marduck - komentarze (37 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. wczoraj, 16:44 marduck

  W normalnym klubie trener rezerw już jesienią by stracił posadę, ale w naszym klubie memie prezes będzie trzymał swojego kolegę. Ręka rękę myje, dajemy sobie zarobić.

 2. 17.04.21 22:15 marduck

  Stomil Olsztyn to mem, duet amatora z Suwałk i kudłatego z Klewek sprawił że memowo zaczeliśmy ogarniać PL, ale to dopiero Grzegorz "nicwpiłcenieugrałem" Lech wprowadził nas na wyższy poziom. Pierwszą ligę ratuje nam Leszczyński, chłopak który nie był pewniakiem w 3 lidze, ale my po pozbyciu się 1go Kudrjavcevsa zamiast postawić na 2go bramkarza Skibę, stawiamy na ... no właśnie kogo? Pierwsza ligę ratuje nam Mysiorski, który błagał o przyjście do IV ligi (rezerw Stomilu), bo w Cracovii w rezerwach 3ligowych nie miał szans, ba nawet nie łapał się w CLJ, ale nagle wychodzi w "11". Natomiast 1 ligi nie ratują nam zawodnicy ściągani przez Lecha zimą Dajnowski, Jońca, Szabaciuk. Widzicie w tym sens? Ja w tym widzę kolejnego maluczkiego, który omamił Brańskiego "właściwą" wizją, a tak na prawdę widzę układ menadżerski. Jesienią jeszcze liczyliśmy na to, że może zawalczymy z każdym, ale już teraz zastanawiamy się tylko jak duży wpierdol dostaniemy. Dopóki nie zrozumiemy, że człowiek bez ambicji do osiągania sukcesów, sięgania poza strefę komfortu, nie może zarządzać klubem 1ligowym, dopóty będziemy coraz bardziej urządzać się w czarnej dziurze. Zupełnie nieświadomie (tak sądzę) pomagają w tym dziennikarze tego portalu, gdzieś tam wbili sobie w mózgi, że legenda na boisku poradzi sobie z zarządzaniem klubem. Otóż nie, Wam nikt nie zaproponował objęcia stanowiska prezesa, a prawdopodobnie macie większe kompetencje, niż gość którego jedynym doświadczeniem zawodowym jest bieganie za piłką w krótkich spodenkach. Liczę w końcu na objawienie u Brańskiego i Żukowskiego, albo będzie normalnie, albo patola sprowadzi nas na dno.

 3. 09.04.21 13:00 marduck

  @Mackib po tym jak z klubu odeszło trio z Legii, to chyba tylko Zejer nam się ostał, ale raczej nie jest przewidziany do składu.

 4. 08.04.21 16:02 marduck

  Akurat teraz skład ustala Lech po zaciągnięciu opinii u Bucholca. Doszły mnie słuchy że niestety Klepa tylko firmuje to swoją osobą, bo po prostu był w klubie do wzięcia.

 5. 06.04.21 16:31 marduck

  Klepie życzę utrzymania w 1 lidze. Ale niech ktoś mi racjonalnie wytłumaczy zwalnianie sztabu na raty ... tydzień w plecy

 6. 03.04.21 22:17 marduck

  A propos dobrej atmosfery to napiszę jedno. Kilka dni temu ktoś zwolnił Szwedę, nie wiem prezesik czy prokurent, jednak to był człowiek Majewskiego, bo II trenera dobiera sobie trener. To zapytam jaką pozycję w szatni ma trener, skoro zwierzchnicy nie liczą się z jego zdaniem? Tak to zostawię, bo co więcej pisać ...

 7. 03.04.21 21:01 marduck

  Do pełni blamażu brakuje mi tylko wypowiedzi pierwszego propagandzisty "Psy szczekają karawana jedzie dalej", bo tak myślą o nas w tym klubie

