Artykuł

Filip Szabaciuk. Fot. Paweł Piekutowski

Filip Szabaciuk. Fot. Paweł Piekutowski

Filip Szabaciuk na dłużej w Stomilu

28.11.23 20:22   em   3  

Filip Szabaciuk podpisał nowy kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

20-letni obrońca w tym sezonie II ligi wystąpił w 18 spotkaniach.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Filip Szabaciuk, Stomil Olsztyn, II liga


Komentarze

  1. 29.11.23 17:58 THE CORE

    stomil olsztyn forever - stary w piłce, tak wiem, np. Western Union. A z innej beczki, wiesz, że szacunek wobec klubu wymaga aby pisać jego nazwę wielką literą?

  2. 29.11.23 17:42 stomil olsztyn forever

    THE CORE - nowy w piłce, że nie wiesz, że jest coś takiego jak transfery gotówkowe?

  3. 28.11.23 21:16 THE CORE

    Czy w zeszłym sezonie Stomil nie przedłużał kontraktów z Shibatą i trenerem Grabowskim? Są w Stomilu? To chyba tyle w temacie ile są ważne te kontrakty...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!