Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": W sobotę przed meczem oddam krew, a Ty?

18.03.14 17:48   em   1  

Dwie sprawy piłkarskie, dwie kibicowskie. We wtorek poruszam sprawy ważne i ważniejsze. Zapraszam do lektury!

Porażka w Ząbkach była wkalkulowana w scenariusz rundy rewanżowej. Z tym zespołem nigdy się nam dobrze nie grało. Na pięć spotkań Stomil zanotował dwa remisy i trzy porażki. W sobotę po wyjściu na boisko okazało się, że znowu będzie bardzo ciężko. Oczywiście bramka Piotra Darmochwała pozwalała myśleć o punktach, ale Dolcan tego dnia był w takiej dyspozycji, że jakby Stomil strzelił pięć bramek, to siedem by tego dnia stracił.

Teraz najważniejszy jest mecz z Kolejarzem Stróże. Mecz z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie trzeba wygrać. Każdy inny wynik będzie dla naszego zespołu porażką. Trener Adam Łopatko przyzwyczaił nas do gry w Olsztynie na dwóch napastników i takiego rozwiązania można się spodziewać już w najbliższą sobotę. Ze składu za żółte kartki wypadł Arkadiusz Mroczkowski, więc w jego miejsce zobaczymy Marcina Warcholaka, który z dobrej strony pokazał się w Ząbkach. W roli młodzieżowca zobaczymy Karola Żwira, który zdobył swoją pierwszą bramkę w I lidze i zapewne będzie chciał iść za ciosem i w sobotę możemy się spodziewać kolejnych trafień.

Za nim do meczu dojdzie, to wspólnie z klubem stowarzyszenie kibiców oraz portal stomil.olsztyn.pl organizują akcję oddawania krwi. Gorąco zapraszam do udziału. Oprócz pakietu czekolad będzie można liczyć na bilet na mecz oraz gadżet od R-Gola. Dla najbardziej aktywnego osiedla lub FC wydrukujemy sporą ilość wlepek. To oczywiście wszystko dodatek, bo liczy się sam udział. Warto poświęcić 20-30 minut i podzielić się swoją krwią. Ja już to robię od 11 lat i dobrze się z tym czuję! W dziwne plotki o tym, że to na dłuższa metę szkodzi zwyczajnie nie wierzę!

Wierzę natomiast, że uda nam się w Olsztynie stworzyć graffiti dzięki akcji Kolorujemy. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się nam przejść do kolejnej rundy. Za wszystkie "lajki" serdecznie dzięki i zbierajcie siły na kolejne głosowania. O szczegółach będzie informował stomil.olsztyn.pl.

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, Dolcan Ząbki, Kolejarz Stróże, Marcin Warcholak, Karol Żwir


Komentarze

  1. 19.03.14 20:12 maniek86

    Portal biletowy zostanie uruchomiony?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!