czeliniak - komentarze (19 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 17.04.21 16:58 czeliniak

  To jest kurwa dramat, zaorać i rozwiązać drużynę, nawet słaba Resovia dała sobie radę, wstyd mi za tych pseudo kopaczy, ktorzy hańbią nasz klub, dramatu ciąg dalszy, gra do przodu nie istnieje, a gra z tyłu jak zawsze, jakiś frędzel się znajdzie, któremu marzy się być piłkarzem, a powinien ewentualnie w domu w oczko grać, DRAMAT.

 2. 10.04.21 19:03 czeliniak

  Za zwycięstwo zawsze gratulacje, ale ogólnie słaby zespół pokonał słaby zespół i tyle. 90% naszych kopaczy na poziomie I ligi powinno co najwyżej piłki przy autach podawać piłkarzom na murawie, bez solidnych wzmocnień do nieopierzonej młodzieży jak się uda w tym roku utrzymać, to w przyszlym spadek, pewne info.

 3. 07.04.21 17:53 czeliniak

  SzEFoo a skąd masz info, że Klepa będzie grał innym systemem?

 4. 03.04.21 23:37 czeliniak

  Najlepsze jest to, że pół roku temu Sandecja byla na dnie, tam ludzie odpowiednio wprowadzili plan naprawczy, przede wszystkim ZWOLNILI TRENERA, pewnie dokonali REALNYCH WZMOCNIEŃ (nie wiem bo się nie interesuje) i dziś wrzucają nam piątkę. Co u nas zrobiono przez te pół roku? Dokładnie nic. Patrząc na nasze stopniowe osłabianie kadry zespolu dzisiaj jesteśmy jednymi z najsłabszych w tej lidze. Odpowiedzialny za to jest tylko i wyłącznie Michał Brański, który chciał być właścicielem klubu pilkarskiego za nieswoje pieniądze. Takiego mamy pecha, albo sobie zdał już sprawę, że nie tedy droga, albo klub stoczy się z tej ligi, a później na dno, bo raczej nikt go od niego nie odkupi.

 5. 03.04.21 17:00 czeliniak

  Myslalem, że lany to jest poniedziałek, a tu się okazało, że jednak sobota, ehh.

 6. 03.04.21 16:12 czeliniak

  Piłkarze mieli pokazać jaja, a pokazali jakimi są pizdeczkami, poziom I ligi przerasta każdego z małymi wyjątkami. Nie mamy piłkarzy na I ligę, nie mamy trenera na I ligę i nie mamy właściciela na I ligę. Majewski na konferencji przed meczem powiedział - "- Musimy to spotkanie wygrać - Nie ważne jak, ale wygrać. To nie będzie piękne spotkanie. To będzie mecz walki." Huja się to wszystko sprawdziło, taki z niego fachowiec, piękne spotkanie to było ale dla kibiców Sandecji, niech mi ktoś powie ile naliczył sytuacji bramkowych dla nas w tym meczu? Pewnie jeszcze liczycie co? Mi wyszło zero, ale pierwszych 9 minut nie oglądałem, tak jest praktycznie w każdym meczu, że z przodu nic nie gramy. Z tym skladem węgla i papy spadamy, jeśli nie w tym sezonie, to w następnym na pewno, taką nam Brański Borussię zbudował. Covid covidem, ale poważny biznesmen z Warszawy, milioner, współwłaściciel wp.pl, żeby nie potrafił pozyskać poważnych sponsorów i poważnych pieniędzy? Najlepiej żeby kibice sami swoje pieniądze wykładali na te pizdy. Wyć się chce z tej niemocy i pecha jaki całe życie ma nasz klub, zaorać w pizdu wszystko i trawę zostawić, przynajmniej człowiek nie będzie wkurwiony chodził w każdy weekend. Jesli nie ze swoimi dziećmi to chociaż z wnukami niech dane mi będzie oglądać silny, poukładany, stabilny i mocny Stomil na poziomie ekstraklasy, litości, tyle lat marazmu i beznadziejności, kiedy to się skończy? Chelsea też przyjęła u siebie piąteczkę, ale chociaż dwie strzelila😂 Wstyd kopacze won ze Stomilu piłkarscy analfabeci, na orliku co tydzień lepiej wyglądamy z ziomeczkami, a wy kurwa jakbyście w każdym meczu pierwszy raz że sobą grali. Majewski miej honor i sam zrezygnuj zanim cie wypierdolą, pokaż w końcu jaja, nie masz papierów na I ligę. Wesołych Świąt każdemu życzę, ale czy takie będą po takim gwałcie na Piłsudskiego 69a?

 7. 03.04.21 14:22 czeliniak

  Piłkarze Stomilu to pizdeczki do bicia dla każdego. Lechu jak teraz nie wyperdolisz Majewskiego to w sumie możesz też już odejść. Panie Michale, ale nam Pan zbudował Borussię, gratulacje.

