czeliniak - komentarze (16 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 09.10.21 12:08 czeliniak

  Kocie, dziwi Cię to? Mnie nie. Stomil ogląda garstka masochistów, którzy lubią jak im oczy krwawią. Kto widział kopaczy w meczu z gieksą ten na jego nieszczęście już tego nieodzobaczy i zostanie to już z nim na zawsze.

 2. 08.10.21 18:38 czeliniak

  Panowie, o czym wy tu piszecie, gdzie niebo, a gdzie ziemia, gdzie Stomil, gdzie Lechia. I co z tego, że zagrali rezerwami, po co pisać, że nasi nie mają ambicji itd. Panowie podstawowa i najważniejsza rzecz - my nie mamy jakości, my mamy przeciętność, żeby nie napisać brak odpowiednich umiejętności na I ligę, to o czym tu marzyć, jeśli chodzi o sparing z ekstraklasowym klubem, choćby grał rezerwami, to i tak biją nas na głowę, mierzmy siły na zamiary, czytaj II, a może III liga?

 3. 03.10.21 20:12 czeliniak

  Nigdy nie byłem i pewnie nie będę fanem Bąkowskiego, w większości swoich występów popełnia karygodne błędy, nie interesuje mnie, że jest młody i błędy się zdążają, przez niego straciliśmy już parę punktów.

 4. 03.10.21 20:00 czeliniak

  Ale pizdy, który to już raz tracimy punkty w ostatnich minutach. Mecz dramat w naszym wykonaniu, gieksa słaba w porównaniu do naszych ostatnich przeciwników, ale na pizdy starczyło.

 5. 16.09.21 22:37 czeliniak

  Brawo za punkt bo co gość miał główkę w 93 minucie, to tylko on wie, jak tego nie strzelił. Bąkowski obronił karnego i brawa dla niego, ale niestety według mnie 2 bramki są dzisiaj jego. Przy pierwszej wyszedł do dosrodkowania, ale w ostatniej chwili się zawahał i skończyło się stratą bramki, przy drugiej włączył mu się skoczek, załączyła się małpka i zamiast pięknej parady podał piłkę zawodnikowi gospodarzy. O ironio w powtórkach wyglądało to tak, jakby mógł obronić ten strzal twarzą, ale się uchylił, bo bal się, że będzie bolało. Reiman nie powinien bić stałych fragmentów, bo kurwa większość w tym spotkaniu grana była na pierwszego obrońcę lub za mocno, on nawet nie daje nam szansy byśmy coś strzelili, nic dziwnego, że z Arką karnego strzelił jak strzelił. Szkoda straconych 2 punktów, bo dzisiaj bramki strzeliliśmy sobie sami, działo się coś z przodu i to na pewno na plus, Górnik to słaba drużyna, gra na razie wszystko u siebie i będzie się bić z nami o utrzymanie, więc ten 1 punkt trzeba szanować. SPW

 6. 16.09.21 20:06 czeliniak

  Dobra mam, nie było tematu.

 7. 16.09.21 20:04 czeliniak

  Panowie czy Polsat transmituje dzisiejszy mecz? Kupiłem pakiet na miesiąc Polsat box, ale nie ma nic o dzisiejszym meczu, jest o następnym z Odrą.

 8. 28.08.21 00:05 czeliniak

  Piłkarskiej impotencji ciąg dalszy. MAMY KURWA DOŚĆ!