 8. 03.04.21 17:34 marduck

  Kolejne nietrafione decyzje Brańskiego sprowadzają ten klub na dno. Zaczęło się od pożegnania Radkiewicza, potem karuzela z Jurgą, Lembowiczem, Kowalewskim, Czereszewskim, Majewskim i truskawka na torcie Lech. Tak na prawdę patrząc dzisiaj na pion sportowo-organizacyjny to jakiś dramat, Lechowi się wydaje że nadaje się na prezesa, i że potrafi ogarnąć organizacyjnie 1 ligę, od jesieni było wiadomo że konkurenci się wzmacniają, a u nas gość szukał wzmocnień w 4 ligach i swym okiem pseudofachowca dobierał piłkarzy do I drużyny. Zmiany trenera nie będzie , bo jak już pisałem jakiś czas temu Lech uwielbia pseudo klepanie na stojaka, zresztą pokazuje to już od dawna bo przecież trener rezerw Głowacki, który w wywiadach deklaruje że rezerwy grają jak "jedynka" za spadek do okręgówki już w połowie sezonu chyba dostał premie xddd. Najbardziej mój uśmiech wzbudzają Wasze propozycje żeby jeszcze do trenerki dołączyć kolejnego kolege Bucholca, ot taki kolesiowski układ, miękkie lądowanie dla ludzi którzy za wiele w piłce nie osiągnęli, ale omamili Was hasłami o stomilowskim charakterze, a którzy gdy nie było kasy pierwsi stali w kolejce do protestu, pierwsi odwiedzali urzędy, pierwsi którzy jak mieli oferty do uciekali stąd, a teraz piersi do koryta bo kasa jest i im nie dzieje się krzywda. Grabarze. Tyle w temacie.

 9. 31.03.21 13:25 marduck

  A Ś wejdę w polemikę, gdy napiszesz w czym się nadaje ...

 10. 31.03.21 08:46 marduck

  Na stronie RO to taki korporacyjny bełkot. Niby ile to spraw ma załatwiać w Wawie prezes, że nie może tyłka z Oln ruszyć? Chyba że chodzi o to, że właściciel stwierdził, że Lech się jednak nie nadaje, ale zwalniać kolejnego prezesa w 2 lata to byłaby kolejna marketingowa megawtopa, to dali prokurenta do zarządzania a GL będzie figurantem.

 11. 30.03.21 20:06 marduck

  W tym klubie już chyba nikt nad niczym nie panował, wzięli MŻ tylko co on z Wawy ogarnie?

 12. 29.03.21 09:02 marduck

  Wg mnie zmiana potrzebna jest na już, w obecnym układzie mam wrażenie że nie ma już chemii, rozłazi się wszystko, Majewski nie jest już w stanie nic wycisnąć z tego zespołu.

 13. 28.03.21 11:27 marduck

  @Waldi a niby poprzednicy nie działali w określonych realiach? Ten sam właściciel i te same warunki. Ty tak serio? Czyli Łuczak to fachowość, a Kuświk to wypadek? Serio jak długo będziecie głaskać?

 14. 27.03.21 20:57 marduck

  W naszych warunkach jedyna możliwa opcja to trener tymczasowy na dogranie rundy z ludzi zatrudnionych w klubie, czyli po taniości. Opcje są takie Szweda, Klepczarek, Głowacki, Zejer. Pewnie kogoś dałoby się wybrać. A do czerwca trzeba szukać następcy.

 15. 27.03.21 20:24 marduck

  Może niech kopacze napiją się po meczu w autokarze, przecież dla wielu z Was to normalna postawa po takim wysiłku (tak komentowaliście po tłumaczeniu artykułu z Holandii), jasne niech walą w kanał zamiast trenować

 16. 27.03.21 18:59 marduck

  Pisałem już dawno temu, że prezes Lech będzie grabarzem Stomilu. Dziecko we mgle, do tego jak mówi w wywiadach on tylko odpowiada za sprawy sportowe ... no to podpisał nam Kuświka, chyba żeby dorobił do emerytury, wziął chłopaków z regionu, ale na ławce jedynie "znajomy" Szabaciuk. Z całym szacunkiem dla redakcji, która po prostu pieje i chyli pokłony Lechowi, to chyba nie rozumiecie różnicy między piłkarzem a prezesem klubu piłkarskiego, i te teksty że błędy można popełniać, Jurge i amatora z Suwałk jebaliście z buta, a kolegi nie ruszacie. Wg statystyk drużyna Stomilu oddała 5 strzałów na bramkę rywala, TAK na palcach jednej ręki można pokazać, PIĘĆ przez 90 minut, do tego 2 rzuty rożne, też przez 90 minut. To jest kabaret prezesa niemającego pojęcia o zarządzaniu klubem, który stoi i przytakuje trenerowi który nie potrafi grać ofensywnie tylko dlatego, że system gry z potencjalnym miliardem podań mu się podoba - Barcelona i City są 2 na świecie, i budżet mają nieograniczony, a ten chce to robić w 1 lidze, gdzie ludzie kopią się po czole. Mamy karetę w sumie, właściciel nie ma pojęcia, prezes nie ma pojęcia, trener nie ma pojęcia i piłkarze to samo ... kasa im się tylko zgadza.

