Pawelloo - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 04.10.20 10:19 Olaf Kaszubski

  Mam pytanko małe, zepsuła mi się drukarka czy ktoś sie orientuje czy bilet można mieć w telefonie i zeskanują normalnie?

 2. 11.09.20 07:21 Olaf Kaszubski

  Łukasz Gikiewicz do wzięcia. Potrzebujemy napastnika, może to jest właściwy cel ??

 3. 17.08.20 22:36 Olaf Kaszubski

  No juz bez zartow, bilet za 20zl to duzo? Bez przesady, wszystko idzie do gory jak oszalale a ceny na Stomilu niech beda po 5zl za bilet. Dzieci 7-16 lat powinni miec 5zl, a normalny 30zl.

 4. 13.08.20 10:42 Olaf Kaszubski

  Czy administrator może kasować posty czerkasowa ? Wyzywanie ludzi od sprzedajnych kurew to jest jakas pomylka. Myslalem ze wsrod kibicow Stomilu jest jakas kultura a tu widze jak pod budką z piwem...

 5. 13.08.20 08:26 Olaf Kaszubski

  @czerkasow Dlaczego w takim razie nie poszedłeś do Pana Grzymowicza i nie przejąłeś klubu? Wszyscy są mądrzy po fakcie, też mogłeś z inicjatywą wyjść wyłożenia pieniędzy na pożyczkę. Piłka nożna w Polsce jest nieopłacalnym biznesem i wszyscy to wiedza. Nie chcę się napinać tu z nikim bo nie po to jest dyskusja. Jako zwykły kibic i mieszkaniec Olsztyna cieszę sie z tego że Stomil jest w I lidze i jeżeli mogę dołozyć do tego małą cegiełkę zawsze to zrobię. I czerkasow powiedz mi grupa DBK, polsat, pro junior też zawsze były i jakoś co zima zbieraliśmy fundusze. Jeżeli Stomil to taki fajny i przyjemny kąsek dla wszystkich to dlaczego nie można było znaleźć inwestora? Stomil nie ma akademii piłkarskiej, infrastruktury żeby można było zarobić miliony na juniorach i szkoleniu zawodników. Prywatny właściciel w swojej firmie otacza się ludzmi do ktorych ma zaufanie a nie tymi ktorzy mają największe poparcie wśrod pracownikow, proste.

 6. 13.08.20 07:12 Olaf Kaszubski

  Mnie to tylko zastanawia dlaczego te grono ekspertow z komentarzy nie zostanie właścicielem Stomilu. Była taka możliwość. Pan Brański wrzucił pieniądze w ten klub dlatego ma u mnie mega szacunek. Tak to znów robilibysmy zrzutkę na obóz przygotowawczy, transport, obiad. Żałosne to jest ale prawdziwe. Przestańcie wylewać wiadro g***a na wszystkich tylko weźcie się do roboty. Akcje wchodzą jak zależy wam na klubie to trzeba je kupić i tyle. Jeżeli z kieszonkowego od rodziców nie starczy wam to przykro ale nie piszcie że prezes słaby, dyrektor dlatego nie kupie. Patrząc na sytuacje w Stomilu ciesze się, że Pan Brański jest właścicielem bo mamy klub na szczeblu I ligowym a nie w okręgówce, jeździmy na mecze do Łodzi a nie do Łukty. Pozdrawiam

 7. 06.08.20 10:50 Olaf Kaszubski

  https://www.youtube.com/watch?v=S3ZC9MVvyP0&t=3s Polajkujcie Stomil bo olimpia wygrywa :(

Pawelloo

Zarejestrowany: 14.05.11 19:09

Ocena komentarzy użytkownika

2   11   15.38%