THE CORE - komentarze (37 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 06.06.26 19:19 THE CORE

    I o to chodzi w tym klubie. Nastrzelać bramek słabiakom, ale nie awansować. Nie krytykuję, tylko komentuję cały sezon.

  2. 05.06.26 07:28 THE CORE

    Długo to on sobie w Stomilu nie pogra. Czy klub z piątego poziomu ligowego może pomóc mu w rozwoju?

  3. 02.06.26 17:38 THE CORE

    Zacny pomysł!!

  4. 02.06.26 17:24 THE CORE

    Oczywiście, że stadion na 10 tysięcy jest za mały. Ale kto z was kontaktował się z Szewczykiem aby mu o tym powiedzieć? Jeśli cała nasza aktywność ogranicza się do spamowania tego forum to trudno aby na ratuszowej wieży usłyszeli "głos ludu". Tą żałosną pojemnością Szewczyk udowadnia, że Olsztyn nie ma co rywalizować z Białymstokiem czy Bydgoszczą. Wielkomiejskie ambicje Szewczyka kończą sią na porównaniu do stadionów w Suwałkach i Ostródzie. Te analizy to pic na wodę, fotomontaż. Jak Szewczyk będzie budował na przykład operę to pewnie oprze się na "analizach", że do tej pory w Olsztynie do opery nie chodził nikt... No, ale cóż, na stadionie o pojemności 10 tysięcy widzów miejsce w loży dla Prezydenta Olsztyna zawsze się znajdzie. Hołota to se w radiu posłucha...

  5. 30.05.26 22:43 THE CORE

    Czy tylko ja pamiętam wywiady udzielane przez Prezesa, Dyrektora i tego złotoustego prawnika od Maleszki rok temu po przejęciu klubu? Na pytanie gdzie widzą Stomil za 5 lat bez wahania odpowiedzieli, że w 1 lidze. Czy to nadal aktualne? Zrobić awans w 1 lidze jest cholernie trudno, ale zrobić awans w 4 lidze to prościzna. Wystarczy ściągnąć do kluby graczy z trzecioligowymi umiejetnościami i zapłacić im trzecioligowe pieniądze. Tymczasem co robi nowy właściciel klubu? Śniadania biznesowe. Jeśli nie potrafimy wygrać z drużyną, która za rok spadnie z 3 ligi, to o jakiej zmianie na lepsze z nowym właścicielem mówimy? Czy ja dobrze rozumiem, że mieliśmy wejść do 3 ligi tylko po to aby po roku zaliczyć awans do 2 ligi, a teraz boimy się baraży z drużynami, które nie potrafiły wygrać 4 ligi? Z takim zaangażowaniem właściciela jak do tej pory to derby z Nakim to dopiero początek. Za 3 lata będą derby z Bramą Olsztyn. OD lat byliśmy oszukiwani przez kolejnych właścicieli Stomilu. I czuję, że nadal jesteśmy.

  6. 26.05.26 16:00 THE CORE

    Z Zawiszą najpierw był mecz w Olsztynie (0-5), a potem w Bydgoszczy (3-2).

  7. 16.05.26 18:50 THE CORE

    Brawo! To lubię!

  8. 11.05.26 09:22 THE CORE

    Czyli zaplanowano imprezę na 2 tysiące osób, potem popsuły się czytniki biletów i każdy kto coś tam wyświetlił na telefonie mógł wejść, a na dodatek jakiś cieć zgubił klucz od drzwi do sektora IV więc wchodziło się przez drzwi do sektora III. A i jeszcze kwestia sześciu bramek wejściowych me stadion, które generują korki pod wejściem zawsze gdy widzów jest więcej niż 100. Tak sobie myślę, że może i wybudują nowy stadion, ale jeśli tym nowym stadionem będą zarządzać te same osoby co zarządzają starym to dwa, trzy sezony i będzie ruina.

  9. 10.05.26 18:41 THE CORE

    Ładna pogoda, wysoka wygrana i upokorzeni wieśniacy z Podlasia. Niby wszystko ok, ale gra Stomilu mnie nadal nie przekonuje.

  10. 04.05.26 14:58 THE CORE

    Kyniu, jedno pytanie i jedna uwaga. Pytanie - jak bramka w doliczonym czasie gry mogła ustawić mecz? Uwaga - pisze się summa summarum. Oba wyrazy przez dwa M.

  11. 04.05.26 08:45 THE CORE

    Jak bez kasy, skoro za nami stoi potężny biznesmen!?

  12. 03.05.26 13:09 THE CORE

    Kot, czepiasz się. Gdyby oni wymęczali zwycięstwo codziennie to bym zrozumiał, że narzekasz. Ale Stomil wymęcza zwycięstwo raptem raz na siedem dni. Jest dobrze, a będzie jeszcze ciekawiej.

  13. 02.05.26 17:10 THE CORE

    Fajnie jak by Kraszewski rozwijał się jako trener ale po jego wypowiedziach sądzę, że wiąże swoją przyszłość z telewizją. Będzie pogodę zapowiadał albo program TV.

  14. 01.05.26 17:44 THE CORE

    Pamiętam te czasy. Gdyby mi ktoś wtedy powiedział, że Raków będzie mistrzem Polski a Stomil będzie grał na 5 poziomie, chyba bym się popłakał ze śmiechu.

  15. 30.04.26 10:30 THE CORE

    Dokładnie o tym piszę.

  16. 29.04.26 10:53 THE CORE

    Nie stać mnie. I dlatego nie jestem właścicielem Stomilu. Chociaż to kuszące - przejąć klub i liczyć, że jakoś to będzie. Biorąc pod uwagę ostatnie lata to nawet modne.

