Artykuł

Michał Alancewicz, fot. Emil Marecki

Michał Alancewicz, fot. Emil Marecki

Alancewicz: Jestem odpowiedzialny za wyniki zespołu

30.10.16 00:29   em   3  

Stomil II Olsztyn przegrał w sobotę na wyjeździe 0:6 z Romintą Gołdap. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera olsztyńskiego zespołu Michała Alancewicza.

- Biorę na siebie wyniki jakie osiągnęliśmy w październiku. Wpadliśmy w dołek i musimy z niego wyjść. Należy jednak pamiętać, że w sierpniu oraz wrześniu zdobyliśmy 24 punkty. Teraz się zablokowaliśmy, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że mamy młody zespół, który może konkurować póki co z drużynami ze środka i z dołu tabeli. Niestety z tymi mocniejszymi fizycznie jak Rominta niestety jeszcze nie. To nowy zespół, dopiero się tworzy. Powstał z połączenia roczników 99 i kilku z 98. Trzeba spokoju i pracy żeby grali na równym poziomie. Należy też wspomnieć o chłopakach z pierwszego zespołu. Starają się, chcą, ale żaden z nich nie wygra meczu w pojedynkę. Piłka nożna to sport zespołowy, więc musimy dalej pracować i codziennie stawać się lepszymi. Takich wpadek jednak nie unikniemy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Rominta Gołdap, IV liga, Michał Alancewicz


Komentarze

  1. 01.11.16 08:08 Jan Tomasz

    Mariusz, po to , że jeśli nie ma nic mądrego do powiedzenia to niech lepiej nic nie mówi. A nie informuje, że. On trener odpowiada za wyniki. No a kto kurwa ma odpowiadać?

  2. 31.10.16 23:26 mariusz 1981

    Jan Tomasz i po co taki głupi komentarz najlepiej wszystkim związanym z klubem w bijać szpile i kopać gdy nie idzie to takie Polskie

  3. 30.10.16 16:02 Jan Tomasz

    Kurczę Michał, a ja myślałem, że to kibice są odpowiedzialni za wyniki.......

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!