 8. 02.04.21 15:31 czeliniak

  Od 11 spotkań Sandecja nie zaznala goryczy porażki, ale mocny na wiosnę Stomil na pewno przerwie te passę. Mhm...

 9. 26.03.21 16:24 czeliniak

  Na Stomilu wszyscy się przełamują i nie inaczej będzie teraz. Zagłębie - Stomil. 2:0

 10. 21.03.21 14:42 czeliniak

  Marazm, byle jakość, przeciętność, na Stomilu każda ekipa się przełamuje i tak samo zrobi Zagłębiem za tydzień, składnych akcji naliczyłem na palcach 1 ręki, czyli średnio raz na ponad 20min, faule w ataku przy stałych fragmentach gry to strzelanie sobie w stopę, kurwa jakie to było słabe wszystko, wstyd panowie kopacze, przedostatnie miejsce w tabeli meczów u siebie, gratulacje dla właściciela klubu za zaangażowanie w budowanie silnego Stomilu.

 11. 17.03.21 17:28 czeliniak

  Faulować zawodnika wychodzącego na pozycję sam na sam z bramkarzem by dostać ewidentną czerwona kartkę to można ale w zupełnie innej rzeczywistości np. finał Mistrzostw Europy, kilka, kilkanaście minut do końca spotkania 😉, ale nie w 24 minucie meczu, w którym nawet jak się bramkę straci, to jest jeszcze 66 minut by odwrócić losy spotkania i strzelić bramkę lub pięć. Dla mnie bezsensowne zachowanie Janka, ale wiadomo decyzja podjęta w ułamku sekundy, choć dla tak doświadczonego piłkarza to też nie jest wymówka, Janek osłabił dobrze wyglądający zespół i 0 punktów w meczu idzie na jego konto. Żeby chociaż wyciął gościa tak na kontuzje, a tak to dupa😉

 12. 12.03.21 20:47 czeliniak

  *niż cieszę się, że będzie dobrze.

 13. 12.03.21 20:45 czeliniak

  Dobra analiza Majewskiego, mówi jak to wygląda w Łksie, jak wygląda u nas, bez zbędnego pierdzenia - konkretnie. Przykre to, ale tak to u nas niestety wygląda, na razie i tak jest lepiej niż było, ale bardziej boję się, że będzie źle, niż, że będzie dobrze. SPW

 14. 05.03.21 15:59 czeliniak

  Skrzypczak teraz szybko do monopolowego po kratę browar na tył autkaru dla chłopaków i flaszkę dla gościa z Odry za czerwo, bez tego byłoby w plecy dziś. Brawo panowie, miła podróż powrotną do domu, znam ja osobiście, bo jeszcze w Opolu nie przegraliśmy, a kiedyś można było jeździć za swoją druzyną. SPW

 15. 05.03.21 14:51 czeliniak

  Jaką trzeba być amebą umysłową, żeby w 7 minut dostać 2 żółte kartki, młody, nieopierzony trampkarz, dzisiejsza porażka będzie tylko i wyłącznie twoją zasługą Skrzypczak.

 16. 19.02.21 17:00 czeliniak

  Otwierać stadiony. Mniejsze zagęszczenie niż na stokach i w kościołach.

 17. 19.02.21 16:58 czeliniak

  Niebieski do niebieskiego i uzbiera się złoty. Dziękujemy i witamy w Stomilu.

 18. 02.02.21 16:36 czeliniak

  Gratulacje Wiktor, dobry ruch, trzeba myśleć o swoim rozwoju i zarabianiu większej kasy, a nie żyć nadziejami, że Stomil będzie kiedyś walczył o coś więcej niż utrzymanie. Ponad 100 występów w Stomilu, dla mnie jesteś Stomilowcem, chłopakiem stąd i dla mnie zawsze masz tu drzwi szeroko otwarte. Teraz wywalczyć sobie miejsce w 1 składzie swoją solidna postawa, a po awansie na pewno dostaniesz szanse by się pokazać w ekstraklasie, powodzenia chłopaku!

 19. 02.02.21 16:36 czeliniak

  Gratulacje Wiktor, dobry ruch, trzeba myśleć o swoim rozwoju i zarabianiu większej kasy, a nie żyć nadziejami, że Stomil będzie kiedyś walczył o coś więcej niż utrzymanie. Ponad 100 występów w Stomilu, dla mnie jesteś Stomilowcem, chłopakiem stąd i dla mnie zawsze masz tu drzwi szeroko otwarte. Teraz wywalczyć sobie miejsce w 1 składzie swoją solidna postawa, a po awansie na pewno dostaniesz szanse by się pokazać w ekstraklasie, powodzenia chłopaku!

czeliniak

czeliniak

Zarejestrowany: 11.09.06 15:08

Ocena komentarzy użytkownika

85   155   35.42%