 9. 26.08.21 22:36 czeliniak

  Rafał, skoro uważasz, że gracie dobrą piłkę i że wasza gra nie idzie w parze z wynikami, to dla mnie nie ma problemu, zagrajcie hujowo, ale żeby wynik w końcu był. Jak widzę, że przegrywając, w doliczonym czasie gry jesteście przez jednego napastnika zmuszeni do grania przez bramkarza, to mnie przysłowiowy strzela. Większość posiadania przez was piłki, to granie obrońców między sobą i do bramkarza, granie na alibi bez jakiego kolwiek ryzyka i brania ciężaru gry na siebie. Wspominając grę choćby kapitana Janka Bucholca, jak zapierdzielał bocznym sektorem, napędzał akcje zespołu, brał ciężar gry na siebie, a Ty? Twoi koledzy? Gracie na alibi i tyle. Nie widzę walki, zapierdalania, przysłowiowej jazdy na dupach, biegacie jak te przysłowiowe, niektórzy z czystymi strojami po meczu schodzą do szatni. Można przegrywać, ale po walce, za walkę kibice nie gwiżdżą, nie narzekają, a teraz będziecie obsrani grać, bo ciśnienie na trybunach jest już duże i to wam na pewno nie pomoże. Umiejętności może zabraknąć, jak każdemu, ale ja chcę widzieć walkę i grę do przodu, bez której nie będzie bramek, sytuacji bramkowych, zaangażowanie i zostawione serce na boisku. SPW

 10. 24.08.21 16:40 czeliniak

  Pamiętam jak w wywiadzie mówił, że dojrzał, że się rozwinął. Boisko szybko Cię Karol zweryfikowało, może umiejętności na 2 ligę starczyło, na 1 wychodzi na to że jesteś za słaby, choć skoro grasz na nieswojej pozycji, to powinieneś dostać prawdziwą szansę i zagrać parę spotkań na swojej nominalnej pozycji. Gratulacje za czerwo, wykazałeś się niesamowitą inteligencją boiskową, zamiast stać pod sektorem kibiców i słuchać jak hanbicie nasz klub, wziąłeś szybki prysznic i do domu, ty spryciarzu.

 11. 22.08.21 16:02 czeliniak

  "mieliśmy swoje sytuacje" Trenerze kurwa litości, o jakich sytuacjach ty mówisz? Z którego meczu? Gracie taki piach, że oczy krwawią, wierz dalej w drużynę, ja już nie wierzę i to nie twoja wina, że masz miernoty do dyspozycji.

 12. 21.08.21 22:36 czeliniak

  ... Żeby w 5 meczu nie tyle co nie strzelić bramki, ale, żeby sobie nie stworzyć żadnej sytuacji? 😂 Idźcie już do domu i zakończcie kariery pajace.

 13. 19.08.21 20:03 czeliniak

  Z tymi strojami to jest dramat już od paru sezonów. Naprawdę nie mogę zrozumieć jak to jest możliwe, że nikt nie pyta kibiców o zdanie. Przecież kurwa dla nas są te koszulki, piłkarzom wszystko jedno w czym zagrają, ważne, żeby płacili, to my kibice je kupujemy, klub na sprzedanych koszulkach zarabia, więc powinni roboc takie jakie chcemy my. Kto kupi takie gówno? Strzelają sobie w stopę nawet w takich prostych tematach, herb zmieniają, szukają dziury w całym. W NASTĘPNYM SEZONIE TO JAK MAJA WYGLĄDAĆ KOSZULKI MUSI POZOSTAĆ WYBOREM KIBICÓW.

 14. 09.08.21 12:35 czeliniak

  Jeśli chodzi o strone www, to wszystko działa poprawnie, trzeba tylko iść w dół strony i pod karnetami można kupić bilety na Arkę. SPW

 15. 08.08.21 15:18 czeliniak

  12 minut grania, żadnej akcji ofensywnej, bronienie w swoim polu karnym, czyli czekanie na pierwszą bramke, a to tylko Jastrzębie🙂

 16. 23.07.21 19:37 czeliniak

  Grałem wiele razy z Adamem w zeszłym roku na orliku i powiem wam, że on ciągle to ma - technika, kiwka, ostatnie podanie, po prostu albo się to ma, albo nie, Adam to jest Pan Piłkarz, gratulacje Adamie, choć przez nowe obowiązki nie raczysz nas już swoją osobą i grą.

czeliniak

czeliniak

Zarejestrowany: 11.09.06 15:08

Ocena komentarzy użytkownika

102   195   34.34%