Artykuł

Adrian Szczutowski odszedł ze Stomilu Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Adrian Szczutowski odszedł ze Stomilu Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Adrian Szczutowski wrócił do Wisły Płock

22.06.21 15:55   em   6  

W nowym sezonie I ligi nie zobaczymy w barwach Stomilu Olsztyn Adriana Szczutowskiego. Wisła Płock porozumiała się z olsztyńskim klubem w sprawie skrócenia wypożyczenia piłkarza. `

Adrian Szczutowski w 16. spotkaniach I ligi strzelił 5. goli. Obecnie trenuje z pierwszym zespołem płockiej Wisły.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Wisła Płock, Adrian Szczutowski, transfery


Komentarze

 1. 23.06.21 09:56 S.M.P.

  Budować od nowa zespół ze swoich wychowanków a nie ogrywanie młodzieży innym klubom.

 2. 22.06.21 17:26 szorstky13

  Nie ma z Niego już pożytku , nie będzie pkt w PJS

 3. 22.06.21 17:08 jacekoks

  Moim zdaniem dobry zawodnik z perspektywą. No ale tak jak Skrzypczak został u nas ograny i wraca do Płocka napewno jako lepszy piłkarz. W razie możliwości starałbym się o kolejne wypożyczenie tego zawodnika gdyby się nie przebił w Płocku.

 4. 22.06.21 16:12 DJKS

  #NajlepszePrzedNami... Tu nie przyjdzie żaden poważny trener grać ochłapami, które zostaną z i tak już bardzo słabego zespołu. Niestety wygląda to na równię pochyłą.

 5. 22.06.21 16:02 Kot

  To absolutnie bez znaczenia. W Stomilu nikt nie zostanie. Zobaczycie, kogo przywiozą pociągiem tego lata, bo zeszłego mieliśmy hobbystów z 6. ligi holenderskiej. Teraz podejrzewam to samo. Może pora dzwonić do byłego dyrektora sportowego?

 6. 22.06.21 15:59 Pato88

  To akurat nie jest dobra wiadomość

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!