Artykuł

Robert Kiłdanowicz, fot. Emil Marecki

Robert Kiłdanowicz, fot. Emil Marecki

Apel prezesa Kiłdanowicza do kibiców

04.02.15 22:27   em   9  

Prezes Stomilu Olsztyn Robert Kiłdanowicz za pośrednictwem naszego portalu postanowił zaapelować do olsztyńskich kibiców.

Oświadczenie grup kibicowskich Stomilu Olsztyn

- Bardzo proszę wszystkich kibiców, którzy jednak w piątek zdecydują się iść pod ratusz o kulturalne i odpowiednie zachowanie - mówi prezes Stomilu. I dodaje: - W następną niedzielę będę miał spotkanie z potencjalnym inwestorem.

Czekamy więc na konkrety!

Tagi: Stomil Olsztyn, Robert Kiłdanowicz, kibice


Komentarze

 1. 06.02.15 23:38 RafalOKS

  KONIEC PIERDOLENIA I SCIEMNIANIA !!!! STOMIL OLSZTYN NIGDY NIE ZGINIE !!!!!!!!!

 2. 06.02.15 20:32 Wielki Stomil

  wkoncu konkretnie Prezes mowi ze sie spotyka z inwestorem i o to chodzi zebyniebyl taki tajemniczy rozumiem ze niechce mowic o pewnych rzeczach bo ktos sobie tego niezyczy czy tez niechce rzucac slow na wiatr bo jest pozniej rozliczany przz niektorych ale Prezesie dzialamy musimy grac na wiosne dobrze ze jestes ambitnym gosciem inny juz by dawno spierdolil bez pomyslu i ambicji

 3. 06.02.15 11:08 lukanio

  a ja ide nikt mi nie zabroni w panstwie demokratycznym wyrazic swojej opini na temat wladz miejskich place podatki z ktorych oni pobieraja diety niema na co czekac

 4. 05.02.15 11:15 Emilozo

  To spotkanie w następną niedzielę, wczoraj źle usłyszałem prezesa.

 5. 05.02.15 08:08 krzyżak

  Pomysł z manifestacja super. Ale to Prezes postawił klub w stanie upadłości, to on w pewien sposób zaszantażował (mocne słowo, wiem) miasto. To on odwołał sparing i treningi. I to on mówi, że ma potencjalnego sponsora. To prezes Kiłdanowicz sprawił, że Stomil aktualnie jest w takim a nie innym położeniu. A zrobił to, jak mniemam, z jakiegoś powodu, mając zapewne jakiś cel, pomysł. Dlatego dajmy mu jeszcze trochę czasu żeby załatwił to tak, jak sobie zaplanował. Ale jak sprawa się nie zakończy pomyślnie to trzeba będzie pogonić cały ratusz z całym komunistycznym, cwaniakowatym i bezczelnym towarzystwem raz na zawsze z Olsztyna. A unieważniając ostatni przetarg pokazali jak bardzo na rękę im jest obecna sytuacja Stomilu.

 6. 05.02.15 00:52 Bart_OKS

  Nie róbmy dwóch akcji! ! Zróbmy jedną ale konkretną z jajem! !!! Prezesiku : KRÓLIKOWSKI MUSI ODEJŚĆ !!!

 7. 05.02.15 00:50 SfcM

  0 POPARCIA DLA PREZESA!

 8. 04.02.15 22:40 Jacaron

  Nikt nie powinien na własną rękę się tam wybierać. Jesteśmy na bardzo cienkim lodzie, na który nie powinniśmy wbiegać wszyscy na raz. Dajmy jednej osobie się po nim przejść. Będzie czas na wspólne manifestacje i protesty, gdy sytuacja będzie naprawdę dramatyczna, teraz jeszcze jest szansa to załatwić, więc dajmy się sprawom rozwijać. SPW.

 9. 04.02.15 22:39 maniek86

  Dokładnie! Spokój pod ratuszem! No to czekamy na info o tych rozmowach. Wejście teraz do Stomilu będzie mega pozytywne marketingowo!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!