Artykuł

Bartex został sponsorem “biało-niebieskim” Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Bartex został sponsorem “biało-niebieskim” Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Bartex sponsorem “biało-niebieskim” Stomilu

22.10.20 12:45   em   0  

Stomil Olsztyn pozyskał kolejnego sponsora. Nasz klub od teraz będzie wspierać firma Bartex.

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do Stomilu Olsztyn - mówi Paweł Olczak, pełnomocnik przedsiębiorstwa handlowego "Bartex". - Sam kiedyś grałem, choć to chyba za dużo powiedziane (śmiech). Miałem epizod w swoim rodzinnym mieście, z którego pochodzę. Chcieliśmy zaangażować się w dobry projekt. Rozmowy były prowadzone już wcześniej. Wierzę, iż współpraca będzie trwać przez długi czas – Paweł Olczak, W ofercie znajdują się: drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, panele laminowane, panele winylowe, podłoga drewniana, listwy przypodłogowe, listwy przysufitowe, listwy wykończeniowe, klamki.

Czym się zajmuje przedsiębiorstwo Bartex? - Dystrybucją podłóg i drzwi - czytamy na stomilolsztyn.com. - Klientom oferowana jest kompleksowa usługa, która obejmuje fachowe doradztwo, transport oraz profesjonalny montaż. Asortyment posiada bogaty wybór drzwi i podłóg drewnianych pochodzących od najważniejszych polskich i zagranicznych producentów. Jest to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Zakupów u nowego sponsora można dokonać w ich salonie przy ul. Pstrowskiego 26 w Olsztynie, który otwarty jest w dni powszednie w godz. 10-18 oraz 10-14 w soboty.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bartex


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!