Artykuł

Wojciech Dziemidowicz. Fot. Łukasz Kozłowski

Wojciech Dziemidowicz. Fot. Łukasz Kozłowski

Dziemidowicz rozwiązał kontrakt ze Stomilem

16.02.20 20:49   em   2  

Wojciech Dziemidowicz nie jest już piłkarzem Stomilu Olsztyn. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. Obrońca trenował ostatnio z Concordią Elbląg i zapewne z III-ligowcem podpisze umowę.

Dziemidowicz do grup juniorskich Stomilu trafił w 2008 roku. Był w olsztyńskim zespole praktycznie cały czas z przerwami na wypożyczenia do Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i Olimpię Zambrów.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Wojciech Dziemidowicz


Komentarze

  1. 17.02.20 13:13 mariusz 1981

    Szkoda że w klubie nie ma miejsca dla takich graczy jak Wojtek czy Igor Biedrzycki a co pól roku jest sprowadny szrot który po kilku mieśc czy roku odchodzi

  2. 16.02.20 21:44 19BR45

    Brawa dla tego kto podpisał z nim 2 letnia umowę

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!