krzyżak - komentarze (33 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 07:06 krzyżak

  Obiecywać, że na remont czy modernizację murawy przeznaczą miliony to oni sobie mogą. Pewnie liczą, że głupi kibic uwierzy. No i lepiej to brzmi, 6 milionów niż np. 2 miliony. Ale prawda jest taka, że co by nie obiecali to i tak tego nie spełnią. To tylko czcze gadanie. Jak już wiele razy było. Obecne władze miasta chcą zniszczyć cały sport w Olsztynie. A mieszkańcy są niestety podzieleni. Część chce nowego stadionu, hali sportowej i innych inwestycji w sport. A część mówi by zaorać stadion a w tym miejscu postawić bloki. A potem ich wnuki będą od rana do wieczora oglądać TV i grać na komputerach z przerwami na wizyty u lekarzy leczących ich z depresji, alergii, nadwagi i innych chorób cywilizacyjnych. A miasto zamiast tysiące złotych na sport będzie wydawać miliony na leczenie.

 2. 20.04.18 14:41 krzyżak

  Niech robią i za 50 mln. Tylko niech rozliczenie będzie jawne, czyli kto to robił, ile na co wydał i jaką dał gwarancję I niech to zrobi profesjonalna firma, a nie szwagier co ma taczkę i szpadel.

 3. 15.04.18 07:52 krzyżak

  Trenerze, posadziłeś na ławce wydawać by się mogło, pewniaków do pierwszego składu, i od razu poprawiła się gra, jest więcej sytuacji strzeleckich. I za to ogromne brawa. Teraz trzeba to samo zrobić z atakiem, by miał kto te akcje wykańczać. A wtedy będzie bardzo dobrze i utrzymamy tą I ligę.

 4. 14.04.18 10:54 krzyżak

  Użytkownik5g nie zgodzę się z Tobą. Nie dla połowy. Praktycznie dla całego. Kto będzie chciał takich grajków, którym sie grać nie chce. Bucholc zobaczył w Suwałkach jak to jest - szybko wrócić do Olsztyna. Siedlecki zaciąg się posypał, a ci co zostali nic nie robią. Siemaszko - wróci do Zagłębia i albo go znowu gdzieś oddadzą albo będzie w rezerwach grał. Max 2 zawodników mogłoby pozostać na tym poziomie, gdzie pierwszym jest Skiba. Więc Panowie grać też o swoją przyszłość. Pomyślcie o tym.

 5. 12.04.18 11:31 krzyżak

  Po tych wszystkich meczach każdy ma swoje przemyślenia, opinie co do taktyki i gry zawodników. Ten grał dobrze, a ten źle. Szkoda tylko, że trener widzi to całkiem inaczej.

 6. 12.04.18 05:46 krzyżak

  Cieszy ze trener w końcu zauważył ze mamy tez innych zawodników i ze dają oni rade. Oby coraz częściej ich wystawiał. By sabotazysta Bucholc juz nie grał.

 7. 09.04.18 06:45 krzyżak

  Wymyślacie idiotyzmy a już na jesieni było wiadomo, że o utrzymanie będziemy walczyć do ostatniej kolejki. I tu się jak na razie nic nie zmienia. A co do sponsora. Inne kluby w gorszej sytuacji i kadrowej, i ligowej, i infrastrukturalnej znajdowany sponsoró. U nas problemem jest że jak by takie sponsor przyszedł sam do klubu to nie ma z kim rozmawiać, a z drugiej strony nie ma nikogo, kto by rozmawiał z ludźmi, mającymi pieniądze i mogącymi je w nasz klub zainwestować. Teraz to zostaje tylko jeszcze bardziej dopingować zawodników na meczach, pokazywać im na treningach, że jesteśmy z nimi. Tak, by nasz zapał przeszedł na nich i uwierzyli w siebie. Tak by zapier... na 150% możliwości i umiejętności. Bo nie ma się co oszukiwać. Są ciency jak majtki blondynki ale walką i zaangażowaniem mogą wywalczyć potrzebne punkty. A na przyszły sezon potrzebni w klubie są ludzie chcący tu pracować, a nie odwalających pańszczyźniane.

 8. 08.04.18 09:22 krzyżak

  Wy to zawsze się obudzicie jak już sytuacja jest tragiczna. Zawsze po porażkach niezliczona ilość komentarzy, opinii, pomysłów. A jak zdarzyła się wygrana to cichosza. Teraz to tylko cud może nasz uratować. Należy zastanowić się co dalej, by tą 2 ligę mieć. Ale to my, kibice, nie mamy nic do gadania. Kwestie decyzyjne należą do Grzymowicza i Borkowskiego. Oni decydują. A jak chcemy, by powstał nowy stadion, to do tego pomysłu trzeba przekonać wszystkich mieszkańców miasta. 3 tysiące ludzi, którzy chodzą na mecze i interesują się losem klubu to za mało. Tu trzeba przekonać zwykłego Kowalskiego, który Stomil kojarzy z burdami na trybunach i chce by stadion zaorać i posadzić buraki. Dopiero jak takie osoby będą chciały stadionu to władze BĘDĄ musiały ten stadion wybudować. A druga kwestia władz miasta. Tu trzeba poprzeć wspólnie z innymi środowiskami jednego kandydata, który będzie rozwijał miasto na wszystkich płaszczyznach, a nie zaspokajał swoje chore ambicje. Mamy już tramwaje, filharmonię, nową plażę i parki. Teraz czas na infrastrukturę sportową: stadion z całym zapleczem, hale sportową, boiska dla młodzież. A potem inne inwestycje. By ludzie żyli aktywnie i mieli różnorodną ofertę na spędzanie czasu wolnego, dla rozrywki.

