosi jedynie przejadanie kasy i marnowaniem potencjału.

Guto

Guto

Zarejestrowany: 20.02.09 14:58

Ocena komentarzy użytkownika

5   15   25%