Artykuł

Filip Szabaciuk (z lewej). Fot. Paweł Piekutowski

Filip Szabaciuk (z lewej). Fot. Paweł Piekutowski

Filip Szabaciuk rozwiązał kontrakt ze Stomilem

19.06.24 12:16   kot   3  

21-letni obrońca Filip Szabaciuk rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt ze Stomilem - poinformował olsztyński klub. Zawodnik był nieobecny na dzisiejszych inauguracyjnych zajęciach przed nadchodzącym sezonem.

Filip Szabaciuk w minionym sezonie rozegrał 32 mecze w II lidze w barwach Stomilu. Łącznie od początku 2021 r. rozegrał 64 mecze w I i II lidze w pierwszym zespole oraz 5 meczów w IV-ligowych rezerwach.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Filip Szabaciuk


Komentarze

  1. 19.06.24 15:02 zorro

    niech odchodzą skoro się nie sprawdzili tutaj i załatwili nam spadek. Nic już z nich nie będzie. Będzie sponsor i będą nowi chcący a nie leniuchy

  2. 19.06.24 13:43 Darek

    Czyli ktoś jednak pracuje w tym klubie skoro rozwiązują kontrakty. Za rok IV liga😂! Może Kubań zostanie (akurat Lukas by mógł) - reszta Won!

  3. 19.06.24 13:31 B5

    Robi się coraz ciekawiej,wzmocnienia będą chyba z rezerw

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!