tedefon 1982 - komentarze (3 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 21.06.26 19:10 tedefon 1982

    Męczarnia przez cały mecz. Nie stworzyli prawie żadnej sytuacji. Po sezonie w 3 lidze pewnie by i tak spadli.?

  2. 18.06.26 10:52 tedefon 1982

    Ciężko będzie ale wiara jest. Nie liczy się styl jak . Tylko wygrana. Powodzenia

  3. 13.06.26 20:10 tedefon 1982

    I rewanż w Grajewie będzie. ? Rozumiem.

tedefon 1982

Zarejestrowany: 05.11.16 21:20

Ocena komentarzy użytkownika

137   342   28.6%