Artykuł

Erwin Sak w akcji, fot. Artur Szczepański

Erwin Sak w akcji, fot. Artur Szczepański

Erwin Sak: W nogach czujemy jeszcze obóz w Gutowie

11.02.12 14:23   em   1  

Po meczu Stomil Olsztyn - Lech Rypin rozmawialiśmy z bramkarzem Erwinem Sakiem. Zapraszamy do przeczytania co o meczu sądzi olsztyński bramkarz.

- Mecz był do wygrania na pewno - uważa Erwin Sak, bramkarz Stomilu Olsztyn. - Mieliśmy parę klarowanych sytuacji, które powinniśmy wykorzystać, a rywal jedną, najwyżej dwie. Jak w każdym sparingu nie chodziło o wynik, ale o to, by taktycznie przygotować zespół i zrobić kolejny krok w kierunku przygotowania do walki o awans do I ligi. Trener wprowadza jeszcze pewne niuanse taktyczne, ale uważam, że mogliśmy tu wygrać. W nogach czujemy jeszcze obóz w Gutowie Małym i na pewno to widać, nawet po mnie czy Piotrku (Skibie - red.). Ale spokojnie, czekamy na świeżość i trzy pierwsze mecze ligowe, które będą mieć, moim zdaniem kluczowe znaczenie.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Lech Rypin, Erwin Sak, Olsztyn, Dajtki, sparing, wypowiedź, rozmowa


Komentarze

  1. 12.02.12 20:30 kolega

    Erwin już 6 sparing z rzędu na zero z tyłu

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!