94' Koniec! Trzy punktu jadą do Olsztyna!
88' GOOOOOL! Kowal!
82' Michał Trzeciakiewicz wszedł za Pawła Łukasika.
80' Skiba i sędzia na tym samym poziomie. Najpierw nasz bramkarz nie trafia w piłkę, a potem arbiter nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki przez gospodarzy.
73' Karol Żwir wchodzi za Romana Maczułenkę.

Artykuł

Kibice z Głogowa w Lubinie, fot. chrobry-glogow.pl

Kibice z Głogowa w Lubinie, fot. chrobry-glogow.pl

Chrobry Głogów - przedstawiamy rywala

15.09.14 15:34   em   2  

W niedzielę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Początek meczu o godzinie 12:30.

HISTORIA

Historia piłki nożnej w Głogowie rozpoczyna się w 1946, kiedy to zaczęto organizować amatorską drużynę piłkarską, która już w lutym kolejnego roku miała swoją nazwę - Głogowski Klub Sportowy „Energia”. Powstał także kluby „Związkowiec” i „Stocznia” - które po fuzji przyjęły nazwę „Sparta”. Następnie następuje rozłam „Sparty” i powstały 2 kluby, RKS „Kolejarz” przy Stoczni i „Spójnia” przy Cukrowni. W Głogowie istniał także trzeci klub o nazwie „Gwardia”. 17 stycznia 1957 roku nastąpiła fuzja wszystkich głogowskich klubów i powstał MZKS Chrobry Głogów. W swojej ponad 60-letniej historii piłkarze Chrobrego występowali 8-krotnie na boiskach II ligi (ostatnio w sezonie 1996/97), a największy swój sukces osiągnęli w sezonie 1979/1980, kiedy to doszli do półfinału Pucharu Polski. Przegrali wtedy z Legią Warszawa 0:4. W sezonie 2013/2014 występowali na boiskach II ligi zachodniej i uzyskali awans do I ligi (źródło: pl.wikipedia.org)

OBECNY SEZON

Pozycja w tabeli: Chrobry Głogów zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w lidze.

Ostatnie trzy spotkania w lidze: 0:1 Zagłębie Lubin (W), 1:0 Pogoń Siedlce (D), 4:1 Bytovia Bytów (W).

Powiązanie ze Stomilem i regionem: Brak.

STRONY INTERNETOWE

HISTORIA SPOTKAŃ

Brak

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, Chrobry Głogów, Przedstawiamy rywala


Komentarze

  1. 16.09.14 01:27 icekid

    Głogów ok 70 tyś. mieszkańców a stadion regularnie modernizują. Stać miasto o liczbie mieszkańców porównywalnej do Ełku. A Olsztyn?! Wku... mnie to. Jeszcze ta prześmiewcza cisza ze strony miasta. Sorry ale chyba dopiero w 3 lidze widać podobne rudery jaką nam zafundowano nie robiąc żadnych remontów trybun przez lata.

  2. 15.09.14 15:54 F.R.T.

    była zgoda RTS

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!