Darek - komentarze (15 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 26.09.20 10:26 Darek

  Wraca normalność...

 2. 19.09.20 14:37 Darek

  Dosyć kurwa tego wstydu!! Wypierdalać że Stomilu. Zrobiliście z naszego klubu posmiewisko.

 3. 16.09.20 21:58 Darek

  W Łodzi tylko w pizdeczkę i może "farszawa" się ogarnie:) he he he...

 4. 16.09.20 21:40 Darek

  Nie będę oryginalny! Kowalewski, Majewski wypierd.....! Czereś też zasłużył na te słowa, ale nie napiszę tego, bo jest związany z tym klubem. Napiszę więc: Czereś pakuj mandżur!

 5. 26.08.20 23:04 Darek

  Waldi, a kto szanuje z tych co rządzą klubem, skoro dają przyzwolenie dla tego typu praktyk? Kiedyś to był Mój Stomil. Na dzień dzisiejszy, w żaden sposób nie mogę się z nim utożsamić, w żaden!

 6. 26.08.20 22:42 Darek

  Ch.... będzie z tego Stomilu kowalewskiego. Nieładne zachowanie wobec Leszcza i wszystkich tych, którzy odeszli razem z nim. Facet bez klasy, pierdolący puste farmazony, a może "olsztyński niewykształcony lud to kupi". Nie wiedziałem, że to kiedyś napiszę, ale ... "PIERDOLĘ STOMIL NIESZANUJĄCY PIŁKARZY". Zamiast hasła # Kowalewski OUT, proponuję #ŁYSYWYPIERDALAJ!

 7. 26.08.20 16:43 Darek

  Niedługo prezes PZU Orlen PGE. Czasu na Stomil brak😊

 8. 23.08.20 21:59 Darek

  Nie wiem czy wielu z Was zna/pamięta sytuację Stomilu w 93 roku. Niewielu było doświadczonych na szczeblu Ekstraklasy/II ligi piłkarzy, ale awans udało się osiągnąć:) - więc głowa do góry i kto wie:) Nie gadajcie farmazonów, o 5 meczach itp. Kibicem Stomilu się jest, a nie bywa! Forza OKS:)

 9. 22.08.20 23:27 Darek

  Mam pytanie: Jak zagrał ograny u nas na poziomie I ligi Bondarenko, który był do nas wypożyczony, a następnie podpisał (dwuletni!) kontrakt z Jastrzębiem:)?

 10. 15.08.20 12:20 Darek

  Przyglądam się Waszej dyskusji i sam biję się z myślami: kupić, nie kupować. Prawda jest taka, że obecny Prezes jest delikatnie mówiąc średniej klasy specjalistą. Niemniej jednak nie podjął żadnych decyzji "bijących w Nas - Kibiców". Fakt, że rusza się w tematach jak słoń w składzie porcelany, ale może po prostu potrzebuje czasu na okrzepnięcie, podobnie jak Czereś. Ja bym ich nie skreślał, a dał jeszcze kredyt zaufania. To po Primo. Po Secundo, jeszcze kilka miesięcy temu każdy z nas marzył, żeby mieć chociaż 1 akcję klubu. Taką namiastkę SWOJEJ MIŁOŚCI u SIEBIE W DOMU. Ratowaliśmy ten klub z opresji niejednokrotnie. I byli Stomilowcy, walka o zmianę nazwy na OKS itd. Kto jak nie My ruszył na Ratusz, dla lepszego Stomilowskiego JUTRA? MY!!! Więc może jednak ten jeden ostatni raz wspomóc Nasz STOMIL, a nuż może nowa jakość faktycznie zostanie pchnięta w ten KLUB! Może dajmy sobie szanse, na lepszy STOMIL, na który czekamy, co najmniej od połowy lat 90. Przecież tak naprawdę tylko w I sezonie w Ekstraklasie było bez WAŁKÓW. Rok później Wieczorek zabrał 6 chłopaków do Iławy, był transfery Małkowskiego, Halexy itp. Nie nakazuję kupować akcji, ale prponuję rozważyć, a nie dyskredytować wszystkich i wszystko. Przecież to takie POLSKIE- narzekać, opluwać itp. Może Warto Jednak Dać Nam Wszystkim SZANSE na STOMIL na Jaki Czekamy. Panowie i Panie, Panie i Panowie, jesteśmy JEDNĄ WIELKĄ STOMILOWSKĄ RODZINĄ, a miejsce Nasze i STOMILU nie jest jedynie w I lidze!!!! FORZA OKS!!!

