Olsztyn - Stadion Stomilu, 11 maja 2011 r., godz. 17:00

4:0 w derbach na Piłsudskiego!

11.05.11 19:41   zic   32

Rewelacyjne spotkanie zagrali dzisiaj piłkarze OKS 1945 Olsztyn i niesieni dopingiem olsztyńskich kibiców, bez respektu dla dotychczasowego lidera II ligi, rozgromili elbląską Olimpię 4:0 (3:0)!

Zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera Olsztynianie wybili gościom już w pierwszej połowie, po której prowadzili już 3:0: najpierw perfekcyjnie rzut wolny wykorzystał w 19. minucie Paweł Głowacki, w 30. min. strzałem z dystansu wynik poprawił Robert Tunkiewicz, a gola do szatni po zamieszaniu w polu karnym zdobył bezkonkurencyjny w tej rundzie Paweł Alancewicz.

Druga połowa mogła przynieść kolejne bramki, ale przyniosła tylko jedną - trzy minuty przed końcem wynik meczu ustalił Paweł Łukasik. W imieniu kibiców, którzy licznie przybyli w dzisiejsze środowe popołudnie dziękujemy naszym piłkarzom za walkę w dziejszym spotkaniu, bo - biorąc pod uwagę bezpośrednie mecze - w województwie najlepsi jesteśmy my!

1. 13.05.11 15:11 kilabez

BUAHAHAHAHAHAAA!!!!!!!!

2. 13.05.11 15:10 kilabez

paraolimppiada sięga dna!! :) W ostatnim czasie poziom komentarzy sięgnął dna, dlatego postanowiliśmy wprowadzić zmiany na stronie. Przygotowujemy się do nowego systemu rejestracji na e-Olimpia.com, po czym komentarze zostaną przywrócone. Redakcja e-Olimpia.com

3. 12.05.11 20:40 Dawido

Też chciałbym zobaczyć kibicowskie foty :D Będą???

4. 12.05.11 19:57 Tajny

Będą normalne kibicowskie zdjęcia, czy zostało mi patrzeć na fotki kopaczy?

5. 12.05.11 19:02 wyrzykus

Sorry za obsuwę Panowie, zdjęcia już są :)

6. 12.05.11 15:39 StomilFanatic

Emilu, będą zdjęcia ?

7. 11.05.11 23:25 StomilFanatic

Przeglądając sobie komenatrze na różnych stronach, natknąłem się na takie wpisy osobnika o nicku lion77 ' hahaha :) i co napinacze z elblążka? po piźździe co? hahahaha. pierwszej ligi wam się zachciało? buahaha, koń by się uśmiał :) pierwsza liga we wsi? leczcie się na głowy pedały ' 'lion77 [2011-05-11, 22:58 | 088156032014.olsztyn.vectranet.pl ] fanatyk15 : ekstra, oks doeebał wieśniakom :) '. Jeżeli chłopcze to czytasz to apeluję ! Przejdź się do zakładu psychiatrycznego na Zatorzu bo przynosisz wstyd prawdziwym kibicom Stomilu !

8. 11.05.11 22:59 marco

bravo oks

9. 11.05.11 22:50 adam

Glapo, wbrew pozorom to ta ostatnia szóstka tak naprawdę o coś gra. Konkretnie gra o utrzymanie, więc będą gryźć trawę, zwlaszcza u siebie...

10. 11.05.11 22:43 Bocian85

Jak kilku z nich wcześniej dostało w łeb na mieście w ćwelblągu że źle grają to się nie dziwie że was przepraszali matoły jebane!!!

11. 11.05.11 22:39 kilabez

gniado [2011-05-11, 20:54 | 89-78-81-76.dynamic.chello.pl ] "0-4 w plecy, ale przynajmniej piłkarze Olimpii bez wahania przeskoczyli jeden, potem drugi płot, żeby dostać się do kibiców i ich przeprosić. Rozmowa z zawodnikami trwała z 15 minut a ci obiecali, że dadzą z siebie wszystko do końca sezonu i awansują do 1 ligi." macie jakieś pytania, baranie łby?

12. 11.05.11 22:20 Glapo de Warm

Petra gra z ostatnimi 6 ekipami w lidze, wiec to oni nie powinni miec problemu z awansem.

13. 11.05.11 22:14 arek0311

Na mój gust to Olimpia już z nikim nie wygra jeszcze jest szansa!!! OKS rulezzz!!!

14. 11.05.11 22:09 kubik

Dziekuje Panowie !!!! TYLKO STOMIL OKS

15. 11.05.11 21:35 arek0311

Zgadza się dużo zdrowia zostawili! Atmosfera super:) Że o wyniku nie wspomnę:) A elbląg to wiocha wszyscy o tym wiedzieliśmy!

16. 11.05.11 21:25 Spokojny_

Szacunek dla piłkarzy, dla każdego a zwłaszcza dla tych co grali

17. 11.05.11 21:02 mrowa221

Nic dodać nic ująć mecz marzenie , dobry doping oby tak we wszystkich meczach a nie tylko derbowych !

18. 11.05.11 20:52 lukie

ten gościu z siekierą to kibic stomilu?

19. 11.05.11 20:52 Ko(S)tek

omg ...mecz marzeń :) za kilkanascie lat będą chodzić o tym legendy , olimpia mistrzowie napinki!!

20. 11.05.11 20:47 kilabez

i nikt nie wejdzie za darmo na wigry... oby wiecej takich akcji :)

21. 11.05.11 20:45 kilabez

POZDRO!! dla każdego co wytypował prawidłowy wynik!! Co....? nie ma nikogo?? HEHEHEHEHE jedno słowo! POGROM!!!!!!!!!!!!

22. 11.05.11 20:42 arek0311

Brawo chłopaki! No po prostu super a pierwsza połowa nie zapomniana:))))) Szkoda że nie było piątki:) Ale lider śmieszny ja pie...

23. 11.05.11 20:03 Detox

takiego meczu już dawno nie było ! BRAWO PANOWIE ! SPW !

24. 11.05.11 19:31 KtosKcies

4:0... bardzo ładny mecz... i kibiców co niemiara! :-)

30. 11.05.11 15:51 cezaryz

trzymam bardzo mocno kciuki za OKS i pozdrawiam z Bałkanów :)

31. 11.05.11 15:28 Drinks

mecz derbowy i zapewne bedzie sie działo.Bedą 2 czerwone kartki z 6-7 zółtych i trzy bramki 2:1 dla Stomilu :)

32. 11.05.11 15:18 mes

Wygramy, wygramy wygramy! K**wy pokonamy!!!