Owsian - komentarze (14 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. wczoraj, 18:33 Owsian

    Szkoda strzepic ryja. J...ł was pies.

  2. wczoraj, 16:35 Owsian

    Moja noga nie stanie na de la gruz w iv lidze. Na derby z Naki pojadę na Posorty.

  3. 25.06.26 18:43 Owsian

    To jest ten czas żeby kibice (kibole) wzięli sprawy w swoje ręce.

  4. 23.06.26 23:39 Owsian

    https://youtube.com/shorts/I3ROxlVtcsk?is=dF8iOlxD8IZ4tZz1

  5. 23.06.26 00:21 Owsian

    Prezesie Marcinie! Już gorzej chyba nie będzie? I to jest optymistyczna informacja.

  6. 21.06.26 22:07 Owsian

    Szmaciarze,oszukaliscie kibiców. Nie chcieliście awansować. J....ł was pies.

  7. 14.06.26 07:53 Owsian

    Powinni rozklepac w barażach jednych i drugich, biorąc pod uwagę zwyżkę formy. Drużynę gościnnie z trybun powinien poprowadzić Piotr Jacek. Choćby na umowę zlecenie 😁

  8. 06.06.26 19:17 Owsian

    Na pewno zrobi to wrażenie na przeciwnikach barażowych. A może to zwyżka formy w idealnym momencie? Zobaczymy. Wynik robi wrazenie. Brawo!

  9. 30.05.26 22:17 Owsian

    Mój Stomil dostaje wpierdol od Polonii... Lidzbark Warmiński. Szkoda strzepic ryja nawet.

  10. 30.05.26 21:34 Owsian

    Sokół może odebrać punkty Polonii. Więc remis nie będzie do końca złym wynikiem.

  11. 24.05.26 17:49 Owsian

    Mój Boże, Stomil jedzie do Lidzbarka walczyć o awans z Polonią. I nie jest faworytem. Rozum podpowiada w najlepszym wypadku baraże. Trzeba po ostatnim meczu ściągnąć Jacka do Stomilu. Inaczej nie awansujemy w barażach. Czy jest na to szansa? Z tym trenerem nic już Stomil nie osiągnie chyba.

  12. 16.05.26 23:59 Owsian

    Szacunek! Ku Chwale Ojczyzny! Czołem Wielkiej Polsce!

  13. 05.05.26 23:27 Owsian

    Jak mogła ustawić spotkanie bramka w doliczonym czasie gry? 😁

  14. 04.04.26 14:01 Owsian

    Ja pierdole...

Owsian

Zarejestrowany: 21.01.08 11:21

Ocena komentarzy użytkownika

323   979   24.81%