krzyżak - komentarze (8 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 05.12.21 18:29 krzyżak

  Niestety Stawski jako trener Stomilu się nie sprawdził. Mimo nadziei i wiary kibiców w niego, a jego w piłkarzy. Zmiana powinna być jak najszybsza, by nowy mógł przepracować porządnie zimę. I niech w końcu wykorzystają porządnie tą przerwę zimową. Największym błędem trenera (wg mnie) było brak reakcji na nieporadność poszczególnych zawodników. Skoro gwiazdy na duże pieniądze nie dają rady to próbował młodzież. Gorzej był na pewno nie mogło.

 2. 05.12.21 01:00 krzyżak

  Największym problemem Stomilu jest to, że od lat przy klubie działają osoby, które załatwiają tylko i wyłącznie własne interesy. Klub jest takim ich bankomatem, przechowywalnia. Przechowywalnią, która urosła do miana hotelu czy nawet apartamentu. A MB niestety nie może się tych osób pozbyć. I wciąż źle trafia z ludźmi. Bo szczerze mówiąc sam bym takiego Czeresia zatrudnił. A tu taki zonk wyszedł. Jednak fakt, że Stomil, przez tyle lat, mimo takich przeciwności, utrzymuje się na powierzchni pokazuje, że są tez ludzie, którym dobro klubu leży na sercu i mają w nim "S" oraz biało błekitną krew, I uważam, mimo, że już od ponad 15 lat nie mieszkam w Olsztynie, że ten klub stać na bycie w czołówce 1 ligi i bić się o Ekstraklapę. Ale trzeba najpierw chcieć to zrobić, zaangażować się, działać i pogonić wirusy z klubu. No i mieć plan jak to ma wszystko wyglądać. Bo nawet te szczekanie tu, na forum pokazuje, że s osoby przychylne Stomilowi, i takie, które chcą tylko być przy korycie władzy i kasy. A Stomil to coś więcej niż comiesięczna pensja decydenta czy chwilowa władza. To miłość kibica, mieszkańca Olsztyna i regionu.

 3. 20.11.21 16:43 krzyżak

  Po prostu policja nie chce mieć problemu i roboty. Więc musieli coś wymyśleć aby nie wpuścić kibiców gości. Dotychczas pretekstem były remonty na stadionie lub na drodze dojazdowej. Teraz modny jest covid więc zgonili na niego. Tylko po to sie ludzie szczepili by m.in. ewentualne ograniczenia ich nie dotyczyły.

 4. 30.10.21 13:39 krzyżak

  Tylko, że większość z nich rekomendował właśnie Stawski. Uważam, że powinno się odważniej i mocniej korzystać z młodych wychowanków. Bo gorzej już być nie będzie.

 5. 30.10.21 09:23 krzyżak

  Niestety ale trener Stawski chyba się pogubił w tym wszystkim. Niby to zawodnicy grają, a Ci nasi są ewidentnie słabi, chociaż kilka razy pokazali, że jak chcą to potrafią. Jednak ktoś tych zawodników wybrał, uznał, że są dobrzy i będą walczyć i wygrywać mecze. I tu jest ewidentna wina trenera. Zarząd klubu niestety chyba też już zasnął snem zimowym. Moim zdaniem najlepsze co można teraz zrobić to Pana Trenera Adama Zejera zrobić II trenerem (na pierwszego chyba nie ma papierów), i zacząć grać juniorami, ewentualnie uzupełniając go kimś z pierwszej drużyny (np. Flambau). Gorzej być nie może bo jak nawet przegrają to i tak będzie to samo co z tymi gwiazdami. A może uda się coś ugrać, może jakiś talent się ujawni grając na tle lepszych przeciwników. Bo nie oszukujmy się. W ostatnich meczach drużyna zrobiła duży krok do tyłu. I albo teraz podejmiemy zdecydowane kroki albo będziemy grać w 2 czy nawet 3 lidze.

 6. 26.09.21 10:05 krzyżak

  A ja nie rozumiem Waszych płaczów. Facet się nie sprawdził, nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Więc pożegnali się z nim w cywilizowany sposób. Lepiej tak, niż by miał siedzieć w klubie i tylko pobierać kasę za siedzenie na ławce.

 7. 24.09.21 20:16 krzyżak

  A ja uważam, że w tygodniu powinni rozegrać mecz kontrolny z drużyną z LWJ. Mogliby poćwiczyć atak i może ustawić celowniki. A młodym przydłby się mecz z silniejszym przeciwnikiem by sprawdzić czy sa tacy mocni czy jednak ich przeciwnicy tacy słabi.

 8. 21.09.21 22:03 krzyżak

  A może warto by organizować sparingi z pierwsza drużyną. Można by sprawdzić jak radzą sobie na tle silniejszego (teoretycznie) przeciwnika. A pierwszy skład mógłby się ogrywać i co niektórzy mogliby w końcu nastawić swoje celowniki. I może ktoś z młodzieży wpadłby w oko trenerowi. Bo pierwszy skład ewidentnie ma braki w kadrze

krzyżak

Zarejestrowany: 15.10.11 11:32

Ocena komentarzy użytkownika

240   338   41.52%