 17. 27.03.21 18:36 marduck

  @Paweł a o jakie konkretnie sytuacje w 1 połowie Ci chodzi, oprócz strzału Skrzypczaka?

 18. 27.03.21 18:27 marduck

  Wygląda na to, że stomilolsztyn.pl chce wesprzeć klub wyłączając komentarze pod tekstem głównym o spotkaniu :)

 19. 21.03.21 19:41 marduck

  Masz rację @THE CORE, oglądał od kilku tygodni tę padakę 1 drużyny i postanowił nie firmować tego cyrku swoją twarzą :P

 20. 21.03.21 17:20 marduck

  Właśnie oglądam te powtórki, Sierant mu ją wybił z rąk. Jprd kosmos

 21. 21.03.21 16:43 marduck

  Lech nie zwolni Majewskiego, bo jest jego fanem. Jest też fanem tego ustawienia z milionem graczy w środku, bez skrzydeł i ataku. Ch*j że nic z tego nie wychodzi. Jebaliśmy słusznie Kowalewskiego za zaciąg holenderski, to może czas zacząć rozliczać Lecha z jego transferów? Wy cały czas zaślepieni "legendą", a zaraz się okaże grabarzem ... przeciętny gracz i tyle, mieliśmy wielu o niebo lepszych. Zastanówcie się na spokojnie ile rozegraliśmy dobrych spotkań przez ostatnie pół roku, takich całych 90minut, a nie 20-30. Czy wg Was jest progres po zmianie prezesa? Miał czas na transfery, mógł coś zmienić, i nie podnoście argumentu budżetu, bo równie dobrze można obniżyć sobie pensję.

 22. 20.03.21 14:33 marduck

  Bogato w Stomilowe transmisje w tym tygodniu, wczoraj obejrzałem U17, dzisiaj rezerwy. Wczoraj młodzi chcieli, jasne juniorskie błędy, ale serce wielkie, dzisiaj miałem wrażenie że obejrzałem chłopaków dla których szczytem jest kontrakt w Stomilu i gra w rezerwach. Ani chęci, ani umiejętności, ani woli zwycięstwa. Panowie z brzuszkami z Jezioraka zabiegali 18-19 latków, hmm będzie z tej mąki chleb? Serio grała młodzież którą zakontraktowano do szerokiej kadry I zespołu?

 23. 27.02.21 22:13 marduck

  Mecz był przeciętny, bardzo. W odniesieniu do zapowiedzi przed rozpoczęciem rundy wygląda to tak: - chcemy zdobywać punkty (przynajmniej 20) dzisiaj się nie udało, - chcemy grać o PJS, punktują wypożyczeni Skrzypczak i Szczutowski x1 (śmiem twierdzić że gdyby nie kontuzja zamiast tego 2-go wyszedłby Kuświk), w końcówce wchodzi Szramka, chcemy stawiać na młodzych zdolnych z regionu, ten który jesienią wywalczył "11" wypadł z niej przez wypożyczenia, Mosak na ławce, Ogrodowski na ławce, Tecław na ławce, Jońca na ławce ... hmmm. Do tego podejrzewam (pewności nie mam) że wzrosła nam średnia wieku pierwszej 11 w porównaniu do jesieni

 24. 25.02.21 07:55 marduck

  Że niby zostajemy z trojką Skiba, Kanclerz, Troshupa? Z całym szacunkiem dla tego najmłodszego, ale te cuda które wyczyniał na IVligowych boiskach raczej go dyskwalifikują, przynajmniej na razie

 25. 23.02.21 18:37 marduck

  Brakuje mi w tym artykule wypowiedzi prezesa Stomil Olsztyn S.A., wszak drużyny młodzieżowe klubu tam grają, miała grać też drużyna w Lidze Centralnej. Za to nadto jest przygłupich pomysłów Miklasa, aparatczyk z przerośniętym ego i manią wielkości.

