No nie zachęca taka informacja o ograniczonej puli biletów do 1500, gdy walczymy o awans i jesteśmy na fali. Nie wiem kto tam o tym decyduje ale to jest jakaś amatorka w zarządzaniu
Bo podobno nasz klub zgłosił imprezę masową tylko na 2000 osób, dlatego takie pustki i ludzie pod bramą dla których zabrakło biletów. Dziwna decyzja klubu, nie rozumiem tego
25.05.26 17:13 grzegorz
I komu wtedy byś kibicował powiedz?
25.05.26 14:29 grzegorz
Chyba Grzegorz Lech w Twoim sercu i Stomil. Wszyscy do Lidzbarka!
19.05.26 09:18 grzegorz
No nie zachęca taka informacja o ograniczonej puli biletów do 1500, gdy walczymy o awans i jesteśmy na fali. Nie wiem kto tam o tym decyduje ale to jest jakaś amatorka w zarządzaniu
16.05.26 08:22 grzegorz
Pierdolenie zwykłe. Po chuj takie komentarze? Wszyscy do Ostródy na mecz!
11.05.26 07:27 grzegorz
Bo podobno nasz klub zgłosił imprezę masową tylko na 2000 osób, dlatego takie pustki i ludzie pod bramą dla których zabrakło biletów. Dziwna decyzja klubu, nie rozumiem tego
23.04.26 07:42 grzegorz
Tęcza to dobry zespół jak na IV ligę. Potrzebne wsparcie 12 zawodnika w Biskupcu, jest blisko więc dawać wszyscy na wyjazd w sobotę!