Artykuł

Ciołek, Jarzynka, Kaptur, Kośmicki, Niewiadomski i Poręba na testach w Stomilu

Ciołek, Jarzynka, Kaptur, Kośmicki, Niewiadomski i Poręba na testach w Stomilu

25.06.22 14:25   kot   0  

W dzisiejszym meczu sparingowym przeciwko Raduni Stężyca trener Piotr Jacek mógł sprawdzić w akcji kolejnych testowanych zawodników.

19-letni bramkarz Maksymilian Ciołek w poprzednim sezonie reprezentował barwy Orląt Radzyń Podlaski. Wystąpił w 10 meczach w III lidze. W przeszłości grał także w UKS SMS Łódź.

24-letni obrońca Mateusz Jarzynka ostatnio grał w III-ligowym Podlasiu Biała Podlaska. Zanotował 30 meczów, w których zdobył 3 gole. W rundzie wiosennej sezonu 2018/19 był zawodnikiem Stomilu, jednak nie doczekał się debiutu. Kolejne dwa lata spędził w rezerwach Cracovii. Przed przyjściem do Stomilu w 2019 r. półtora roku grał w Avii Świdnik.

18-letni obrońca Hubert Kaptur grał w przeszłości w zespołach młodzieżowych Warty Poznań. Jesień zeszłego sezonu spędził w IV-ligowym Huraganie Pobiedziska, a wiosnę w V-ligowym Lipnie Stęszew.

19-letni obrońca Igor Kośmicki jest wychowankiem Korony Kielce, w której dotarł do zespołu rezerw. W minionym sezonie występował jednak w III-ligowej Broni Radom. Rozegrał 31 meczów i strzelił 4 gole.

20-letni pomocnik Marek Niewiadomski jest zawodnikiem IV-ligowych rezerw Lechii Gdańsk.

23-letni pomocnik Patryk Poręba podobnie jak Kośmicki w zeszłym sezonie grał w Broni Radom. W 25 występach 2-krotnie trafił do siatki przeciwników. Wcześniej był głównie zawodnikiem rezerw Miedzi Legnica.

Oprócz nich testowano także Dawida Winiarskiego, ale o jego testach informowaliśmy wcześniej.

Tagi: Stomil Olsztyn, Maksymilian Ciołek, Orlęta Radzyń Podlaski, Mateusz Jarzynka, Podlasie Biała Podlaska, Hubert Kaptur, Lipno Stęszew, Igor Kośmicki, Broń Radom, Marek Niewiadomski, Lechia II Gdańsk, Patryk Poręba


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.