 26. 21.02.21 23:22 marduck

  Aru już kiedyś o tym pisałem, na sybiraków nie zbudowali pełnego wymiaru bo kasy by nie starczyło. Więc trzymaj się faktów a nie narzekasz tylko

 27. 21.02.21 20:15 marduck

  Tak się zastanawiam czy ten śnieg spadł wczoraj czy dzisiaj? Czy pracownicy klubu codziennie wchodząc i wychodząc z pracy nie widzieli jak wygląda boisko boczne? Ten apel to kpina, która potwierdza totalną niekompetencję i amatorszczyznę pracowników klubu ... wszystkich, od prezesa poczynając, po trenerów, piłkarzy i innych. Jakośtobędzizm w stomilowskim wydaniu. Samo się k&*wa nie zrobi, bierzecie za coś pensje, więc za łopaty i do roboty, nie potraficie przewidzieć takich prostych rzeczy wcześniej to odpracujecie swoją niekompetencję.

 28. 21.02.21 08:42 marduck

  Za tydzień faktycznie może być ciężko, widać że Derbin odrobił lekcje w Tychach. Z drugiej strony czekam na to spotkanie, zobaczymy jak Majewski przepracował z zespołem zimę, wzmocnień za bardzo nie ma, ale miał czas i pod tym kątem wytłumaczeń nie będzie.

 29. 20.02.21 23:44 marduck

  Tak się zastanawiam, cofamy z wypożyczenia Jońcę, ba, podpisujemy kontrakt (i to pewnie nie minimalny) z Dajnowskim i obaj grają w rezerwach, a we wczorajszym sparingu "1" nawet nie byli blisko ... czyżby niewłaściwa ocena potencjału przez prezesa, bo teraz to On, piłkarz bez sukcesów decyduje o tym komu da kase a komu nie da? Oczywiście lepiej że zagrali choć w rezerwach, niż w ogóle, tylko czy Stomil jest tak bogatym klubem żeby przepalać kasę w IV lidze? Tecława po kontuzji i odkurzonego Igly z szacunku nie oceniajmy. Czy może Główka to trenerem chciałby być, ale to nie te umiejętności?

 30. 14.02.21 12:28 marduck

  Od miesięcy wspominałem, że jeśli jakiś młody chłopak marzy o zrobieniu kariery piłkarskiej powinien ucieka jak najdalej od tego klubu, nawet jak najdalej od tego województwa

 31. 10.02.21 19:35 marduck

  @Paweł Wilicki, a to miasto oprócz bycia jedynym sponsorem klubu, udostępniania jedynej gruz areny ma jeszcze budować zaplecze treningowe???? Klubowi który rzekomo aspiruje do EX? Może w końcu ktoś w tym klubie zrobi coś od siebie, coś więcej niż tylko przyjmowanie pensji co miesiąc ... takie minimalistyczne podejście od dziesięcioleci - dajcie nam ... dramat

 32. 07.02.21 20:05 marduck

  O kuref. To to oznacza ta słynna olsztyńska szatnia? Bale w autokarze profesjonalnego klubu piłkarskiego? Może dlatego nie byli w stanie grać w Mławie bo w szatni spotkanie mieli?

 33. 07.02.21 08:25 marduck

  Panie Jerzy niech w takim razie odwołają treningi na tydzień, przy obecnej pogodzie lepiej nie będzie, i to niezależnie gdzie pojadą Olsztyn, Mława Ostróda czy Mrągowo. Chyba że według Pana na treningu pracuje się na 50% ,to nie mamy o czym dyskutować

 34. 06.02.21 20:28 marduck

  Delikatne te nasze gwiazdki ...

 35. 05.02.21 09:24 marduck

  Prawda jest taka, że nie dostał nigdy prawdziwej szansy. Jak pojawiał się na boisku nie odstawał, czy potrafi więcej, na treningu się o tym nie przekonamy.

 36. 03.02.21 08:58 marduck

  Bardzo sensowny ruch. Olsztyn to raczej cmentarz talentów, niż ich rozwój, prędzej czy później trzeba stąd uciekać. Może jakiś czas temu Wicia odbił się od Górnika, ale wtedy grał na innej pozycji. Środek obrony wymyślił mu Zając i chwała mu za to bo napędził Wiktora i jego rozwój.

 37. 29.01.21 21:45 marduck

  Jeśli ktoś uważa, że Irkowi brak czasu na radę nadzorczą jest w totalnym d38iL3m, jest kwas i to ostry.

marduck

marduck

Zarejestrowany: 29.09.18 19:42

Ocena komentarzy użytkownika

135   331   28.97%