Logo Centralnej Ligi Juniorów, fot. pzpn.pl

CLJ: Porażka w Krakowie

17.03.18 13:56   em   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn występujący w Centralnej Lidze Juniorów przegrali 0:2 (0:1) w Krakowie z miejscową Wisłą

Pierwsza połowa była dość wyrównana - powiedział po meczu trener Stomilu Michał Kraszewski. - Wisła lepiej utrzymywała się przy piłce my natomiast mieliśmy sporo stałych fragmentów, niestety nie potrafiliśmy stworzyć sobie dogodnych sytuacji, a co gorsza nadzialiśmy się na kontrę i straciliśmy bramkę do szatni. Drugą połowę zaczęliśmy dobrze, przejęliśmy inicjatywę, niestety nie potrafiliśmy przekuć przewagi na bramki. Po jednej z kontr i faulu w polu karnym sędzia podyktował rzut karny i przegrywaliśmy ostatecznie 0:2.

Stomil: 98. Adrian Wółkiewicz - 5. Piotr Chmielewski, 24. Adam Paliwoda, 3. Piotr Sobótka, 15. Szymon Dujko-Domański (87, 14. Igor Piasecki), 4. Paweł Grzybowski, 21. Adam Bognacki, 88. Krystian Burcewicz (75, 31. Jakub Wenta), 16. Kacper Szczerba, 11. Wiktor Bojarowski, 7. Aleksander Tomasz.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Wisła Kraków, Centralna Liga Juniorów