Artykuł

Bartosz Kucharski. Fot. stomilolsztyn.com

Bartosz Kucharski. Fot. stomilolsztyn.com

Bartosz Kucharski nowym rzecznikiem prasowym Stomilu

20.09.22 21:19   em   2  

Stomil Olsztyn ma nowego rzecznika prasowego. Został nim Bartosz Kucharski, który ostatnio pracował w TVP Olsztyn.

Bartosz Kucharski będzie zajmował się także klubowymi mediami i komunikacją z redakcjami. Zarówno w klubie jak i w akademii.

Dotychczasowy rzecznik prasowy Piotr Czuryłło zostaje w klubie. będzie odpowiadał za marketing oraz współtworzył media klubowe.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Bartosz Kucharski


Komentarze

  1. 21.09.22 15:43 Owsian

    Jak jest nowy tzn. że stary był be. Ale w przechowali dla swoich znajdzie miejsce. Przesuną go sekcji śpiewu do sekcji gimnastyki i będzie git. Kasa się zgodzi.

  2. 21.09.22 14:33 zjs

    No patrzcie! Coś takiego istnieje w manufakturze? Idzie ku lepszemu, mamy skauting i rzecznika, no ale nie mamy napastnika. " A w sercu zawsze Stomil" Lecha nie będę się czepiał.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!