Artykuł

Auto serwis

Auto serwis "U Piotra" partnerem Socios Stomil, fot. Emil Marecki

Auto serwis "U Piotra" partnerem Socios Stomil

22.03.16 12:35   rys   5  

We wtorek Socios Stomil zawarł umowę partnerką z firmą auto serwis "U Piotra". Właściciel firmy będzie miesięcznie wspierał finansowo stowarzyszenie, a każdy posiadacz naszej karty będzie miał gwarantowaną zniżkę.

Auto serwis "U Piotra" zajmuje się m.in. naprawą silników, zawieszeń, przeglądami oraz komputerową geometrią zawieszenia. Na miejscu jest także stacja diagnostyczna (na te usługi nie ma rabatu).

Auto serwis "U Piotra" zlokalizowany jest przy ulicy Piłsudskiego 76 w Olsztynie, serwis otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-18 oraz w sobotę w godz. 8-14. Telefon kontaktowy: 605-335-247 oraz 605-335-162.

Jak zapisać się do Socios Stomil? Tutaj znajdziecie odpowiedź.

Tagi: Socios Stomil, Auto serwis "U Piotra"


Komentarze

 1. 23.03.16 17:24 krzyżak

  Brawo. Oby jak najwięcej takich inicjatyw. A z innej beczki. Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że niektóre osoby piszą tylko po to, by pisać i siać zamęt. Naprawdę, jak nie macie nic konkretnego i sensownego do powiedzenia to nie zabierajcie głosu. To, że pod artykułem nie będzie czyjegoś wpisu wcale nie dyskredytuje tej osoby.

 2. 22.03.16 20:24 Emilozo

  @Jan Tomasz - i co wniósł Twój komentarz?

 3. 22.03.16 19:45 barakuda

  Jan Tomasz ok wszystko ze zwojami?

 4. 22.03.16 19:12 Milka

  Mam nadzieje że jak prezes se nie radzi z szukaniem sponsorów to może my jako grupa Socios "razem" przekonamy podmioty do sponsorowania piłki nożnej w Olsztynie. Zapisujcie się ludzi razem możemy dużo zrobić dla klubu.

 5. 22.03.16 19:08 Jan Tomasz

  Króliczek wraca czy co? Będzie miał gdzie furę naprawiać za darmo.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!