czeliniak - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 24.03.20 21:56 czeliniak

  Ktoś kto to wymyślił, chyba mało zna się na piłce w aspekcie dobrych relacji z kibicami, bo niby czemu ma taka akcja sluzyc, jak nie pogorszenie relacji z nami, strzał w kolano jak nic, gdyby były mecze to szybko zrozumieliby swój błąd, oby glosowanie unieważnili.

 2. 10.03.20 12:34 czeliniak

  "Stosując się do zaleceń władz państwowych informuje, że rozgrywki Totolotek Pucharu Polski, pierwszej i drugiej ligi oraz niższych klas rozgrywkowych nie mogą mieć charakteru imprez masowych aż do odwołania" - wobec tego tylko od klubu będzie zależało, czy te 999 kibiców przede wszystkim z KARNETAMI będzie mogło wejść na mecz oczywiście na własną odpowiedzialność. Jak nie, to powinna być transmisja np na youtubie z jednej kamery i polsat swoje prawa do I ligi powinien sobie wsadzić w ..... SPW

 3. 06.03.20 23:17 czeliniak

  W ostatniej kolejce inne mecze ułożyły się na naszą korzyść, jutro wygrywamy i witamy w czołówce Tabeli. SPW

 4. 01.03.20 23:10 czeliniak

  Bracia Gancarczykowie swój poziom wyszkolenia technicznego pokazali w pucharowym meczu w Legnicy, nie powinno ich być już w Stomilu, same wybieganie to za mało na I ligę.

 5. 29.02.20 00:42 czeliniak

  Nareszcie!!! Dla każdego prawdziwego stomilowca wiosna zaczyna się jutro. SPW

 6. 25.02.20 17:29 czeliniak

  Co do karnetów, panowie o jakich 2 tys. mowa, trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że w Olsztynie jest kilkaset, może tysiąc stałych kibiców, fanatyków, którzy na Stomil chodzili i będą chodzić nieważne w której lidze, jaką będzie pogoda, lub jaki będzie przeciwnik, reszta to kibice, których pojawienie się na meczu uzależnione jest od wielu innych czynników, tacy karnetu nie kupią, bo na tym "staca kasę" i wola kupować na bieżąco. Bawią mnie te kolejki pod kasami, gdzie bilet można sobie kupić przez internet w domu, ok są starsi kibice, wiadomo, ale ilu w tych kolejkach jest młodych osób, 21 wiek, a ci stoją jak stało się 30lat temu. Zmierzam do tego, że wystarczy spojrzeć na młyn, z roku na rok frekwencja coraz mniejszą, na wyjazdach te same poczciwe mordy, które jeżdżą od lat, kibiców w Olsztynie mamy mało i nie obchodzi mnie, że będzie ich więcej, jak będzie choćby nowy stadion, bo co są warci tacy kibice, a tych najwierniejszych nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie, by kupili 2tys karnetów i nie chodzili w poczuciu straty kasy, bo nie mogli przyjść na jeden czy drugi mecz, takie jest moje zdanie.

 7. 15.02.20 13:07 czeliniak

  Myśleć o Odrze? Strach myśleć o Odrze, jak słabo wyglądamy na tle trzecioligowego klubu, ja wiem, że będą mówić o ciężkim zgrupowaniu, o zmęczeniu i że forma ma przyjść na ligę, ale proszę was, same sparingi z trzecioligowcami i gramy jak równy z równym, zawsze tracimy bramki, ciężko o optymizm przed ligą. SPW

czeliniak

Zarejestrowany: 11.09.06 15:08

Ocena komentarzy użytkownika

51   68   42.86%