Artykuł

Andrzej Biedrzycki - dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Andrzej Biedrzycki - dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

A. Biedrzycki: Z Bałtykiem nie zagramy w Ostródzie

01.03.12 14:15   em   3  

Stomil z Bałtykiem Gdynia miał zagrać na stadionie w Ostródzie. - Ten mecz chcemy zagrać na naturalnej nawierzchni. Na głównym boisku w Ostródzie nie ma na to szans - mówi Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn.

W sobotę Stomil Olsztyn gra sparing z Chojniczanką Chojnice. Zagracie na naturalnej nawierzchni?
- Takie mamy zapewnienia od zespołu Chojniczanki. Jeżeli nie nastąpi jakieś gwałtowne załamanie pogody to zagramy na boisku z nawierzchnią naturalną.

Gdzie odbędzie się sparing z Bałtykiem Gdynia?
- Ten mecz także chcemy zagrać na naturalnej nawierzchni. Na głównym boisku w Ostródzie nie ma na to szans. Szukamy cały czas boiska. W naszym regionie o takie ciężko.

Jak wygląda komunikacja z Hiszpanem Ángelem Segarrą?
- Jest wszystko w porządku. Piłkarz dobrze mówi po angielsku. Zarówno trener jak i koledzy z drużyny nie mają kłopotu z komunikacją z hiszpańskim zawodnikiem Stomilu Olsztyn.

Młodzi zawodnicy pozyskani w rundzie z Vęgorii Węgorzewo mają szansę na debiut w II lidze?
- Gdzie będą grali? To wszystko będzie zależało od potrzeb zespołu. Patryk Kun, Arkadiusz Mroczkowski czy Krystian Burzyński mogą grać w juniorach i juniorach młodszych. Na pewno będą nabierać doświadczenia w drużynie rezerw. Czy zagrają w II lidze? Wszystko zależy od ich samych. Od tego w jakiej będą formie.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, Bałtyk Gdynia, Andrzej Biedrzycki, Ángel Segarra, Patryk Kun, Arkadiusz Mroczkowski, Krystian Burzyński, sparing, rozmowa, wywiad


Komentarze

  1. 02.03.12 14:21 Volcan

    jestem ciekawy czy na sparingu beda kibice Baltyku.

  2. 01.03.12 15:11 Jalok

    szkoda, że nie zagrają w Ostródzie........

  3. 01.03.12 14:26 V.N.A

    W Olsztynku jest dobra nawierzchnia, może tam sparing z Bałtykiem ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!