 9. 06.04.18 11:49 krzyżak

  Stomil to teraz SA, a nie stowarzyszenie. Prezesem może być tylko ten, kto zostanie wskazany przez właściciela. Obecnie jest nim miasto. Chcesz obsadzić prezesurę w Stomilu swoim kandydatem? Odkup od miasta udziały w Stomilu. Innej opcji nie ma.

 10. 05.04.18 06:44 krzyżak

  Bardzo szkoda tej porażki. Otwiera ona, niestety, równię pochyłą do spadku. A to oznacza m.in. że pomimo ogromnych szans nawet na zwycięstwo w PJS nic z tej kasy nie dostaniemy. A mogła ona zmniejszyć zadłużenie klubu oraz dać konkretne środki na szkolenie dzieciaków. A tak to nic z tego i praca wielu ludzi, którzy odbudowywali ten klub pójdzie na marne. A piłkarze? No cóż. Są jacy są. Nie są to jacyś wirtuozi, czy wspaniali piłkarze. Aż dziw bierze, że ktoś ich może chcieć do swojego klubu. A mecze, to my będziemy wygrywać jak piłkarze zagrają na 120% a przeciwnik będzie miał gorszy dzień. Inaczej szans nie widzę

 11. 30.03.18 08:02 krzyżak

  Oby tylko piłkarze się nie wykartkowali. Bo przy takim maratonie i ich lubości do żółtek to może być ciężko trenerowi ustalać skład

 12. 27.03.18 14:44 krzyżak

  21 kwietnia (sobota), 12:30 - Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice??? Z tą godziną to chyba jakaś literówka?

 13. 27.03.18 13:04 krzyżak

  Przecież mogliby z Olsztyna pojechać bezpośrednio do Legnicy w międzyczasie mając gdzieś mini zgrupowanie. Stomil nie raz tak robił. I nie składał wniosków o przekładanie meczy. Ruch liczy na darmowe punkty. Na szczęście ich szanse są zerowe.

 14. 19.03.18 14:15 krzyżak

  Przetarg w kwietniu, czyli pewnie coś koło 30 kwietnia. 1 miesiące na rozstrzygnięcie przetargu (chyba, że podadzą że nie było chętnych lub oferty opiewały na kwoty znacznie przewyższające możliwości miasta). Wszystko tak zaplanuje by przed wyborami nie wydać ani złotówki, a po wyborach bezkosztowo móc się z tego wycofać.

 15. 18.03.18 16:51 krzyżak

  Decyzja jak najbardziej słuszna. Ale co by się w klubie nie stało, co by nie zrobiono dyrektor będzie niezadowolony i nie będzie wierzył w to co czyta. Winno się go olewać i nie czytać tego co czyta. Bo wciąż pisze to samo. Zresztą ja jak czytam komentarze to omijam te pisane m.in. przez dyrektora czy piotrusia pana. Bo nic nie wnoszą.

 16. 17.03.18 20:35 krzyżak

  Stomil porażka skansen amatorka Olsztyn. Ale ze Stomilem zawsze, aż do śmierci.

 17. 16.03.18 16:36 krzyżak

  Więc musimy się przenieść z meczami do Ostródy. I bardzo dobrze!!! Teraz będzie można sprawdzić jak wiarygodny jest Grzymek. Bo czytałem, że ma 3,5 mln na modernizację płyty boiska. Więc teraz może się wziąć za te prace, bo nie będą one przeszkadzały w rozgrywaniu meczy.

 18. 13.03.18 06:21 krzyżak

  Dzbs wlasnie przenosiny do Ostródy otworzyliśmy oczy większości mieszkańców. Nie mówiąc juz o mediach. Bo jak to, klub sie przenosi na inny stadion ale nie przez budowę nowego? Poza tym walkower odpada bo wtedy i Wigry od razu by tez taki wniosek złożyły. Ja liczę na odebranie nam licencji na Olsztyn i grę w Ostródzie.

 19. 12.03.18 07:06 krzyżak

  I co z tego ze G granie w Ostródzie byłoby na rękę. Weźcie wy w końcu sie ogarnijcie. Stomil powinien na stale przenieść sie do Ostródy. Tam sa normalne warunki do gry i oglądania meczu. A Olsztyn? Skoro władze nie dorosły to niech sie one uda smakiem. I moze jak zwykły Kowalski pracujący chcąc obejrzeć mecz Stomilu bedzie musiał jeździć do pobliskiej Ostródy to otworzy oczy i stwierdził ze cos jest tutaj nie tak. Bo jak na razie tylko kibicom nie pasuje ta ruina.

