Artykuł

Prezes Łukasz Puciłowski i trener Adam Zejer. Fot. Paweł Piekutowski

Prezes Łukasz Puciłowski i trener Adam Zejer. Fot. Paweł Piekutowski

Adam Zejer trenerem koordynatorem i trenerem juniorów

23.07.21 17:03   kot   7  

Dotychczasowy trener juniorów młodszych Adam Zejer został nowym członkiem sztabu szkoleniowego Stomilu. Będzie odpowiadał za wprowadzanie młodych zawodników do kadry pierwszego zespołu. Poprowadzi także zespół juniorów.

57-letni Adam Zejer jest wychowankiem Stomilu, dla którego grał w III lidze (później także w ekstraklasie i w II) i z którego przeniósł się do Lubina. Z Zagłębiem został mistrzem Polski. Na swoim koncie ma także mistrzostwo Turcji z Beşiktaşem Stambuł. W kadrze narodowej rozegrał 5 meczów.

Tagi: Stomil Olsztyn, Adam Zejer


Komentarze

 1. 24.07.21 18:10 SanDiego

  Entuzjazm z twarzy nie bije u trenera :)

 2. 23.07.21 22:19 tomaso

  Ale to chyba nie Akademia?

 3. 23.07.21 22:00 A Ś

  Brać się za tą akademie zbędny balast wyrzucić prywatne pognac i ściągnąć ludzi pokroju łopatki bo to chyba jedyny gość który ma rozeznanie w terenie i mógłby to poskladac wzorować się na Wiśle Płock i zlekwidowac stanowisko prezesa bo jest niepotrzebny! STOMIL I AKADEMIA powinny być jednym organizmem a nie jak dotej pory oddzielnym

 4. 23.07.21 20:40 zjs

  Gratulacje panie Adamie, nareszcie funkcja godna pańskich umiejętności. Tak na koniec żartobliwie, poprawił pan w końcu operowanie piłką lewą nogą?

 5. 23.07.21 19:37 czeliniak

  Grałem wiele razy z Adamem w zeszłym roku na orliku i powiem wam, że on ciągle to ma - technika, kiwka, ostatnie podanie, po prostu albo się to ma, albo nie, Adam to jest Pan Piłkarz, gratulacje Adamie, choć przez nowe obowiązki nie raczysz nas już swoją osobą i grą.

 6. 23.07.21 19:35 czerkasow

  Tylko żeby znowu coś nie poszło nie tak.

 7. 23.07.21 17:42 SzEFoo

  Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Techniki od niego mogą się uczyć małolaci większości klubów w Polsce.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.