Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Licznik tyka...

26.05.15 13:19   em   0  

Rodzinne sprawy sprawiły, że nie byłem na meczu z Dolcanem Ząbki. Dlatego pozwolicie, że nie będę komentował tego spotkania, skoro go nie wiedziałem. Jest jeden temat, który muszę wyjaśnić.

Chodzi o nasz licznik na stronie odliczający czas na postawienie jupiterów w Olsztynie. Zdajemy sobie sprawę, że ten licznik wprowadzał w błąd, bo do końca tygodnia inwestycja nie zostanie oddana, chociaż w pierwotnym założeniu tak się miało właśnie stać. 

Pewnie szukamy dziury w całym, ale... czy to nasza wina, że dopiero po podpisaniu umowy okazało się, że trzeba się wynieść z Olsztyna do Ostródy? Nie. Zresztą do tej pory nikt nie wziął na siebie winy za tamto zamieszanie. 

Tym bardziej nie mamy pretensji o nim do firmy Budoprzem, która zapewnia nas, że wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, a firma ma czas na oddanie inwestycji 22 czerwca. 

Stawianie jupiterów w górę ma się rozpocząć jeszcze w tym tygodniu. Jeszcze w tym tygodniu Stomil ma dostać licencję na grę w I lidze. To byłby super prezent dla wszystkich przed zbliżającym się Dniem Dziecka. 

ps. ostatecznie licznik przekręciliśmy 

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, I liga, stadion Stomilu, jupitery


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!