Pruski - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 07.06.21 20:22 Pruski

  Według mnie nie ma szans żeby miasto dało jakąkolwiek kasę jeśli od wielu lat w Stomilu jest afera za aferą - jak nie rozkradanie klubu to zadłużanie go albo robienie podejrzanych transferów, posady dla kolegów itd. Jak ktokolwiek z miasta dałby jakąś kasę to przeciwnik przy wyborach wypomni mu sponsorowanie stomilowskich afer i udział w tym wszystkim. Najpierw trzeba mieć w Stomilu specjalistów i profesjonalizm a nie kolesiostwo i prowizorkę, a potem przycisnąć miasto i atakować raz za razem o inwestycje w sport.

 2. 21.05.21 19:51 Pruski

  Wiktor, to, że nie wiesz kto to był Tischner nie znaczy, że musisz obrażać innych...

 3. 19.05.21 12:21 Pruski

  Straszliwie razi mnie, że informacja pojawiła się na Twitterze. Jest to dość poważna deklaracja i oczekiwałbym, że odbędzie się konferencja, przyjdzie właściciel, prezes, może jeszcze parę osób, wygłoszą oświadczenia (chociaż swoją drogą to te wygłoszone do tej pory są wyjątkowo marnej jakości) i pozwolą zadać sobie kilka pytań przez dziennikarzy. Wtedy byłoby to dużo bardziej profesjonalne i dawało większy obraz tego co się dzieje. Dodatkowo zamieszczanie w internecie takich oświadczeń po których przeczytaniu nic nie wynika (oświadczenie klubu) jest brakiem szacunku do wszystkich kibicujących Stomilowi.

 4. 19.05.21 12:05 Pruski

  Od wielu lat głównie czytam i rzadko komentuje, ale teraz postanowiłem się odezwać. Waldi, wydaje mi się, że preambuła o której pisałeś raczej oznacza, że miasto nie będzie finansować klubu, ale jeśli w klubie będzie dobrze się działo (nie mówię o awansie, ale chociaż o solidnym pierwszoligowcu bez długów i skandali) i Stomil będzie się kojarzył pozytywnie w kraju to jest możliwość wypłaty jakichś tam pieniędzy za promocję miasta itd. A przynajmniej ja tak to rozumiem. Ciężko oczekiwać, że miasto będzie głównym płatnikiem w prywatnym klubie, a jakiś biznesmen będzie tymi pieniędzmi zarządzał - bo po co wtedy było prywatyzować klub?

Pruski

Zarejestrowany: 06.12.13 10:41

Ocena komentarzy użytkownika

88   41   68.22%