krzyżak - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 18.03.23 16:52 krzyżak

  Prezes powiedział że awansu nie będzie to nie będzie. Prawdopodobnie wystarczyłoby zatrudnienie prawdziwego napastnika, który potrafi strzelić karnego czy wykorzystać setkę. Bo w naszej sytuacji wystarczyłoby do baraży co 2-3 mecz wygrać. Jak byśmy wygrali z Garbarnia i teraz z Polkowicki to byłoby fajnie i spokojnie. Nawet jak by baraż przegrali to większą byłyby szansa na sponsora. Bo ci wola drużyny ambitne, wygrywające i z potencjałem. A nie miałkie, miękkie i nijakie jak my.

 2. 12.03.23 15:51 krzyżak

  Co po niektórym to się chyba od tej wspaniałej Olimpii w głowach poprzegrzewalo. Przed sezonem trwoga czy się utrzymamy a ty po jesieni miejsce barażowe o awans. Teraz 3 słabsze mecze i już zmianę trenera chcecie? U nas zawsze były problemy z napastnikami. A gdyby prezes nie hamował walki o awans to pewnie inaczej by to wyglądało. Ta ekipa jeszcze się rozkręci i jak nie będzie blokad to będzie walka o ten awans.

 3. 04.03.23 16:44 krzyżak

  To tylko sponsor na chwilę. Ale może będzie pomocny do rozmów z innymi podmiotami o sponsoring. I może dzięki tym pieniądza spróbują zaatakować I ligę. Bo jest duża szansa. A wiele to nie kosztuje

 4. 21.02.23 21:05 krzyżak

  A mnie zastanawia coś innego w kontekście wypowiedzi prezesa. Czy naprawdę ugranie w PJS tych pieniędzy jest dużo ważniejsze i lepsze od walki o baraże i powrót do I ligi? Przecież wydatki na wyjazdy są na podobnym poziomie. Koszty organizacji męczy pewnie tez. ale kasa od sponsora ligi większą raczej. Prestiż rozgrywek też. Jak klub awansuje to można liczyć na więcej osób na meczach bo euforia z awansu i lepsi przeciwnicy. Może i sponsorzy kolejni się znajdą. A z drugiej strony mamy kilka tysięcy jednorazowej gotówki.

krzyżak

Zarejestrowany: 15.10.11 11:32

Ocena komentarzy użytkownika

248   386   39.12%