tedefon 1982 - komentarze (3 w ostatnich trzech miesiącach)
21.06.26 19:10 tedefon 1982
Męczarnia przez cały mecz. Nie stworzyli prawie żadnej sytuacji. Po sezonie w 3 lidze pewnie by i tak spadli.?
18.06.26 10:52 tedefon 1982
Ciężko będzie ale wiara jest. Nie liczy się styl jak . Tylko wygrana. Powodzenia
13.06.26 20:10 tedefon 1982
I rewanż w Grajewie będzie. ? Rozumiem.
tedefon 1982
Zarejestrowany: 05.11.16 21:20
Ocena komentarzy użytkownika
21.06.26 19:10 tedefon 1982
Męczarnia przez cały mecz. Nie stworzyli prawie żadnej sytuacji. Po sezonie w 3 lidze pewnie by i tak spadli.?
18.06.26 10:52 tedefon 1982
Ciężko będzie ale wiara jest. Nie liczy się styl jak . Tylko wygrana. Powodzenia
13.06.26 20:10 tedefon 1982
I rewanż w Grajewie będzie. ? Rozumiem.