czeliniak - komentarze (17 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 17.10.20 16:06 czeliniak

  Podobnie jak w meczu z Resovią wycisnęliśmy w tym meczu maxa i w zaistniałej sytuacji trzeba się cieszyć z 1 punktu, ale czy cieszyć się z 3 w 3 meczach na własnym boisku, wątpię. Arka mimo gry w przewadze nic ciekawego nie pokazała, nie taki "murowany kandydat do awansu" straszny, miała parę strzałów, ale bez konkretów, a nasza gra w 10 wcale nie wyglądała gorzej niż w 11 co znaczy, że bronimy cała drużyna, a z przodu dramat. Dobrze, że w lidze są drużyny ktore mają 0 lub 1 punkt, nasze 10 pozwala spokojnie patrzeć w przyszłość, ciekawe ile czasu trenerowi potrzeba by drużyna zaczęła w końcu grać na miarę naszych i swoich oczekiwań, do końca rundy się wyrobią? Brawo Wiktor, naprawdę dobrze się prezentujesz na tle kolegów z drużyny, kolejna główka, kolejna bramka, gratulacje i oby tak dalej, za to nasz bramkarz ma lepsze wykopu z ziemi niż jego poprzednik, którego nie ma już w klubie. SPW.

 2. 17.10.20 15:05 czeliniak

  Emilozo idealnie trafiłeś z tytułem tej notki i to jeszcze przed meczem😉 Śmiało tytuł po spotkaniu możesz zostawić taki sam. Dramat panowie, trener ewidentnie do zmiany, nic tu dobrego już nie zrobi.

 3. 02.10.20 12:02 czeliniak

  Dokładnie nie chodzi o te 10zł, tylko o zasady, których nie zmienia się podczas trwania gry. Zrozumiałbym, gdyby w pucharze przyjechała jakaś drużyna z ekstraklasy, ale Widzew, Arka czy Łks grają na tym samym poziomie rozgrywkowym co my, dwa kluby spadły z ekstraklasy co mecz dostając sromotne baty, więc za co mamy płacić więcej?! Podnieście poziom sportowy drużyny, zatrudnijcie porządnych grajków, żeby człowiek wychodził ze stadionu zadowolony, pełen emocji, pozytywnej energii, zdartym głosem i ceny można podwyższać, a tak to odbije się w klubie czkawką, jak zamiast pełnych trybun, zapełnią się one w połowie w imię zasad....

 4. 23.09.20 06:37 czeliniak

  Grzegorz spokojnie w meczu z Zagłębiem mógłbyś wejść na ostatnie 10-15min i pożegnać się z kibicami, zasłużyłeś na to! Powodzenia, jesteśmy z Tobą.

 5. 20.09.20 14:25 czeliniak

  Są dwie opcje na piątkowy mecz: łagodna i ostrzejsza, bardziej sugestywna. Łagodna to pomachanie Panu bramkarzowi i napastnikowi bialymi chusteczkami, lub preferowane przeze mnie głośne stadionowe WYPIERDALAĆ Z KLUBU NIEUDACZNIKI. To nie wina piłkarzy, że są za słabi na I ligowy poziom, czy wina trenera ze gramy jak gramy na pewno, ale czy nowy będzie w stanie poukładać te same słabe klocki w coś dobrego? Kowalewski pisał wyraźnie, że transfer Łotysza bierze na siebie, więc czekamy na męska decyzję.

 6. 19.09.20 13:34 czeliniak

  Ale dramat, kurwa dramat. Dwaj Łotysze dramat, bramkarz ręcznik jak nic, przekładać mecze z jego powodu? Napastnik? Nie zasługuje by go tak nazwać, chłopak powinien grać na orlikach, a nie zawodowo. Van Hufel w każdym meczu ma setkę i nie potrafi w bramkę trafić, profesjonalny piłkarz ma problem z trafieniem w bramkę, litości.

 7. 19.09.20 13:34 czeliniak

  Ale dramat, kurwa dramat. Dwaj Łotysze dramat, bramkarz ręcznik jak nic, przekładać mecze z jego powodu? Napastnik? Nie zasługuje by go tak nazwać, chłopak powinien grać na orlikach, a nie zawodowo. Van Hufel w każdym meczu ma setkę i nie potrafi w bramkę trafić, profesjonalny piłkarz ma problem z trafieniem w bramkę, litości.

