Artykuł

Olsztyn - ratusz, 16 września 2012 r., godz. 9:30

10 milionów dla Stomilu od Libry Project

16.09.12 11:14   em   2  

W niedzielę w olsztyńskim ratuszu doszło do oficjalnego podpisania umowy sponsorskiej. Libra Project w ciągu pięciu lat przeleje na konto klubu 10 milionów złotych netto.

- Do zainwestowania w olsztyński sport namówił mnie prezydent Olsztyna - Piotr Grzymowicz. Taką mamy strategię, że inwestujemy w lokalną społeczność. Podobnie było w Lublinie i Kielcach. W Olsztynie będzie to jednak na największą skalę. Wczesną wiosną zaczynamy budowę Galerii Warmińskiej - mówił Dariusz Miłek, główny udziałowiec spółki, która wybuduje Galerię Warmińską.

- Przygotowujemy się do dużej inwestycji w Olsztynie. Mam nadzieję, że nasz sponsoring będzie tak samo ważny jak nasza inwestycja i wspólnie osiągniemy sukces - mówi Lech Chudy, prezes spółki Libra Project 2.

- Nie ukrywam wzruszenia dzisiaj. W Stomilu idzie nowa historia. Bez tego sponsora klub by nie mógł funkcjonować. Dzięki firmie Libra Project, wsparciu miasta oraz pozostałym sponsorom możemy iść do przodu - mówi Jacek Czałpiński, prezes Stomilu Olsztyn.

Libra Project 2 na konto klubowe w ciągu pięciu lat przeleje 10 milionów złotych netto. Po dwa miliony rocznie.

W przerwie meczu Stomilu Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz ma dojść także do podpisania listu intencyjnego z nowym sponsorem klubu. - Nie mogę jednak powiedzieć z jaką firmą. Prosili, że z oficjalnymi informacjami wstrzymać się do października - mówi Jacek Czałpiński, prezes Stomilu Olsztyn.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Libra Project, Galeria Warmińska, Olsztyn, ratusz, Jacek Czałpiński, Dariusz Miłek, Lech Chudy


Komentarze

  1. 16.09.12 18:54 czerkasow

    Allah akbar i do przodu :)

  2. 16.09.12 17:24 chodi

    Dziękujemy!!! oby teraz piłkarze pokazali się z jak najlepszej strony!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!