Artykuł

Czesław Żukowski gościem programu "Stomil Ekstraklasa". ZOBACZ WIDEO!

26.10.23 21:51   em   1  

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z serii "Stomil Ekstraklasa" z Czesławem Żukowskim, który w Dumie Warmii grał w latach 1990 - 1997.

Rozmawialiśmy o tym jak Czesław Żukowski trafił do Stomilu, wspominaliśmy spotkania Ekstraklasy, w których nasz gość zagrał 45 razy. Dlaczego Żukowski nie trenował pierwszego Stomilu? Gdzie trenował Stomil 30 lat temu? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w naszej wideorozmowie.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Ekstraklasa, Czesław Żukowski, MOKS Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 27.10.23 20:50 leokot

    Ni lepiej było zaprosić go do programu trzecia połowa?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!