 8. 18.09.20 19:00 czeliniak

  Pewna jedynka u buka, jak jeszcze podkręci się brakiem strzelonej bramki przez orły Majewskiego, to można dobrze zarobić. I żeby była jasność ja nie gram, nie mógłbym obstawić przegranej Stomilu i jeszcze się z tego cieszyć. SPW

 9. 17.09.20 21:49 czeliniak

  Z tego co ktoś pisał, na naszym gruzowisku widziany był Leśnodorski, więc przynajmniej jednego doradcę Brańskiego mamy pewnego, to pewnie Leśnodorski polecił Kowalewskiego i wszystko zostało w legijnej familii. Wiadomym jest z wywiadów, że Bra;ski na futbu czy też prowadzeniu klubu się nie zna, więc ma podpowiadaczy, którzy mu pomagają, pewnie Jurga był z jego nadania, ale Kowalewski już nie, tak uważam. Kiedy otworzy oczy i wypierd.. prezesa nieudacznika jak na codzień nie ma go w klubie, a informacje czerpie od samego zainteresowanego? Ile meczow Stomil musi przegrać? Czy przypadkiem nie zwolni trenera, a nie prezesa? Jakby chciał zwolnić bramkarza to zrobiłby to ostatnio, może mieć złych doradców, którzy słodko pierdzą mu do uszka.

 10. 16.09.20 22:41 czeliniak

  Podaję zapis konferencji: Majewski - cóż mogę powiedzieć po takim meczu, chce podziękować chłopakom za zaangażowanie, prowadziliśmy ten mecz, posiadaliśmy znaczna przewagę w posiadaniu piłki, jednak brakowało ostatniego podania otwierającego drogę do bramki, choć parę sytuacji do strzelenia gola sobie stworzylismy, raziła skuteczność, drużyna gości po zdobyciu bramki umiejętnie się bronila cała druzyna, mój zespół nie potrafił sforsować tak zmasowanej obrony, przegrywamy mecz, wiemy co zrobiliśmy źle, musimy dalej pracować z pokorą, wyniki przyjdą, ale ta drużyna musi mieć czas by się zgrać i grać to czego od niej oczekuje. Gratuluję drużynie gości, to naprawdę poukładana drużyna, widać dobra pracę trenera, dziękuję bardzo.

 11. 12.09.20 15:17 czeliniak

  Trudno mieć pretensje do piłkarzy, że są słabi. Pretensje trzeba mieć do naszych dwóch dowodzących tym okrętem, biorac słabych piłkarzy do I ligowego zespołu sami zrobili im krzywdę. Wiadomo z czasem, paru chłopaków zaskoczy i pójdzie dalej, paru da sobie spokój z graniem, ale my tego czasu nie mamy, liczy się tu i teraz, a nie za rok czy dwa, bo za rok będą derby z szuwarami. Panowie Kowalewski i Czereszewski nie pierdolnie głupot, że budżet mały to i zawodnicy słabi, są kluby z mniejszym budżetem, a z lepszymi zawodnikami, bo można pozyskać dobrych i tanich zawodników, ale trzeba się kurwa znać na swojej robocie, wy się nie znacie i dlatego powinniscie odejść. Jak dodamy do tego wtopy Kowalewskiego o których wiedzą w całym kraju to tu nie przyjdą piłkarze którzy "mają wybór", a tylko ci co tego wyboru nie mają, czyli słabi co najwyzeszj przeciętni zawodnicy. Rozjebali nam drużynę, morale, charakter drużyny, zostawia po sobie tylko spalona ziemię. Panie Brański widziałeś mecz, przeczytaj sobie ostatni wywiad dla tej strony i skończ pierd... ć tylko weź i rozwiąż ta sakiewke z pieniędzmi i zacznij działać póki nie jest za późno. SPW. Kowalewski i Czereszewski dwaj najwięksi nieudacznicy naszego klubu.

