Artykuł

fot. Artur Szczepański

fot. Artur Szczepański

Chodź w "biało-niebieskich" barwach i zdobywaj nagrody!

26.10.11 21:33   em   6  

Z początkiem listopada ruszamy z nową zabawą dla czytelników naszego serwisu i kibiców Stomilu Olsztyn.

Będziemy promować kibiców, którzy po mieście chodzą w biało-niebieskich gadżetach Stomilu Olsztyn. Nasz fotoreporter będzie przemierzał olsztyńskie dzielnice w poszukiwaniu takich fanatyków. Każda osoba przez nas wytypowana, która zgodzi się na zdjęcie i opublikowanie go w serwisie stomil.olsztyn.pl otrzyma nagrodę niespodziankę.

Częstotliwość rozdawania nagród uzależniona będzie od pozyskiwania nagród od sponsorów.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, konkursy


Komentarze

 1. 27.10.11 15:03 Rozwad

  zapraszam na Nagórki :D

 2. 26.10.11 22:43 Emilozo

  I żeby była jasność nie wyróżnimy wszystkich :) Zdecyduje przypadek :)

 3. 26.10.11 22:30 gold ak-47

  STOMIL TO NIE MODA - TO ŻYCIA STYL JAROTY ZAWSZE BIAŁO-NIEBIESKIE

 4. 26.10.11 22:30 Emilozo

  Wiadomo, że jest to OBOWIĄZEK! Nikt tego nie kwestionuję. Chodzi o zabawę i propagowanie idei chodzenia w biało-niebieskich barwach. Podejść do tego trzeba bardziej z przymrużeniem oka :) To tak samo można było przyczepić się do konkursu np. dla gimnazjalistów, którzy dostali darmowe bilety, a przecież to też można było podciągnąć pod OBOWIĄZEK bycia na tym meczu. Chodzi także o promocję serwisu w ciężki i smutny okres zimowy :)

 5. 26.10.11 22:24 Z e(S)ką w sercu.

  Nie wiem czy to jest dobry pomysł z tymi nagrodami. Nagrody za chodzenie w barwach po mieście? ; Ooo. CHodzenie w barwach to jest OBOWIĄZEK każdego prawdziwego fanatyka, a tu już lecą jakieś pomysły z nagrodami. Zastanówcie się troche ludzie...

 6. 26.10.11 22:15 Fc Jaroty

  To ja zasponsoruje kurtke i koszulke:) Admina zapraszam na priv.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.