THE CORE - komentarze (19 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 07:22 THE CORE

  A propos Jarka Bako. Ściągnął go do ŁKS Jan Tomaszewski, który przyjechał obejrzeć go w meczu z ŁKS Łomża (1:3). Tomaszewski siedział na trybunach incognito, wśród kibiców. Traf chciał że blisko mnie i zapamiętałem taką scenę. Spiker informuje, że na meczu jest słynny Jan Tomaszewski. Wtedy jakiś typo siedzący orząd niżej zaczyna przyśpiewkę "Janek, Janek pokaż się", a Tomaszewski z taką ni to odrazą, ni to zażenowaniem na niego popatrzył. I drugie wspomnienie. Przez krótki czas studiowałem z ekipą Stomilowców, którzy byli mocno zaangażowani w zgodę z ŁKS. Wielu nosiło barwy ŁKS, a był to czas ŁKS zdobywał mistrzostwo. Takie mieliśmy zgody. Teraz mamy inne, i jak widać nic nie jest stałe, więc może i klub z Płocka wróci na należne mu miejsce.

 2. 19.02.21 19:33 THE CORE

  Jak to zamykać kościoły? Przecież niedawno "prawdziwi Stomilowcy" bronili ich przed agresywnymi dziewczątkami które chciały je zamknąć...

 3. 02.02.21 14:51 THE CORE

  Prawdziwy Stomilowiec, he he. Odchodzi do de facto rywala. A przy okazji widać jak wierzy w progres wyników Stomilu w kolejnym sezonie.

 4. 20.01.21 08:50 THE CORE

  Zastanawia mnie czemu milczy prężny olsztyński fanklub Wisły Płock. Powinni się cieszyć, że Stomil będzie ogrywał i promował ich zawodnika. Dla nich to dobry deal. Już nikt nam nie powie, że jesteśmy przechowalnią dla Śląska, Górnika czy, nie daj Boże, Legii. Teraz jesteśmy dumną szkółką Wisły Płock.

 5. 10.01.21 15:20 THE CORE

  Dlaczego usunięto mój wpis, a zostawiono wpis łamiący regulamin forum (wulgaryzmy)? Bedzie ktoś miał odwagę odpowiedzieć?

 6. 30.12.20 14:58 THE CORE

  Spoko, nikogo ta twoja petra nie boli, bo starzy kibice sra.. na nią. Ty, możesz kibicować komu chcesz, nawet klubikowi z Płocka, a widzę że cię to kręci. Ja kibicuję Stomilowi. Ale rozumiem, że czasy się zmieniają. Ty też to zrozumiesz jak za 20, 30 lat będziesz się zastanawiał jak to możliwe, że macie zgodę z Jagą albo lepiej, z Legią.

 7. 30.12.20 14:11 THE CORE

  Jakich czasów dożyłem... Stomil satelitą [ocenzurowano przez portal]... Niech ten rok się wreszcie skończy...

 8. 16.12.20 13:39 THE CORE

  W sklepie na OFICJALNEJ stronie klubu nic się nie zmieniło, asortyment po staremu. Po staremu też nie otwiera się ponad połowa zdjęć. Najlepsze przed nami to hasło promujące zakupy w ciemno?

 9. 16.12.20 09:20 THE CORE

  Ciekawe kto tu przyjdzie? Stomil to nie jest trampolina do dalszej kariery na ten moment. Wystarczy popatrzeć jak sobie (nie)radzą ci co odeszli latem: Sobczak, Hajda, Siemaszko, Pałaszewski.

 10. 14.12.20 09:23 THE CORE

  Majewski powinien podziękować za lekcję gry z kontry. Za Majewskiego Stomil nagle zapomniał jak się gra z kontry. Nieciecza pokazała. Teraz przez zimę niech se Majewski puszcza skrót meczu codziennie, bo jego "warsztat trenerski" tego wymaga.

 11. 12.12.20 19:52 THE CORE

  Heh, właśnie o tym meczu myślałem. Tak było 1:0 dla nas i skończyło się 1:5. No i gdzie dzisiaj jest Stomil a gdzie Igloopol? Dlatego, niech Nieciecza się tak nie cieszy.

 12. 12.12.20 19:33 THE CORE

  Emil, weź zmieńna "Stomil nieznacznie uległ liderowi, który w przyszłym sezonie podbije Ekstraklasę, ale na szczęście postronni obserwatorzy widzą progres w grze drużyny, potrzeba tylko czasu". Wiem, że długi, ale oddaje odjazd "trenera" Majewskiego.