  17. 28.04.26 20:13 THE CORE

    Ja przede wszystkim chcę podkreślić, że nie wiemy jak "idą interesy" bo właściciel ma czarny pas w milczeniu. Plotki mają to do siebie, że niekoniecznie są prawdziwe. Ale też nie biorą się z niczego. Tak, że tego... Moja subiektywna opinia jest taka, że Maleszka był potrzebny Stomilowi, a Stomil Maleszce. Tylko jak bym chciał awansu już teraz a nie jak zaczną budować stadion. I nie do 3 ligi po kilku sezonach, ale do 1 po trzech sezonach.

  18. 28.04.26 16:39 THE CORE

    Tak to jest gdy klub przejmuje osoba, która prowadzi różne interesy. Z interesami to jest tak, że raz idą lepiej i wtedy są pieniądze, a raz idą gorzej, i wtedy pieniędzy nie ma. Widocznie Panu Maleszce interesy idą gorzej. Przynajmniej ja takie plotki po Olsztynie słyszę. Ale nie martwmy się. Gdy ruszy budowa stadionu i miasto wybierze firmę Pana Maleszki jako wykonawcę to zaliczymy awans. Tylko czy to będzie awans za pieniądze właściciela, czy za pieniądze miasta? No i kiedy on będzie?

  19. 27.04.26 18:12 THE CORE

    Gratuluję. Życzę aby spotkanie nr 200 było co najmniej w 1 lidze.

  20. 26.04.26 17:44 THE CORE

    Ale o co chodzi? Przecież jest nowy właściciel Stomilu, więc chyba powinniśmy być szczęśliwi. Przynajmniej tak jak on.

  21. 24.04.26 21:44 THE CORE

    Z drugiej strony gdybyśmy wygrali te karne z Motorem, to może teraz kibice Motoru by narzekali, że muszą oglądać mecze np. z Granitem Bychawa, a my byśmy byli w extraklasie.

  22. 20.04.26 07:48 THE CORE

    To się rozumie samo przez się.

  23. 19.04.26 21:11 THE CORE

    Gratuluję. Liczę na samiutkie zwycięstwa do końca przyszłego sezonu.

  24. 11.04.26 20:49 THE CORE

    Po obciachu z pierwszą Olimpią liczyłem na dwucyfrówkę, ale jak widać siły są oszczędzane na 3 ligę. Obyśmy tylko do niej awansowali, bo wygląda na to że awansu chcą tylko kibice.

  25. 11.04.26 14:57 THE CORE

    Piłkarze podejdą tak, że rozjadą tych biednych chłopców z Elbląga. I będą prężyć muskuły aż do meczu z Polonia. Ale spoko, trener powie że mimo straty punktów był to najlepszy mecz i nadal są szanse na baraże.

  26. 09.04.26 21:28 THE CORE

    No, ale nas nie interesuje kto spadnie do 4 ligi bo w przyszłym sezonie będziemy się bić o bezpośredni awans do 2 ligi. Wszystkie fora będą zaśmiecone hasłem "bójcie się chamy, do 2 ligi wracamy". To jest 100% pewne info - przyśniło mi się, że Sz.P. Maleszka sypnie kasą jak przystało na poważnego biznesmena.

  27. 09.04.26 08:45 THE CORE

    Odpowiedź brzmi: 8 miesięcy i 13 wygranych meczów. Pytanie: po jakim czasie trener Stomilu straci kontakt z rzeczywistością. To tak a propos tego co i jak widział Kraszewski wczoraj.

  28. 08.04.26 21:24 THE CORE

    Słabiutka Olimpia pokazała nam jaka jest różnica między bijącym się o awans czwartoligowcem a broniącym się przed spadkiem trzecioligowcem. Zakładając optymistycznie, że jednak awansujemy, a nie jest to wcale pewne, to nie pogramy sobie w 3 lidze...

  29. 04.04.26 14:01 THE CORE

    Nie no nie ma wstydu. Przecież to nie byle kto był. To był potężny Start Nidzica.

  30. 02.04.26 11:13 THE CORE

    Rozumiem że bilety z poprzedniego terminu zachowują ważność?

  31. 01.04.26 11:24 THE CORE

    W sumie zabawne. Nieco przeszarżowane, dlatego się nie nabrałem.

  32. 28.03.26 18:47 THE CORE

    Co ja widzę? Nikt nie narzeka? To może ja zacznę. A czemu stracona bramka? A czemu rak mało strzelonych? :)

  33. 21.03.26 20:49 THE CORE

    No nie mogę. Trenerowi Stomilu Stomil wbija 4 bramki. Jak to się stało, że spadliśmy?

  34. 18.03.26 22:02 THE CORE

    No no, szacunek. Żeby Stomil tak grał jak koledzy ;)

  35. 16.03.26 22:11 THE CORE

    Do tego 3-3 z Legią dorzucam 1-0 z Widzewem, 5-2 z Dyskobolią i mamy TOP3 meczów w extraklasie.

  36. 14.03.26 21:43 THE CORE

    Czepiam się ale mam nadzieję że do 3 ligi wrócimy za 3 miesiące a nie za rok.

  37. 13.03.26 08:50 THE CORE

    W nawiązaniu do wpisu Kota, to pierwszy od dwóch sezonów przypadek, że najważniejszy mecz nie jest meczem o utrzymanie. No po prostu jest moc...

THE CORE

THE CORE

Zarejestrowany: 17.03.04 19:27

Ocena komentarzy użytkownika

403   898   30.98%