rmz - komentarze (9 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. wczoraj, 16:42 rmz

  @Pablo a czy właśnie Pawlik nie napisał co mu nie odpowiada? Nie podoba mu sie wyciąganie brudów etc. Generalnie zamiast lamentować nad sytuacją powinniśmy pomyśleć co można zrobić. Wg oświadczenia nie było i nie ma żadnego planu. Pare mądrych kibicowskich głów (ja jstm za głupi) powinno przysiąść, napisać i wysłać Panu Brańskiemu i wladzom Olsztyna skrupulatnie ułożony plan. Może w taki sposób zaczęło by się coś rodzić. Swoją drogą jak Pan Gajewski narzekał na brak planu, mógł sam taki plan ułożyć, w końcu zasiadał w RN.

 2. 06.05.22 13:47 rmz

  Z artykułu w Olsztyńskiej można dojść do wniosku, że w przypadku spadku klub nie poleci do II ligi tylko znacznie niżej. Brański pisał się na współpracę partnerską z miastem, a jak wiemy miasto żadnej współpracy nie chce. Także ten i kolejne mecze są o być albo nie być Stomilu na piłkarskiej mapie Polski. Albo I liga, tak naprawdę tylko przez kolejny sezon, bo pieniędzy nie będzie, albo peryferia i budowa klubu od nowa (który to już raz...) albo stworzenie centrum piłarskiego w Olsztynie na Warmii (też mało realne). Mało ambitnym chłopakom, tak czy siak życzę powodzenia, jak Olsztyn i Stomil macie głęboko, to chociaż zagrajcie dla samych siebie i podwyżkę w kolejnym klubie.

 3. 24.04.22 21:36 rmz

  Szefo, po pierwsze Podbeskidzie nie walczy o awans do eklapy. Po drugie penga przyda się każdemu. I nikt nie pisze, że klub sprzedał mecz, lecz mogliby to być niektórzy zawodnicy. Obczaj że wygraliśmy z czerwoną kartką i rzutem karnym jako zespół z solą tabeli. Czy uważasz, że my mamy jakość żeby wygrać z zespołem ze środka tabeli jednego mniej? Dziwota, że przegrywamy w takim wypadku z zespołami z dołu tabeli, a z liderem robimy 6 pkt. Przemyśl sobie niektóre sprawy.

 4. 24.04.22 19:58 rmz

  Brawo. Zaczynacie kumać o co tu chodzi.

 5. 24.04.22 19:22 rmz

  Owsian, musisz być zadowolony. Jednego statyste mniej xD

 6. 24.04.22 18:54 rmz

  Ta relacja to jakiś żart. Czy osoba relacjonująca jest w ogóle ogląda ten mecz? Niestety nie mogę oglądać meczu, a chciałbym się dowiedzieć co się dzieje na boisku, a z tej relacji nic nie wynika. To że jest 0-0 widzę na flashscore.

 7. 23.04.22 19:38 rmz

  Puszcza wygrała, 6 pkt straty czyli druga liga. Nie łudźmy się, że wygrają trzy czy cztery mecze. Kontrakt się kończy za dwa miechy i papa Olsztyn, dzięki za kasę i tyle mnie to było.

 8. 21.04.22 10:26 rmz

  @Bart Twoich wpisów nie da się czytać. Zero dbałości o styl i nawet jeśli to co piszesz ma sens to po prostu nie da się tego normalnie przeczytać! Co do meczu to już napisałem, ale szybko usunięto komentarz. Moim zdaniem chłopcy chcieli przegrać.

 9. 04.04.22 12:13 rmz

  W PJS zajmujemy przedostatnie miejsce. Nie wiem czy jest szansa na jakiekolwiek pieniądze z tego. Póki co Bąkowski zrobił nam jako jedyny 1350 pkt i więcej jak wiadomo nie zrobi. Punkty dorzuci Toporkiewicz i Tobiasz, bo grają regularnie, Kisiel być może, Szabaciuk i Wójcik są blisko punktowania, ale muszą dołożyć minut, by mogli się liczyć. Zresztą to samo odnośnie Szabaciuka. Szramka oraz Mysiorki mogliby być klasyfikowani i dorzucić punktów, ale wątpie że to się stanie. Widmo spadku coraz większe, więc przydały by się pieniądze z PJS, nawet w okrojonej kwocie.

rmz

Zarejestrowany: 24.03.15 09:53

Ocena komentarzy użytkownika

4   14   22.22%