grzegorz - komentarze (6 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 25.05.26 17:13 grzegorz

    I komu wtedy byś kibicował powiedz?

  2. 25.05.26 14:29 grzegorz

    Chyba Grzegorz Lech w Twoim sercu i Stomil. Wszyscy do Lidzbarka!

  3. 19.05.26 09:18 grzegorz

    No nie zachęca taka informacja o ograniczonej puli biletów do 1500, gdy walczymy o awans i jesteśmy na fali. Nie wiem kto tam o tym decyduje ale to jest jakaś amatorka w zarządzaniu

  4. 16.05.26 08:22 grzegorz

    Pierdolenie zwykłe. Po chuj takie komentarze? Wszyscy do Ostródy na mecz!

  5. 11.05.26 07:27 grzegorz

    Bo podobno nasz klub zgłosił imprezę masową tylko na 2000 osób, dlatego takie pustki i ludzie pod bramą dla których zabrakło biletów. Dziwna decyzja klubu, nie rozumiem tego

  6. 23.04.26 07:42 grzegorz

    Tęcza to dobry zespół jak na IV ligę. Potrzebne wsparcie 12 zawodnika w Biskupcu, jest blisko więc dawać wszyscy na wyjazd w sobotę!

grzegorz

Zarejestrowany: 15.05.10 15:52

Ocena komentarzy użytkownika

53   137   27.89%