O.N.P.P - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 03.04.21 16:06 O.N.P.P

  Kiedyś napisałem to w stronę naszego kapitana który pierwszy uciekł z tonącego statku do Suwałk teraz napisze to o całym zespole jesteście zwykłymi SZMACIARZAMI. Majewski miej honor i WYPIERDALAJ. Nie kompromitujcie wiecej NASZEGO STOMILU.

 2. 05.03.21 18:03 O.N.P.P

  Podsumowując Skrzypczak niestety ale idiota z niego fauluje na połowie przeciwnika tak że łapie 2 żółtą, gdzie nie było żadnego zagrożenia na jego szczęście jeszcze większym idiotą okazał sie zawodnik Odry symulując karnego gdzie miał kartkę :) Fajnie że nasza drużyna od razu po czerwonej dla Odry zaatakowała czego efektem bramka. Widać zdecydowana poprawę gry od poprzedniej rundy chcemy grać, atakować a nie tylko się bronić. Na koniec brawo za kolejnego gola dla Szczutowskiego a dla wszystkich jebiących we wcześniejszych dniach Petrę a zarazem i jego PIERDOLCIE SIĘ :)

 3. 25.02.21 16:45 O.N.P.P

  Gdzie jest Nikita Kovalonkos Ja się pytam ? młody, perspektywiczny zawodnik prawie trafił w piłkę w meczu z widzewem w sytuacji sam na sam z bramką.

 4. 22.01.21 16:59 O.N.P.P

  Płacz, lament, niedowierzanie odchodzi Wiktor. Przypomnę co niektórym, że ten sam Wiktor w zeszłym sezonie grał momentami bardzo słabo i nie raz na tej stronie dostawało mu sie po głowie. Obiektywnie patrząc tą rundę miał przeciętną no może by zadowolić większość dobra ale na tle słabego zespołu. Odchodzi teraz za parę groszy i trzeba się cieszyć bo za poł roku by odszedł za darmo czego tu nie rozumieć. Oczywiście życzę mu wszystkiego dobrego i by zagrał w ekstraklasie jak jego świętej pamięci tata i tak jak pisze Stomilek Wiktor jest Stomilowcem i będzie mógł wrócić tak jak chociażby uciekający pierwszy z tonącego statku Kapitan Bucholc.

O.N.P.P

Zarejestrowany: 23.12.04 16:31

Ocena komentarzy użytkownika

74   115   39.15%