 20. 11.03.18 14:08 krzyżak

  A mnie zastanawia dlaczego za wczasy nie pomysł ani i nie zabezpieczono stadionu w Ostródzie. Przeciez znane były prognozy pogody. I w razie takiej sytuacji mecz powinu3n byc rozegrany w niedziele w Ostródzie.

 21. 11.03.18 14:03 krzyżak

  Moze i Bucholc dal d... prz3chodzac do Wigier ale przynajmniej powie wprost co i jak. A ty Zbigniewie ze względu na zajmowane stanowisko i pozycje w olsztyńskich osobistości chciałbyś lepiej pisać co i jak ze stadionem i sportem ogólnie w Olsztynie i pon Nowak na rzecz poprawy tego stanu.

 22. 11.03.18 12:35 krzyżak

  Nie bedzie walkoweru. Ale za to zostanie nam dotknięta licencją na grę w Olsztynie. I zostanie Ostróda do końca sezonu. I na nastepny

 23. 10.03.18 21:10 krzyżak

  A nie mogli wystąpić o zmianę meczu na Ostrode? Nawet w czwartek.

 24. 10.03.18 17:06 krzyżak

  Tylko że u nad to juz trzeci nieprzerwany mecz ze względu na zły stan murawy.

 25. 08.03.18 09:04 krzyżak

  Tak jak sędziowie sądowi kryją swoich kolegów po fachu, tak jak to samo robią policjanci, lekarze, księża, urzędnicy i wszyscy inny tak samo sędziowie sportowi, obserwatorzy i cały PZPN kryją jedni drugich. I dopóki tak będzie nasza klubowa piłka będzie bagnem, a drużyny klubowe w europejskich pucharach będą przegrywać z Kazachami czy Azerami. Tutaj dobro jednostki jest wyższe niż dobro ogółu.

 26. 28.02.18 17:16 krzyżak

  Najpierw płaczecie że mamy kiepskich obrońców. Potem, że są sprowadzani zawodnicy z 3-4 ligi. Innym razem, że sprowadzani są zawodnicy, którzy nie grali, a napastnicy nie strzelają goli. Teraz macie gracza z ekstraklasy, co rozegrał 11 meczy. I też narzekacie. To określcie się czego chcecie. Bo to już nudne się robi.

 27. 21.02.18 08:42 krzyżak

  Panie Piotrze. Politycy przychodzą i odchodzą. A Stomil jest z Nami od ponad 70 lat. Grzymowicz jest teraz, a za rok może go już nie być. Pan będzie ze Stomilem wtedy? Bo ja będę. Przyjdzie następny fan antyfutbolowy? Może tym razem olsztynianie pomyślą dwa razy zanim oddadzą swój głos w wyborach. Kto zapłaci profesjonalnemu managerowi? A co, klub jest bankrutem? Mamy kasę od np. Budimexu. Warto by ją zainwestować w kogoś, kto wie co i jak, umie się poruszać w świecie finansów, a kwestie czysto piłkarskie powierzy osobom kompetentnym, które będzie sukcesywnie rozliczał. Tylko trzeba chcieć. I działać a nie płakać i wiecznie narzekać

 28. 21.02.18 06:18 krzyżak

  Tobie Emilu, mi i wielu innym osobom zalezy na tym klubie. Ale niestety jest garstka osób którzy Stomil traktowali i traktują jako ciepła posadka, przechowywania czy prywatny folwark. I co gorsza mimo ze sa one w mniejszości teoretycznie mogą więcej niż my. I dopóki we władzach klubu nie zasiądzie prawdziwy pasjonat lub manager z krwi i kosci to tu sie nic nie zmieni.

 29. 14.02.18 07:34 krzyżak

  Czyżby ZUS zakwestionował Abbotta zwolnienie?

 30. 12.02.18 12:49 krzyżak

  Tak czy siak należałoby rozwiązać z nim kontrakt w razie możliwości. W jego miejsce lepiej jak by nawet jakiś junior trenował z pierwszym zespołem. Większy byłby pożytek.

 31. 12.02.18 12:47 krzyżak

  Co jest. Zmieniliśmy trenera i już chcą Nas pokazywać???

 32. 07.02.18 07:24 krzyżak

  Ale po co ten Abbot? Ani kondycji ani honoru. Niech nie zabiera miejsca innym oraz nie wyciąga kasy z naszego i tak szczupłego konta.

 33. 03.02.18 21:06 krzyżak

  Dokładnie. Abbot powinien być definitywnie odstrzelony. Skoro nie może się przygotowywać do rundy to jaki z niego będzie później pożytek?

Ocena komentarzy użytkownika

194   240   44.7%

krzyżak na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 15.10.11 11:32

Postów na forum: 4

Zobacz profil użytkownika