Artykuł

Plakat promujący wyjazd, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Plakat promujący wyjazd, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Autokarowy wyjazd do Kościerzyny!

10.07.12 15:31   mmks   3  

Kibice Stomilu Olsztyn organizują autokarowy wyjazd na mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski do Kościerzyny z Kaszubią (środa, 18 lipca)!

Zapisy na listę wyjazdową i miejsca w autokarze wysyłamy na adres: stomiltravel@wp.pl (imię, nazwisko, pesel) do poniedziałku (16 lipca) do godziny 20:00. Później lista zostanie zamknięta i wysłana!

Koszt wyjazdu przy pełnym autokarze to 40 zł. Zbiórkę zaplanowano na środę (18 lipca) na godzinę 12:00 pod stadionem Stomilu. WYJAZD O GODZINIE 12:30! NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH!

JEDZIEMY! STOMILOWCY ON TOUR 2012!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Kaszubia Kościerzyna, wyjazd, kibice


Komentarze

  1. 12.07.12 14:54 StomilTravel

    PODSTAWOWA SPRAWA ! POSTARAJCIE SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ZAPISYWAĆ NA WYJAZD ! MUSIMY WIEDZIEĆ DO PONIEDZIAŁKU ILE AUTOKARÓW ZAMÓWIĆ ! ZAPISY NA MAILA : stomiltravel@wp.pl ZAPISUJCIE SIĘ JAK WIECIE, ŻE BĘDZIECIE JECHALI NA TEN WYJAZD !!!

  2. 10.07.12 21:50 F.R.T.

    zapisywać się, czasu nie marnować, STOMIL dopingować !! Tak mało wyjazdów w tej rundzie...

  3. 10.07.12 18:26 gold ak-47

    JAZDA JAZDA JAZDAAAA!!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!