Artykuł

Byliśmy w Portugalii, pojedźmy na Litwę!

Kowno (Litwa) - 25 marca 2011 r., godz. 20:30

Byliśmy w Portugalii, pojedźmy na Litwę!

14.02.11 12:44   em   3  

Ostatnie dwa towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski oglądali na żywo fani Stomilu Olsztyn. Teraz organizowany jest wyjazd na mecz Litwa - Polska w Kownie.

Mecz z Mołdawią obejrzało pięciu Stomilowców, a z Norwegią sześciu.

Prowadzone są zapisy na wyjazd na towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Litwą. Spotkanie odbędzie się w Kownie. Szacowany koszt autokaru wynosi 50 zł przy zapełnieniu wszystkich miejsc. W przeciwnym razie koszt zwiększy się do 70 złotych. Do tego należy doliczyć bilet, który będzie kosztował około 20 złotych. Zapisy przyjmowane są do pierwszego meczu ligowego. Chętni kibice muszą zgłosić się do Gie.

  • Więcej szczegółów na FORUM.

em

Tagi: -


Komentarze

  1. 14.02.11 23:59 Has

    dobre miejsca na flagę mieliście na ostatnich meczach :)

  2. 14.02.11 19:01 V.N.A

    MOBILIZACJA! CORAZ MNIEJ CZASU! JEDZIEMY WSZYSCY!

  3. 14.02.11 14:19 Kamas

    Pojedzmy w tytule błąd ;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!