Relacja z meczu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stomil II Olsztyn

godz. 17:00

Jagiellońska 20, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1 Stomil II Olsztyn
0:0
90' Arkadiusz Kozłowski Bramki Arkadiusz Mroczkowski 57'
ż Arkadiusz Kozłowski kartki Piotr Wypniewski ż
Bramki Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: 35. Andrzej Szreiber - 3. Kamil Urbański (51, 10. Michał Piceluk), 16. Przemysław Roszkowski, 4. Wołodymyr Gołowatenko, 20. Piotr Lamka, 13. Arkadiusz Czajkowski, 5. Artur Bober, 9. Piotr Rybkiewicz, 11. Arkadiusz Kozłowski, 7. Adrian Kural, 17. Grzegorz Bała.
Stomil II Olsztyn: 1. Krystian Burzyński - 6. Oskar Osika, 5. Adrian Żukiewicz, 17. Arkadiusz Mroczkowski, 10. Piotr Wypniewski (83, 8. Łukasz Buder) - 14. Piotr Łysiak, 4. Mateusz Mikulak, 7. Andrzej Jaroń (65, 24. Dawid Szymonowicz), 16. Patryk Kun (25, 12. Andrzej Mański), 20. Tomasz Strzelec - 22. Mateusz Musiński (46, 9. Wojciech Dubis).
Szczegóły sędziował: Janusz Bogdanowicz (Elbląg).

W 62. minucie Piotr Rybkiewicz (Drwęca) nie wykorzystał rzutu karnego (Krystian Burzyński obronił).

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn zremisowali w meczu 26. kolejki czwartej ligi z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (0:0). Bramkę dla olsztynian zdobył w 57. minucie Arkadiusz Mroczkowski.

Gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry drugiej połowy za sprawą Arkadiusza Kozłowskiego. Wcześniej, bo w 62. minucie Krystian Burzyński obronił rzut karny wykonywany przez Piotra Rybkiewicza.

- To my graliśmy lepiej w piłkę. Byliśmy lepiej zorganizowaną drużyną. Pod koniec meczu przydażył nam się jeden jedyny błąd i Drwęca to wykorzystała. Cały czas prowadziliśmy grę, mieliśmy kilka sytuacji. Drwęca ma doświadczonych zawodników, więc ten zdobyty punkt to nie jest zły wynik. Czujemy niedosyt, bo to my w tym meczu mieliśmy przewagę - mówił po meczu trener Michał Alancewicz.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w sobotę o godzinie 17:00 rozegrają ligowe spotkanie z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

W tym samym terminie gra pierwsza drużyna, dlatego trener Michał Alancewicz nie może liczyć na duże wzmocnienia. Do Nowego Miasta Lubawskiego pojadą tylko Piotr Łysiak i Tomasz Strzelec.