 13. 12.12.20 19:30 THE CORE

  Kyniu, w języku polskim wyrazy pochodzenia obcego z końcówką "c" czytaną jako "k" w odmianie przez przypadki zmieniają się w swojskie polskie "k", a więc powinno być "zespół Termaliki". Weź to zmień bo wstyd.

 14. 12.12.20 14:41 THE CORE

  Bardzo hojny dzisiaj ten biało-niebieski Mikołaj. Szkoda, że dla Niecieczy a nie dla kibiców z Olsztyna.

 15. 12.12.20 12:57 THE CORE

  Padło mi wi fi, a jak się podniosło to widzę jyż 2 gole w plecy. W międzyczasie zahrzałem tu i wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Np. że pensje praownikom Urzędu Skarbowego płaci Grzymowicz. Ok, pewnie też on odpowiada za to że ziemniaki dwa eazy driższe niż rok temu... Akurat wzrost abonamentu mnie też bije po kieszeni, więc trudno bym go chwalił. Ale rozumiem (i nie pochwalam) ideę jaką przyjęło miasto.

 16. 11.12.20 19:13 THE CORE

  Wiesz co? Nie rozumiesz albo udajesz, że nie rozumiesz. No, chyba, że masz braki w czytaniu ze zrozumieniem, ale czy to możliwe u takiego erudyty? To tak, jak byś dobrze zarabiając zaplanował z żoną na przyszły rok remont łazienki, kupno nowego auta, dwa nowe kompy dla dzieci i na dokładkę all inclusive w Egipcie. A tu Twój szef mówi, że covid i obcina Ci pensję o, powiedzmy, 25%. Zastanawiasz się z czego zrezygnować ale Twoja żona strzela do Ciebie tekstem "powinieneś zabezpieczyć środki". To tak na marginesie, bo całym sercem jestem za Stomilem, a więc liczę, że miasto się wywiąże a Brański ma pomysł co zrobić aby Stomil osiągnął sukces sportowy. A teraz pisz co chcesz, wiemy obaj, że nie wytrzymasz...

 17. 11.12.20 11:15 THE CORE

  Nie, Czerkasow, to są wartości netto dla miasta. A co zrobi Brański? Najlepiej zapytaj go sam. Ja mam nadzieję, że miasto się wywiąże z umowy. Po co ryzykować pozew?

 18. 11.12.20 08:33 THE CORE

  Zwolnienie młodych z podatku to 37 mln PLN mniej do kasy miasta (dane za 2019). Obniżenie PIT o 1% to o 12 mln PLN mniej do kasy miasta (dane szacunkowe na 2020). To są niemałe pieniądze. Oczywiście każdy się cieszy jak pieniędzy ma więcej w kieszeni, ja też. Chociaż po tych zmianach ja nie czuję się zamożniejszy (wręcz przeciwnie), a miasto na pewno jest biedniejsze.

 19. 10.12.20 17:50 THE CORE

  Grzymowicz nie lubi sportu wyczynowego, tak jak ja nie lubię teatru. Wolałbym aby miasto cięło na teatrze czy galeriach a nie na piłce nożnej. Ale faktem jest, że to obecny rząd robi wszystko aby zniszczyć samorządy, skoro nie można ich obsadzić swoimi ludźmi. Zwolnienie młodych ludzi z podatku na pewno jest fajne dla nich, ale ten podatek trafiał nie do Morawickiego tylko do lokalnych samorządów. Podwyższenie płacy minimalnej i podwyżki dla nauczycieli decyzją rządu zostały sfinansowane z budżetów lokalnych a nie centralnego. A teraz jeszcze osoby odprowadzające podatek dochodowego od osób fizycznych przejdą na zryczałtowany podatek dochodowy, który tez będzie trafiał do budżetu centralnego zamiast wracać do samorządu. Co, o tym nie napisali w "słowniku wyrzaów"? Nie bronię Grzymowicza, też mam żal że przez tyle lat nic nie zrobił w sprawie stadionu, ale może warto zadać pytanie dlaczego rząd dofinansowuje budowę stadionów w Warszawie, Łodzi, Szczecinie czy Gorzowie? Taka jest wola suwerena z Olsztyna? Co zrobili nasi parlamentarzyści dla sportu w Olsztynie, dla Stomilu? Pan Wypij? Pan Maksymowicz? Pani Arent? Mają lepsze dojście do premiera Morawieckiego i nadpremiera Kaczyńskiego.

THE CORE

THE CORE

Zarejestrowany: 17.03.04 19:27

Ocena komentarzy użytkownika

217   486   30.87%