Artykuł

"Biało-Niebieski Mikołaj" rozwiózł świąteczne paczki! Fot. Emil Marecki

"Biało-Niebieski Mikołaj" rozwiózł świąteczne paczki!

24.12.20 11:01   em   1  

Kibice Stomilu Olsztyn z okazji świąt Bożego Narodzenia przeprowadzili akcję "Biało-Niebieski Mikołaj". Rozdaliśmy 55 paczek dla dzieci z Olsztyna oraz Szczytna.

Na przełomie listopada i grudnia zrobiliśmy zbiórkę wśród kibiców Stomilu Olsztyn i zebraliśmy odpowiednie fundusze. Zebraliśmy łącznie ponad 7 tysięcy złotych (szczegółowe rozliczenie tutaj) za które udało się przygotować 55 paczek. Każde dziecko otrzymało masę słodkości oraz oczywiście “biało-niebieskie” gadżety.

Świąteczne prezenty trafiły do dzieci z domu dziecka w Szczytnie, dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie - Arka oraz dla dzieci z Domu Samotnej Matki z Dzieckiem w Olsztynie.

Każda z placówek otrzymała też paczkę z grami planszowymi i przyborami szkolnymi. Serdeczne podziękowania należą się firmie Alexander, która przekazała prezenty na akcję Biało - Niebieski Mikołaj. Tutaj możecie zobaczyć stronę firmy na FB facebook.com/Alexandergryizabawki

Nie wykorzystaliśmy wszystkich zebranych przez Na(S) pieniędzy, więc 700 złotych, które zostało postanowiliśmy wpłacić dla Lenki Mazur, która walczy o życie. Z tego miejsca gorąco zachęcamy do wpłacania funduszy na stronie : siepomaga.pl/lenka/

To nie pierwsza w tym roku charytatywna akcji kibiców Stomilu Olsztyn. Wiosną fani “Dumy Warmii” przekazali ponad 20 tysięcy na rzecz Szpitala Miejskiego w Olsztynie. W miniony weekend fani z Lidzbarka Warmińskiego przygotowali świąteczne paczki w swoim mieście.

Zobacz także:

  • Fotorelacja: "Biało-Niebieski Mikołaj" rozwiózł świąteczne paczki

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, Biało-Niebieski Mikołaj


Komentarze

  1. 27.12.20 09:16 barakuda

    Brawo

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!