 11. 05.08.20 14:39 Darek

  I to jest informacja!!! Na taki transfer czekaliśmy. Brawo Zarząd, brawo Prezes. W końcu...

 12. 04.08.20 08:36 Darek

  Właściciel robił wszystko by poprawić PR klubu na przestrzeni kilkunastu miesięcy, a Łysy spierd... To koncertowo w miesięcy kilka. Brawo.

 13. 29.07.20 22:56 Darek

  Rafał Kaczmarczyk!!!! Zdecydowanie. Chociaż Marek Kwiatkowski też miał to coś, przede wszystkim nieustępliwość. W meczu z Widzewem bodajże w 97 r. to on wyłączył z gry Citkę. Niemniej jednak, z uwagi na przegląd pola, technikę to Kaczmarczyk i mój głos idzie w jego stronę!

 14. 27.07.20 20:31 Darek

  Przez lata w Stomilu grało gro zagranicznych piłkarzy. O części z nich nie pamiętamy, bo nie ma o czym pamiętać. Lukas zasłużył na 100% szacunek ze strony kibiców, przede wszystkim dlatego, że w chwili kiedy klub chylił się ku upadkowi, a szczury uciekały, on został i trwał. Co więcej, w pełni utożsamiał się z klubem i miastem. Zasłużył na godne pożegnanie, no ale czego się spodziewać po ...no nie ważne. Łukasz może to co napiszę, będzie nad wyrost i nie każdy się z tym zgodzi, dla mnie JESTEŚ PRAWDZIWY STOMILOWIEC!!! Powodzenia!!! I jeszcze jedno. Trybuny na pewno stracą na braku na nich Mariny:) hehehe...

 15. 05.07.20 14:10 Darek

  Pozwolę sobie wrzucić kamyczek do ogródka, tej wzajemnej buty, obrażania, nietolerancji na "inny niż mój pogląd". Na forum tej strony zarejestrowałem się wieki temu (pewnie wielu z Was nawet tam nie było) i jako "pradziad" pozwolę sobie na swój komentarz. Wkurwia mnie, i powtórzę to po raz drugi Wkurwia mnie te Wasze trollowanie (czy jak tam to zwał), wzajemne opluwanie, wyzywanie matek, ojców itp (mam na myśli całokształt co niektórych komentarzy). Każdy z Was tu obecnych jest kibicem Stomilu i po to Pan Emil i współprowadzący tą stronę dodali możliwość komentowania, by to miejsce stanowiło łącznik między kibicami. Miejsce gdzie każdy z nas / Was może wyrazić swoją opinię o piłkarzach, trenerach, zarządzie itp. Do kurwy nędzy JESTEŚMY WIELKĄ STOMILOWSKĄ RODZINĄ WIĘC ALBO GRAMY DO JEDNEJ BRAMY, ALBO WYPIERDALAĆ STĄD!!! Nie rozumiem, jak kibic Stomilu, może wyzywać drugiego kibica Stomilu tylko dlatego, że ten ma inny ogląd sprawy. Albo co niektórzy trochę spokornieją, albo będę pierwszy który zawnioskuje do Adminów strony o całkowite usunięcie komentarzy ze strony. Weźcie jeden z drugim pod uwagę, że to nie jest Wasz prywatny folwark, ale strona kibiców STOMILU OLSZTYN. Chcesz komuś wrzucać, proszę idź jeden z drugim na czat Onetu, WP czy innych i tam daj upust swoim "chorym emocjom". AMEN

Darek

Darek

Zarejestrowany: 10.06.04 16:04

Ocena komentarzy użytkownika

331   283   53.91%