 12. 31.08.20 16:05 czeliniak

  Kurestwo ze strony prezesa level master. Sam sobie stawia poprzeczkę tak wysoko, że ciężko będzie się pobić, ale pożyjemy, zobaczymy, pewnie nie powiedział ostatniego słowa, a Widzewowi dobrze zrobił Radomiak, gwałt już w pierwszej kolejce, bramkarz pokazał kunszt, może takie było zamierzenie prezesa, nie wzmacniać wroga? Szkoda leszcza, po tylu latach spędzonych w Stomilu nie zasłużył na takie pożegnanie.

 13. 25.08.20 16:29 czeliniak

  Wyraźnie napisane jest na co zostaną przeznaczone środki ze sprzedaży akcji Stomilu - na wzmocnienia pierwszej drużyny lepszymi zawodnikami, słowem chcecie kibice lepszych piłkarzy, to ich sobie kupcie, inaczej będą jacy będą i h.j wam do tego. Jakie to proste, żyjemy za pieniądze miasta i kibiców, sami nie pozyskujemy nowych sponsorów, a przedłużamy umowy sponsorskie z tymi którzy już byli na tonącym statku jak panów Brańskiego i Kowalewskiego nie było, Pan Kowalewski w swojej prezesurę sukcesów ma mało lub nic, za to wpadek wizerunkowych już dużo. Oddał się do dyspozycji zarządu, gdzie i kiedy pojawiła się informacja o decyzji zarządu?

 14. 05.08.20 16:43 czeliniak

  I to jest ta perełka, przysłowiową "truskawka" na torcie. U spadkowicza 0 meczów w I lidze, u nas ukryty diament wymagajacy oszlifowania. Żeby nie było życzę powodzenia i oby odpalił, ale dzięki takim "wzmocnieniom" włączamy się do walki o utrzymanie jeszcze przed startem ligi, a spada tylko jedna drużyna i żeby na koniec nie było, że będzie to Stomil. Brawo prezesie, brawo dyrektorze, jacy z was fachowcy takich piłkarzy kontraktujecie, poziom ten sam, bardzo niski. Panie Kowalewski wiadomo budżet mamy jaki mamy, podobno Warta miała porównywalny, gdzie jest teraz Warta, a gdzie my będziemy? Na pewno nie w ekstraklasie, a jak widać można, tylko trzeba dobierać odpowiednich piłkarzy, o czym z Sylwkiem nie macie najmniejszego pojęcia. SPW KOWALEWSKIOUT

 15. 05.08.20 12:50 czeliniak

  Patrzcie jaki asior :) przewińcie do 1:30 https://www.youtube.com/watch?v=fCqfGTiYvzc

 16. 04.08.20 16:26 czeliniak

  Panie Kowalewski jak to ktoś kiedyś śpiewał - " Szczesliwej drogi już czas" tak koncertowo spierd...ć to co się zastało po poprzedniku na tyłu płaszczyznach, to tylko Pan wie jak to zrobić, pakuj sie Pan i idź niszczyć klub gdzie indziej, z daleka od Stomilu amatorze. Za wysokie progi jak na Pana doświadczenie, może w Wigrach się uda. Mam tylko nadzieję, że Pan Brański zna tą drugą strone medalu, czyli jak wygląda prezesura w oczach kibicow/potencjalnych inwestorów, a nie słodkie pierdzenie prezesa. Od początku byłem za tym by dać szansę Panu Radkiewiczowi, ten przy Kowalewskim jest niczym Florentino Perez🙂 Dać szansę Radkiewiczowi, nie tak dawno z gówna bat ukręcił, na pewno gorszy nie będzie. SPW #KOWALEWSKIOUT

 17. 27.07.20 22:20 czeliniak

  Panowie Kowalewski i Czereszewski przewietrzyliscie szatnie, teraz czekamy na newsy o wzmocnieniach, a nie uzupełnieniach kadry, jeśli wzmocnień nie będzie, to następni w kolejce do opuszczenia klubu powinniscie być wy, zdać sprzęt i wypierd... Dzięki Lukas za wszystko, kibice pamiętają i nie zapomną, w przeciwieństwie do paru pazi w klubie. Jesteś Stomilowcem, powodzenia w dalszej karierze, SPW.

czeliniak

czeliniak

Zarejestrowany: 11.09.06 15:08

Ocena komentarzy użytkownika

70   116   37.63%