Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zakończyła się zbiórka dla szpitala. Zebraliśmy 22 959 złotych!

09.04.20 09:46   em   1  

Kibice Stomilu Olsztyn ponownie stanęli na wysokości zadania. W specjalnej zbiórce dla Szpitala Miejskiego w Olsztynie zebraliśmy wszyscy wspólnie 22 tysiące 959 złotych.

Teraz pieniądze trafią na docelową zbiórkę Szpitala Miejskiego w Olsztynie, który na walkę z koronawirusem chce uzbierać 600 tysięcy złotych. Zbieranych pieniędzy szpital na bieżąco kupuje sprzęt ochrony osobistej oraz płyny dezynfekujące.

Szpital ze zbieranych funduszy chce także opłacić analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2. Maszyna już nie długo ma trafić do Olsztyna i znacznie ułatwić wykrywanie koronowirusa.

Naszym celem było zebranie 19 tysięcy 450 złotych. Tę sumę udało się zebrać zdecydowanie przed czasem, a łącznie Stomilowcy wpłacili 22 tysiące 959 złotych, czyli  118 % założonego celu. Łącznie odnotowaliśmy 258 wpłat, ale wiemy, że niektóre wpłaty były od większej ilości kibiców.

Fani zrzucali się w swoim gronie i dokonywali pojedynczych wpłat. Przykładem godnym naśladowania jest FC Lidzbark Warmiński. Fani z tego warmińskiego miasta wpłacili 1850 złotych.

Każdy kibic Stomilu, który jeszcze chce wspomóc Szpital Miejski w Olsztynie może wpłacić pieniądze na bezpośrednią zbiórkę szpitala, która dostępna jest pod tym linkiem.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

  1. 09.04.20 11:38 marduk

    Brawo.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!