Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 29 września 2011 r., godz. 17:00

29 września walne w klubie

15.09.11 14:01   em   3  

29 września o godzinie 17:00 w siedzibie klubu odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu.

Program Walnego Zebrania:

1. Otwarcie Walnego Zebrania.
2. Wybór Prezydium.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany nazw drużyn biorących udział w rozgrywkach na "OKS Stomil Olsztyn" od rundy wiosennej 2012.
4. Zmiany w składzie Zarządu.
5. Wolne wnioski
6. Zamknięcie Walnego Zebrania.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, walne, zarząd, Olsztyn, siedziba klubu, stadion Stomilu


Komentarze

  1. 15.09.11 19:34 Prowokator

    miała byc podjęta uchwała w tym kierunku, która od ! stycznia sprawiała by że klub zmienia nazwe na OKS Stomil Olsztyn, czy zostanie ta uchwała powołana zobaczymy, myśle że dużo zalezy tu od miasta i tego jak ratusz bardzo chce by piłka w Olsztynie stała na wysokim poziomie. Czyli jeżeli miasto stanie sie udziałowcem klubu i będzie do budżetu Stomilu dokładało się w jakiś racjonalny sposób to powinno być wszystko ok. Pożyjemy zobaczymy...

  2. 15.09.11 19:27 NAGÓRKI

    Wiadomo coś o ustaleniach z wcześniejszego walnego co do zmiany nazwy od 1.01.2012 na Stomil?? ....

  3. 15.09.11 15:09 Prowokator

    Hah czyli po meczu z Widzewem, a miało być 12 września. Może zarząd chce pokazać nierobom z ratusza że w Olsztynie i w całym naszym regionie jest ogromny głód piłki na wysokim poziomie... obiektywnie patrząc to ten mecz może dużo zdziałać dobrego jeżeli Stomil ładnie zagra.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!