kyn - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 22.07.21 11:26 Kyniu

  Widziałem tylko drugą połowę i to też nie całkiem (trzymałem Kotu drugie oko :P), więc raczej zmienników i testowanych. Zgodzę się w ocenie murducka co do zawodników. Stomil, co by nie mówić, starał się grać w piłkę, inną sprawą jest jakość tej gry, Bałtyk nastawiony na kontry i przerywanie, co trzeba przyznać Niciński wpaja na niezłym poziomie. Jak zauważyli szyderczy obserwatorzy, Stomil nie przegrywał, bo mieliśmy panią sędzinę na lini i dwa razy pokazała spalonego :P (żarcik). Na plus dodałbym jednak Szramkę, kilka naprawdę dobrej jakości przechwytów, świetna asysta przy drugiej bramce, po efektownym dryblingu. Oczywiście druga bramka stracona po jego wtopie, ale raczej bym , w tym meczu, był na tak.

 2. 22.07.21 11:08 Kyniu

  Nie dopytałem co dokładnie, natomiast jakiś mini- uraz, jeśli się nie mylę, to tydzień pauzy. Od poniedziałku powinien wrócić do zajęć.

 3. 29.04.21 18:02 kyn

  No i z Tobą taka dyskusja, na słowo innych to nie, bo to bujda i miglance, Twoje słowo tak, bo Ty wiesz :P ok, faktycznie zakończmy dyskusję.

 4. 29.04.21 10:37 Kyniu

  @czerkasow Ty naprawdę myślisz, że Brański narażałby się na odpowiedzialność za niewpłacenie kapitału zakładowego? Ja nie widziałem rzeczonej umowy, o której mówi waldi, ale jeśli mówi, że ją widział, to mu wierzę. Nie ma natomiast żadnego dowodu na to, że kapitał zakładowy nie został wpłacony, spółka ogłasza, że kz jest opłacony w całości. Nie sądzę, że zobaczymy tzw dowód wpłaty, bo też niby dlaczego. Parafrazując Emila, nie jestem niczyim adwokatem, też nie podoba mi się to co widzę, lub raczej czego nie widzę w klubie. Nie znaczy to jednak, że nie mając dowodów, mogę komuś zarzucać oszustwo i przestępstwo, bo tym jest, w świetle KSH niewpłacenie kapitału zakładowego. Więc bardzo proszę, nie zarzucaj mi kłamstwa czy niezroumienia czegoś. Nie jestem też przekonany czy nieprzekonany. Jeśli pokażesz mi, że Brański nie wpłacił - ok sprawa jest prosta. Na tę chwilę fakty świadczą trochę inaczej, ale nie omieszkam osobiście zapytać pana Brańskiego przy najbliższej okazji.

 5. 28.04.21 18:45 kyn

  Co nam szczęście zabrało w Gdyni, oddało z Koroną. W końcu wygrana u siebie. O meczu nic nie piszę

 6. 28.04.21 14:58 Kyniu

  Wyjaśniły się nasze wątpliwości co do finansowego zaangażowania właściciela, choć realnie jest ono wyższe o około milion. Niestety boli, co zostało zrobione, a właściwie, że nie zostało zrobione. To jednak historia już znana ...

 7. 28.04.21 14:08 Kyniu

  @waldi masz rację. Z tego co wiem, to część poszła w akcje, w kwocie 125 tys. a reszta jako zwiększenie kapitału spółki, żeby nie szło dla miasta, a dla klubu.

kyn

kyn

Zarejestrowany: 09.04.05 18:25

Ocena komentarzy użytkownika

16   31   34.04%